Пазаруване от Aliexpress.com 5

  • 38 961
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
katrin77 сега си писах с "моя "продавач на тел. Питах го защо е завишен от 142$ на 300$, писа ми,че ако го желаеш,да му пишеш,ще ти го даде пак на същата цена  Laughing Laughing Laughing

http://www.aliexpress.com/snapshot/245102582.html
 ако не ти съдейства,пиши ми,ако е нужно и мога ще помогна Simple Smile

# 736
  • София
  • Мнения: 31
Момичета, имам 2 пратки, които от около 15-16 юли си "дремят" на едно място, уж Dispatching - при това за втори път Dispatching, така да се каже Simple Smile  Защото едната беше Dispatching на 25 юни, а другата - на 27 юни. Не мога да разбера какво става, питах и продавачите дали имат, евентуално, някаква информация за движението - и те ми казват същото. Покупките са направени около 12-16 юни и изпратени около 14-18. Почвам вече да се замислям какво става. Голямо забавяне, като никога - и двете са вече над 40 дни. Знам, че има още време, но пък точно те не са за мен и вече почва да ми става в повечко  Mr. Green А нашите и едно подаръче за племенника идват за не повече от 20 дни, последната за 13.
Какво ще ме посъветвате, освен, разбира се, да поизчакам още малко? Да досаждам ли на продавачите, да питам и да мрънкам, защо още се бавят поръчките  newsm78

# 737
  • Мнения: 87
Момичета, имам 2 пратки, които от около 15-16 юли си "дремят" на едно място, уж Dispatching - при това за втори път Dispatching, така да се каже Simple Smile  Защото едната беше Dispatching на 25 юни, а другата - на 27 юни. Не мога да разбера какво става, питах и продавачите дали имат, евентуално, някаква информация за движението - и те ми казват същото. Покупките са направени около 16 юни и изпратени около 18-20. Почвам вече да се замислям какво става. Голямо забавяне, като никога - и двете са вече над 40 дни. Знам, че има още време, но пък точно те не са за мен и вече почва да ми става в повечко  Mr. Green А нашите и едно подаръче за племенника идват за не повече от 20 дни, последната за 13.
Какво ще ме посъветвате, освен, разбира се, да поизчакам още малко? Да досаждам ли на продавачите, да питам и да мрънкам, защо още се бавят поръчките  newsm78

Аз имах подобна стоя с тоя статус поне месец, е накрая дойде;)

# 738
  • София
  • Мнения: 31
Момичета, имам 2 пратки, които от около 15-16 юли си "дремят" на едно място, уж Dispatching - при това за втори път Dispatching, така да се каже Simple Smile  Защото едната беше Dispatching на 25 юни, а другата - на 27 юни. Не мога да разбера какво става, питах и продавачите дали имат, евентуално, някаква информация за движението - и те ми казват същото. Покупките са направени около 16 юни и изпратени около 18-20. Почвам вече да се замислям какво става. Голямо забавяне, като никога - и двете са вече над 40 дни. Знам, че има още време, но пък точно те не са за мен и вече почва да ми става в повечко  Mr. Green А нашите и едно подаръче за племенника идват за не повече от 20 дни, последната за 13.
Какво ще ме посъветвате, освен, разбира се, да поизчакам още малко? Да досаждам ли на продавачите, да питам и да мрънкам, защо още се бавят поръчките  newsm78

Аз имах подобна стоя с тоя статус поне месец, е накрая дойде;)

Олеее, ужас, ще ме побъркат  Mr. Green Аз дори се редактирах - едната е изпратена на 14 юни, другата на 18. То реално повече от месец стоят с този статус, защото първото им диспачване е от 25-27 юни. Е, как не се намери свободно местенце и за тях някъде до сега  Laughing

# 739

Общи условия

Активация на акаунт