ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 95 375
  • 738
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 873
Програмата за коледните празници съпругът ми ми я чете снощи от някъде, но не ми се рови сега Peace

Запомних, че на 2.12 от 17.30ч. е откриването на сцената пред Общината, но в това студено време, не знам дали ще успеем да отидем. В парка Марино поле също ще има сцена и всяка вечер от 18ч. ще има концерти на нея Peace

# 586
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Ето програмата за коледните празници. Радвам се, че пак ще има Коледен автобус, Ани беше много доволна миналата година.

# 587
  • Мнения: 1 705
Много благодаря  Hug

# 588
  • Мнения: 98
Мили мами и дами от В Търново моля препоръчайте ми добър добър гинеколог, който да пуска  и изследвания, за да се установи причината за дискомфорта и възпалението, което имам от доста време. Втръсна ми да попадам на "специалисти", които явно си пестят да пускат изследвания и само след преглед ми назначава лечение което досега е без ефект

# 589
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Мили мами и дами от В Търново моля препоръчайте ми добър добър гинеколог, който да пуска  и изследвания, за да се установи причината за дискомфорта и възпалението, което имам от доста време. Втръсна ми да попадам на "специалисти", които явно си пестят да пускат изследвания и само след преглед ми назначава лечение което досега е без ефект

Аз съм доволна от д-р Калейнски, в поликлиниката и от д-р Младен Ангелов, кабинета му е на Габровски  Peace

# 590
  • Мнения: 1
fifi04 и аз мн си патих от такива доктори, но мисля, че най-после открих подходящия доктор - д-р Лазаров (мил и внимателен) - преглежда в Невромедикс, което е на ул.Ниш 5, вторник и петък преглежда, дори мисля(но не съм сигурна), че днес след 3ч няма пациентки (при него е със записване с час, което е хубаво, защото отиваш и влизаш), а при Калейнски мноиго се чака, защото е без час. Д-р Лазаров Е и АГ и преглежда и мн бременни(като мен), но си работи и със здравна каса. Казвам мое мнение, при Калейнски има мн бременни и той си претупва работата, за да мине повече пациентки за един ден Simple Smile Дано не съм засегнала никой с това мнение

# 591
  • Мнения: 1 806
Някой да каже магазин за свестни, мъжки, зимни якета?

# 592
  • Мнения: 1
Може би на 5-то авеню има доста магазини за мъжки дрехи, би трябвало да има и хубави, инъче по улицата след Пощата също, ако искате кожено от естествена кожа - има едно магазинче на ул. В.Левски и след Пощата по лявата улица + златарско в магазина.

# 593
  • Мнения: 1 806
Може би на 5-то авеню има доста магазини за мъжки дрехи, би трябвало да има и хубави, инъче по улицата след Пощата също, ако искате кожено от естествена кожа - има едно магазинче на ул. В.Левски и след Пощата по лявата улица + златарско в магазина.
Мерси.
Не, не държим да е кожено.

# 594
  • Мнения: 80
Честно казано моя мъж си взе от гаражчето Дънков свят на Бълария,носи го 2 години и сега го очаква трета, излезе доста читаво,за евтино яке...  но не знам сега какво предлагат като мъжки якета скоро не съм ходила...

# 595
  • Мнения: 19
Здравейте мами!
Можете ли да ми дадете информация дали има във Велико Търново добър специалист, който прави фетални морфологии? Доколкото разбрах изпращат бременните от този регион в Плевен, но не знам до колко е вярна тази информация. Благодаря ви предварително!

# 596
  • велико търново
  • Мнения: 585
http://grabo.bg/veliko-tarnovo/badete-zdravi-homeopatichen-pregl … i-lechenie-0rmwnz
мнения по тази оферта?

Последна редакция: пт, 29 ное 2013, 18:38 от YSMIV4ICA

# 597
  • Мнения: 80
Аз ходих на фетална морфология в Горна Оряховица при д-р Кабакчиев много внимателен и добре обяснява кое е крак кое ръчичка,кое в коя седмица се оглежда...За първата за която ходих към 13та седмица платих 30лв,а за втората която е по-подробна 40лв,също предлага и биохимичен скрининг (който лично аз не съм правила и не знам колко струва).За другото място,което знам е Невромедикс във Велико Търново,но другите мами ще кажат за там аз нямам наблюдения.

# 598
  • Мнения: 128
Здравейте мами!
Можете ли да ми дадете информация дали има във Велико Търново добър специалист, който прави фетални морфологии? Доколкото разбрах изпращат бременните от този регион в Плевен, но не знам до колко е вярна тази информация. Благодаря ви предварително!

Единствените специалисти по ФМ  са в София и Варна.Тук в областта няма кой да направи ФМ.Прегледа се прави на 2Д.Следи се за вродени генетични изменения,приток на кръв от плацентата към плода ,сърце и др.Специалистите  си знаят какво да гледат....
За София- доц.Снежинка Томова  Peace била съм на преглед при нея.

# 599
  • Мнения: 1
Катерина26 ходила ли си тук във ВТ или ГО, че така остро коментираш, че тук няма специалисти?

Общи условия

Активация на акаунт