Пазаруване от френски сайтове - 7

  • 85 621
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 296
vanyak, френски ми е адресът за фактуриране, но не на превозвача, за да не стават дублирания и мултиакаунтинг.  Peace

C&A отговарят ли си размерите на детските дрехи, че и на мен ми се иска да изкупя сайта  Grinning?
Специално за детските дрехи аз лично бих препоръчала да се заложи на по-големия размер.
Повечето модели са за по-стройни деца, вталени са моделите специално на трикотажните тениски и блузки даже бих казала...
Дамската и мъжката мода според мен е с подобна на ларедутската номерация. Но качеството е доста на по-добро ниво...  Grinning

# 16
  • Мнения: 127
Еве,   bouquet благодаря за темата и положеният труд, чакам само една скромна поръчка от С&А.

# 17
  • Мнения: 74
Поставям си отново въпроса, защото беше точно на последна страница на предишната тема.
Уф, и аз съм го пропуснала товаа. А сега не може ли да се възползваме от кода?

А някой може ли да ми каже от www.vertbaudet.fr как мога да пазарувам? И има ли доставка до Б-я?

# 18
  • Мнения: 0
Поставям си отново въпроса, защото беше точно на последна страница на предишната тема.
Уф, и аз съм го пропуснала товаа. А сега не може ли да се възползваме от кода?

А някой може ли да ми каже от www.vertbaudet.fr как мога да пазарувам? И има ли доставка до Б-я?


.фр е само за доставки във френско... за доставки в бг трябва да отидеш на http://www.vertbaudet.com/En/ и да си направиш там регистрация

понякога на страницата на кошницата ти дава моментна оферта и код с който да се възползваш...

# 19
  • Мнения: 217
И аз чакам няколко поръчки от фр саитове, обаче въпреки че вчера имах имейл от Франсе2бг, още нямам нищо в еконт. Надявам се всеки момент, да получа СМС

# 20
  • Мнения: 0
Момичета, през кой посредник поръчвате от  D-r Pierre Ricaud?  bouquet

# 21
  • Мнения: 174
и аз благодарение на Ева   bouquet  с няколко поръчки от C&A адресът ми е на доставчика а плащането е с карта на цкб

# 22
  • София
  • Мнения: 2 296
Недейте да пишете адреса на превозвачите като адрес за фактуриране!  Stop
То не остана читав сайт, откъдето да се поръчват хубави и изгодни неща!
Нека не си предизвикаме сами и от тук да ни отрежат...  Confused


Май-май и аз ще последвам тенденцията много да не афиширам изгодните далаверки, на които попадам...

# 23
  • Мнения: 174
Еве, само адреса за доставка ми е на превозвача, другия си е моя  Simple Smile sorry не обърнах внимание,че са попитали за адреса за фактуриране

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 685
кръгли цени в тати-то.Има не лоши неща Simple Smile

# 25
  • Мнения: 184
Код 033890 дава безплатна доставка без мин. сума и избор м-у 12 подаръка от тук  http://www.ccbparis.fr/index.aspx?tduid=3ff647027c9ecb0ec88af0a3bc116bdd&affId=1249196
Козметиката хубава ли е?Доволни ли сте?
Опитвам се да се регистрирам. В адрес за доставка въведох адреса на превозвача.Там където са моите данни обаче не ми приема града.Предполагам защото е български.Системата автоматично търси във Франция. Какво пишете там?

Последна редакция: чт, 18 юли 2013, 08:42 от pavlinaj

# 26
  • Мнения: 874
     Момичета,пазарувала ли е някоя от вас от този  сайт   http://www.orchestra.fr/fille/d1--fille-pulls-gilets-sweats.html ?
 Има хубави неща,но не знам как стои въпроса с доставката  newsm78

# 27
  • Мнения: 99
Ева   bouquetблагодаря за темичката и всички усилия, които полагаш, за да ни помогнеш да изцедим картите  Laughing и това с дребния шрифт не ти го разрешаваме.
Успешни покупки и хубави кодчета за всички!

# 28
# 29
  • Бургас
  • Мнения: 13
Здравейте, пазарува ли някой от вас от Zara.fr? Има ли кодове къде да ги следя? Доставката до френски адрес май е безплатна.

Общи условия

Активация на акаунт