Мис България 2013

  • 80 377
  • 960
  •   1
Отговори
# 915
  • Sofia
  • Мнения: 26 686
Без грим и прическа всички са потресаващо безлични,да не кажа направо грозновати...

# 916
  • София
  • Мнения: 23 138
Добре де, този Киро, да ме извинят фенките му, но ми изглежда направо тъп. По-малоумен водещ досега не бях виждала. Снощи докато го гледах ме хващаше срам заради него.  ooooh!
Изобщо цялото шоу си е чисто пародийно. То водещи, то участнички, то гости... Жени Калканджиева много недоклатена го раздава - в перманентно кисело и злобно настроение е. Анти ми е отвсякъде.

# 917
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
За Миглена съм съгласна, не и е мястото тук, както на Звезделина и на поне половината момичета.
Киро пък избива вече рибата с тоталната си неспособност да бъде водещ.
Ласкин по принцип ме дразни, но този път беше на ниво.
Любо е много прав - Това не е конкурс, а реалити и което и от момичетата да спечели, няма да има шанс на световния конкурс (ако изобщо допуснат нашата мис, като се има в предвид, че повчето не отговарят на условията)
Най-големия ми потрес, обаче е предизвикан от момчетата - как може да не помислят за талантите си, на всеки подобен конкурс се показват таланти.

# 918
  • Мнения: 7 828
Миглена явно си търси нов мъж и за това е там.

# 919
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
... Жени Калканджиева много недоклатена го раздава - в перманентно кисело и злобно настроение е. Анти ми е отвсякъде.
В американските шоу-та за мис, за модели, за танцьори...журито се държи сто пъти по арогантно и обидно. Нашите са само бледо копие на тях

# 920
  • Мнения: 72
Боряна измисли нещо по различно и нестандартно да покаже като талант, но ми направи гадно впечатление че пушеше докато готви..

# 921
  • Мнения: 36
Бърз коментар да направя и аз
Емел, за Бога момиче, какъв талант е да говориш на майчиния ти език?!
Пенка, не съм и очаквала друго, така,че не съм и разочарована...
Звезди, можеше да измисли нещо повече според мен.
Миглена, очакван талант и да хареса ми как пее!
Мелиса ... ще се съглася с Ингрид по време на номинациите...талант да подхвърляш топка??
Нанси, не беше зле, но не знам защо си мисля, че можеше и по-добре.
Даниела .. тя какво направи всъщност? Някак ми е скучна и безлична и дори не помня...май някаква колекция ??
Велина .. ох Вели, много я обичам и уважавам, защото тя е един адски мил и добър човек, но пеенете или поне тази песен не и е силата.
Ашук..Ашли...Айше тя не беше ли танцьорка??? Това, което показа като танц за мен беше просто дървено и плоско...
Близначките ем... какъв талант очаквате? Ако са балерини (бивши или настоящи) можеше да покажат много повече според мен.
Боряна голям талант е да направиш пълнени чушки...ако беше направила нещо по-изчанчено да го приемем за талант, но пълнени чушки...
Ваня дори не разбрах какво направи
Адриана нищо особено... колкото и да ми харесва визуално.
Джулия се справи добре почти колкото момиче от втори клас..
Ингрид вярвам, че можеше и по-добре, но на фона на другите тя и
Вили показаха нещо, което наистина може да се сметне за талант!

Относно номинациите, мисля, че тъй като все още не се познават и може би са объркани, всички номинираха първосигнално. Единствената, която според мен номинира от страх за конкуренция беше Даниела, не знам, в моите очи така изглеждаше...

Ашли и Франсин са ми ненормално противни, дори Пениту ми е по-симпатична от тях, тя поне шоу прави, а те са толкова... не знам, на мен лично антипатични!

# 922
  • София
  • Мнения: 23 138
Да, на мен също Ашуре и Франсин са ми супер анти. Не знам от къде се появи тая мода в дамските прически, с обръснатата половин глава - за мен е противна и нямаща грам женственост. Аз съм традиционалистка - харесвам дългите коси или минимум с дължина до раменете.

# 923
  • Мнения: 2 185
Когато косата е дълга и е обръсната малко от едната страна..и може хем да си я носиш така, хем да пускаш коса отгоре и да скриваш обръснатото е ОК. Но късо и обръснато ми е отврат и на мен. Разбирам поне Франсин и Ашуака да бяха красиви в лице, да участват в конкурса..Но те са си откровено грозни. Франсин има хубаво тяло, Ашуак си е анорексично слаба.
И като тръгнах да говоря за тела..Ингрид изглежда доста по-нисичка, от колкото е посечено във визитката и..А Велина ми идва много едра, големи балдъри, голямо нещо..малко ми е като кобила.

# 924
  • Мнения: X
Когато косата е дълга и е обръсната малко от едната страна..и може хем да си я носиш така, хем да пускаш коса отгоре и да скриваш обръснатото е ОК. Но късо и обръснато ми е отврат и на мен. Разбирам поне Франсин и Ашуака да бяха красиви в лице, да участват в конкурса..Но те са си откровено грозни. Франсин има хубаво тяло, Ашуак си е анорексично слаба.
И като тръгнах да говоря за тела..Ингрид изглежда доста по-нисичка, от колкото е посечено във визитката и..А Велина ми идва много едра, големи балдъри, голямо нещо..малко ми е като кобила.

И Мелиса ми се струва като кобила. Едра голяма жена Simple Smile А Пенката милата е кожа и кости, не знам кое й е хубавото тяло...толкова слаба че на нищо не прилича.

Говорехте че Нанси говори на диалект някакъв ама тая Ваня колко неправилно говори нямам думи.

# 925
  • Мнения: 662
Когато косата е дълга и е обръсната малко от едната страна..и може хем да си я носиш така, хем да пускаш коса отгоре и да скриваш обръснатото е ОК. Но късо и обръснато ми е отврат и на мен. Разбирам поне Франсин и Ашуака да бяха красиви в лице, да участват в конкурса..Но те са си откровено грозни. Франсин има хубаво тяло, Ашуак си е анорексично слаба.
И като тръгнах да говоря за тела..Ингрид изглежда доста по-нисичка, от колкото е посечено във визитката и..А Велина ми идва много едра, големи балдъри, голямо нещо..малко ми е като кобила.

И Мелиса ми се струва като кобила...

...ама тая Ваня колко неправилно говори нямам думи.

Да, Мелиса е с едър кокал, неприятно висока /според мен/, а и за капак-доста грозновата.

Ваня наистина говори потресаващо, по-зле е от Нанси.

# 926
  • Мнения: 4 690
На мен Вили ми е странна...да на 17 е,но все пак и аз бях на толкова преди 4 години и определено не съм се държала така.Имам чувство,че гледам малко дете и като каже : ''И тя ми се скарааа,и ми направи забележка " едно провлачено говори Simple Smile все едно е малко кученце,на което са се скарали,но то не разбира защо  ooooh!
А има няколко момичета ,за които при най -добро желание,най-доброто което мога да кажа е ГРОЗНИ (Франсин,Ашли,Мелиса,Пенка)...Най-красива според мен е Ингрид (много ми е сладка ),но пък е много дребна . Мисля ,мисля  newsm78 и една подходяща за победа не виждам,най ми се доближава Джулия Simple Smile

# 927
  • Мнения: 72
Вили според мен са я взели само и единствено заради изцепката която е направила на кастинга, за да има сеир разбира се ( което е много жалко, явно това са критериите тази година).

# 928
  • Мнения: 54
Пълен цирк - Камелия замина на участие, Киро не може да намери изхода, чете финалните надписи, не знае на къде да гледа, ние пък и не го чухме...едната готви чушки и си мисли, че е талант, друга върти кючеци, върха пък е тази, която разказва приказка на майчиния си език (Червената шапчица звучи доста грозно на турски). И за капак половината поканени не знаят нищо за шоуто...

Ингрид е много красива, Адриана е моята фаворитка, говорим за красота.

# 929
  • Мнения: 0
Мамчета, абе нали уж е "Мис България", какви са тия имена Емел, Франсин, Мелиса, Ашуак, Ингрид... #Crazy

Божке, колко пропадна тая нация, не е истина.... Sick

Общи условия

Активация на акаунт