Запек,ама мой

  • 1 233
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 563
И зехтин, и тиква...и какво ли не още. И пак уточнявам, че нямам проблем със самото ходене-мога и всеки ден. Просто е много твърдоооо Shocked Shocked Shocked Всеки път има и кръв-разранявам си дупето Течности колкото и да пия само си увеличавам кърмата, положение-същото. По принцип Импортал-а е за отделяне на повече течности в стомаха за нататъка, ама не подействааа Cry Cry  28 прахчета съм изпила, водят го с траен ефект-към 6 месеца, ама неее Cry Cry
Дуфалакът пък по-бързо ги изгони за мой ужас Shocked
Благодаря за отзивите, ама вече се отчайвам! Confused

# 16
  • Мнения: 43
Съгласна съм с момичетата за Сена-та, парафина и рициновото масло. Предизвикват спазми а знам че като се кърмиш трябва да се избягват такива неща. С две ръце съм за овесените ядки особено комбинирани с сини сливи. Сутрин за закуска топъл чай или мляко с накиснати овесени ядки. Но преди тях нищо не хапваш. Това е и чудесна закуска особено ако си на диета. А и зехтин на гладно също доста помага.

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Не разбрах, а овесени ядки пробвала ли си? Действат много, хм, положително на консистенцията.

# 18
  • София
  • Мнения: 563
Пробвала съм-дори сега хапнах. С прясно мляко и мед! Май ще взема всичко на куп-ядки,сливи,тикви и каквото се сетя и още ме посъветвате та дано една "конска доза" да помогне

# 19
  • Мнения: 2 959
Пробвай с малко ленено семе. Върви добре поръсено в/ у салатата, аз лично го предпочитам в/ у сандвича.

# 20
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Или лененото семе го смеляй- в кафемелачка и добави 1-2 ч.л. към една Активия
Овесените ядки ги пробвай с настъргана ябълка.
А тиквата не ти ли действа?
Пробвай 2-3 дни да ядеш само такива разхлабващи храни и нищо друго.

# 21
  • Мнения: 1 999
Ако имате кисело зеле, пробвай зелевия сок. Действа безотказно! Simple Smile

# 22
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Съжалявам за сената,незнаех, че не е хубаво за кърмещи.Бях пила преди години точно поради същите причини и ме беше подействала разхлабително, затова я предложих.
Ако съм сгрешила извинете ме  Embarassed

# 23
  • Мнения: 3 760
Можеш да пробваш и с биричка!

Общи условия

Активация на акаунт