Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006

  • 55 720
  • 947
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 5 317
Май все още няма дрехи на фирмата в БГ.

Жалко. smile3518
Блазе им на тия, дето живеят в Щатите. Кеф ти Викториа'с сикрет, кеф ти Бебе, кеф ти не знам си кво...аааааааааааааааааааа #Cussing out #2gunfire  Imp smile3516

Ох,и аз това си мисля.А дрехите на Бебе толкова много ме кефят... ooooh!

# 931
  • Мнения: 7 186

 Момичета, ай стига сте писали по тая тема, вече, а?Стига показност, да е*а мама му значи, не се спряхте.. пфуу..как може такова нещо.. Айде да си покажем колите и жилищата(целите, да вземем и адресите да си кажем, а?  Thinking)разбирам, ама да си поклазваме дрехите, това вече е върха на показността..не мислите ли? БЕЗОБРАЗИЕ направо. Засрамете се, молим.....

Е точно тая тема не мисля, че е показност, ние тук освен да си показваме дрехите си говорим за мода, магазини и др., което е доста полезно за всички, мисля. Wink

# 932
  • Мнения: 5 622

 Момичета, ай стига сте писали по тая тема, вече, а?Стига показност, да е*а мама му значи, не се спряхте.. пфуу..как може такова нещо.. Айде да си покажем колите и жилищата(целите, да вземем и адресите да си кажем, а?  Thinking)разбирам, ама да си поклазваме дрехите, това вече е върха на показността..не мислите ли? БЕЗОБРАЗИЕ направо. Засрамете се, молим.....

Е точно тая тема не мисля, че е показност, ние тук освен да си показваме дрехите си говорим за мода, магазини и др., което е доста полезно за всички, мисля. Wink

Уф..писах, писах и накрая нещо се сбъгна и не се публикува  #Cussing out

Исках да кажа, че и аз мисля така. И е ужааасно нелепо да се сравнява притежанието и перкането с автомобили и имоти, с показването на не какво да е друго, а ДРЕХИ! Явно за някои хора и това е показност..в същност са много далеч от истината, ама нейсе..не ми се бори с вятърни мелници...



 Момичета, ай стига сте писали по тая тема, вече, а?Стига показност, да е*а мама му значи, не се спряхте.. пфуу..как може такова нещо.. Айде да си покажем колите и жилищата(целите, да вземем и адресите да си кажем, а?  Thinking)разбирам, ама да си поклазваме дрехите, това вече е върха на показността..не мислите ли? БЕЗОБРАЗИЕ направо. Засрамете се, молим.....
Ама като гледам ти подхвана темата, а? Rolling Eyes

Именно..Затова ви подканвам да се спрете най-после  #Cussing out

# 933
  • Мнения: 877
Май все още няма дрехи на фирмата в БГ.

Жалко. smile3518
Блазе им на тия, дето живеят в Щатите. Кеф ти Викториа'с сикрет, кеф ти Бебе, кеф ти не знам си кво...аааааааааааааааааааа #Cussing out #2gunfire  Imp smile3516
А, и още за нещо им блазя аз. Абе как може повечето кооперации да са с фитнес, слизаш си, тренираш си, качваш се вкъщи....душче, това онова. Ни ги е срам...Дори и да нямаш достатъчно време и за 20 мин можеш да слезеш, еййй нахални хора бе.
Извинете за отклонението, вие нещо друго нищите май  Crazy

# 934
  • София
  • Мнения: 1 654
Днес не устоях на едни панталони в :Motivi  Crazy пастелно зелени, с джобове, връзки, ниска талия WinkИмаше ги и в 7/8 вариант, но предпочетох дългите.

# 935
  • Мнения: 7 430
Блазе им на тия, дето живеят в Щатите. Кеф ти Викториа'с сикрет, кеф ти Бебе, кеф ти не знам си кво...аааааааааааааааааааа #Cussing out #2gunfire  Imp smile3516

И тук имаме "бебе", но аз нямам чак толкова дрехи от там newsm78
Един панталон за бременни и една ризка..

А Вие в Бг пък си имате други магазини, които пък на нас, тук в Америката ни липсват Wink

# 936
  • Мнения: 10 758
Дидеее, платформите са ти супер.Нямаше ли 39-ти номер Cry и за мен да вземеш

# 937
  • Мнения: 2 952
Май все още няма дрехи на фирмата в БГ.

Жалко. smile3518
Блазе им на тия, дето живеят в Щатите. Кеф ти Викториа'с сикрет, кеф ти Бебе, кеф ти не знам си кво...аааааааааааааааааааа #Cussing out #2gunfire  Imp smile3516
А, и още за нещо им блазя аз. Абе как може повечето кооперации да са с фитнес, слизаш си, тренираш си, качваш се вкъщи....душче, това онова. Ни ги е срам...Дори и да нямаш достатъчно време и за 20 мин можеш да слезеш, еййй нахални хора бе.
Извинете за отклонението, вие нещо друго нищите май  Crazy


и при нас е така smile3533 smile3534

Аде стига съм била гаднярка hahaha

БУБА,  пусни "Нови придобивки" 2     тази много се натовари....защото е готина темата.....БравоСТ! Mr. Green Wink

# 938
  • Sofia
  • Мнения: 7 011
Уф..писах, писах и накрая нещо се сбъгна и не се публикува  #Cussing out

Исках да кажа, че и аз мисля така. И е ужааасно нелепо да се сравнява притежанието и перкането с автомобили и имоти, с показването на не какво да е друго, а ДРЕХИ! Явно за някои хора и това е показност..в същност са много далеч от истината, ама нейсе..не ми се бори с вятърни мелници...

Какво става? С някоя друга тема ли правиш паралел?

# 939
  • Мнения: 5 622
Уф..писах, писах и накрая нещо се сбъгна и не се публикува  #Cussing out

Исках да кажа, че и аз мисля така. И е ужааасно нелепо да се сравнява притежанието и перкането с автомобили и имоти, с показването на не какво да е друго, а ДРЕХИ! Явно за някои хора и това е показност..в същност са много далеч от истината, ама нейсе..не ми се бори с вятърни мелници...

Какво става? С някоя друга тема ли правиш паралел?

ХапсолУтно  Mr. Green С темата каква кола карате в клюкарника. Не си ли я видяла още  Laughing

# 940
  • Мнения: 5 622

 Момичета, ако смятате, че е нужно да пусна нова тема, кажете и ще го направя, просто не съм пуснала до сега, защото да не товаря излишно Красива мама с теми  Wink

# 941
  • Мнения: 271

 Момичета, ако смятате, че е нужно да пусна нова тема, кажете и ще го направя, просто не съм пуснала до сега, защото да не товаря излишно Красива мама с теми  Wink
Aми пускай! Темата се оказа доста полезна и интересна. Peace

# 942
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Бубе, аз само не разбрах Blush - ти си против да си показваме дрехите ли?

# 943
  • Мнения: 18 542

 Момичета, ако смятате, че е нужно да пусна нова тема, кажете и ще го направя, просто не съм пуснала до сега, защото да не товаря излишно Красива мама с теми  Wink
Пусни и сложи линк към тази  Simple Smile

# 944
  • Мнения: 5 622
Бубе, аз само не разбрах Blush - ти си против да си показваме дрехите ли?

Не, разбира се! Ако бях, нямаше изобщо да я има тази и предната такава тема!

Темата е абсолютно полезна, както казаха и другите момичета и е твърде далеч от показността, за коят аз говоря.

След малко ще пусна нова тема, с линк към тази  Hug

Общи условия

Активация на акаунт