Браво, Зъхи!

  • 1 220
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
.....   bouquet Радваме се, че те направихме екстремистка като нас  Mr. Green!
emem, точно си го казала-щом и Зъхи почна да популяризира кърменето, значи е паднала в мрежите. Mr. Green
Зъхи, поздравления, беше много свежа идея.  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 161
В тази връзка - идва на Емата първия рожден ден, а аз още се моткам с отбиването, направихте ме екстремистка, ей!  Twisted Evil

Ми тя сама си го е казала!  Laughing

# 17
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
В тази връзка - идва на Емата първия рожден ден, а аз още се моткам с отбиването, направихте ме екстремистка, ей!  Twisted Evil

Ми тя сама си го е казала!  Laughing
Чела съм между редовете. Embarassed

# 18
  • Мнения: 4 242
Поздравления и благодарности и от мен Зъхи!  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 547
Не че има още какво да се каже по темата  Mr. Green, но, Зъхи, наистина чудесна идея и много добра реализация  smile3501

Големи красавици, големи карамели, големи мууууу  smile3532

Определено мисля, че доста момичета ще се престрашат да кърмят като видяха какви прекрасни жени взеха участие в конкурса!

# 20
  • Мнения: 1 735
Страхотна беше идеята,Зъхи! Заслужаваш си Браво-то и чинията със сладките също.   Laughing
До догодина има много време,така че... аох и аз ще си взема един сладкиш... Crazy  newsm57

Бтв,Хапке,мъжът ми ти стана голям фен като ти видя сайта със снимките на вкусотии!
  chef  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 999
Поздравления и от мен!  bouquet Може да кърмим, ама за сметка на това сме хубави! Laughing Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 2 959
Браво и от нас Зъхи, за предприемчивостта ти и за оригиналната ти идея за популяризиране на кърменето. И кърмещата мама може да е хубава и привлекателна все пак, нали?!

# 23
  • Мнения: 3 550
Едно БРАВО и от мен!   bouquet

# 24
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Браво на Зъхи и на всички мами участнички , а и на тези които се скътаха Wink

# 25
  • Мнения: 3 379
Браво и от нас, чудесна инициатива, жалко, че не можах да се включа.

ОФФ: Джейд, ЧРД и честито за кармелената титла. (да използвам постинга за 3 в 1, сори за което ама хич ме няма със свободното време).

# 26
  • Мнения: 219
Браво, Зъхи !!!! Страхотна идея и блестяща реализация !!! И аз съм от обещалите почерпка  - да видим кога  Simple Smile

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
ОФФ: Джейд, ЧРД и честито за кармелената титла. (да използвам постинга за 3 в 1, сори за което ама хич ме няма със свободното време).
Благодаря ти, Силве Hug

# 28
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ай стига с мен сте се занимавали, че ми пламнаха ушите!  Blush Не съм направила кой знае какво, жените са си хубави просто, требеше да ги покажем!  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 278
Пламнаха ли? Да ги възпламеним съвсем тогава  Twisted Evil

Чудесна идея! Браво, Зъхи! newsm18 Чудесна идея! Браво, Зъхи!   newsm19 
 smokeuu

Общи условия

Активация на акаунт