Къде в Пловдив? - 44 тема

  • 54 015
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 103
Да не ви изпусна  Hug Някой да знае къде продават евтини помпички за аквариум?Натресоха ми е една златна рибка и ще трябва да и взема!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Вещице, на "Марин Дринов" има такова магазинче - точно отстрани на Бирената фабрика. Мисля, че все още работи, но не съм минавала оттам вече два месеца.

Работи вчера минах от там.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 4 150
Да не ви изпусна  Hug Някой да знае къде продават евтини помпички за аквариум?Натресоха ми е една златна рибка и ще трябва да и взема!

Нашата златна рибка живя в трилитров аквариум шест месеца без помпа, но всяка неделя сменях водата. В по- топлите месеци много зеленясваше аквариума. През зимата пак мога да купя. Първата беше подарък.

# 18
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 828
Склад за дамаски има и в близост до кръстовището на Руски и уличката, която е на светофара преди моста на Герджика, посока от Шести септември към моста. На лични мога да ти дам телефони, ако те устройва мястото.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Здравейте. Обиколих доста магазини и не можах да намеря филирани бадеми. Някой да знае със сигурност къде има.Трябват ми спешно за утре.

# 20
  • Мнения: 3 922
Здравейте.
Някой има ли идея къде се шият калъфи за холова или ако се продават готови такива? Някакъв магазин за дамаски?  newsm78

Аз познавам една жена, която шие калъфи по поръчка. Ти си избираш дамаската и си я купуваш, тя идва да ти вземе размерите и после ти ги ушива. Стават много хубави, отзад им слага ципчета и лесно се слагат по диваните и фотьойлите. Калъфите прилепват плътно и трябва да се вгледаш за да разбереш, че е калъф, а не фабрична дамаска. Пиши да ти дам координати, ако те интересува.

Магазини за дамаски има на Сточна гара /кръстовището на бул. Хр.Ботев с ул. Авкс.Велешки/ и на ул. Победа /до бившето данъчно "Север" - май по-горе точно за него са споменали/ .

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 4 150
Здравейте. Обиколих доста магазини и не можах да намеря филирани бадеми. Някой да знае със сигурност къде има.Трябват ми спешно за утре.

"Лекси". При ядките насипно. Предполагам и в други големи магазини.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 900
И аз тук . Peace

# 23
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Здравейте. Обиколих доста магазини и не можах да намеря филирани бадеми. Някой да знае със сигурност къде има.Трябват ми спешно за утре.

"Лекси". При ядките насипно. Предполагам и в други големи магазини.

Аз съм виждала със сигурност /и съм купувала преди няколко месеца/ от Карфур /в МОЛ Галерия/. В нишата с подправки и ядки до касите е. Бяло-зелена опаковка, но не мога да цитирам марката.

# 24
  • Мнения: 115
Да не ви изпусна  Hug Някой да знае къде продават евтини помпички за аквариум?Натресоха ми е една златна рибка и ще трябва да и взема!
В зоомагазините, в които продават рибки и аквариуми, имат и такива помпи, различни видове, размери и цени. Един такъв има срещу входа на Синдикалния дом, на Авксентий Велешки.  

# 25
  • Мнения: 1
Къде в Пловдив има пункт за изкупуване на хартия - става дума за стари книги и учебници.
Ако знаете такъв в района на Мараша ще съм благодарна.
Благодаря

# 26
  • Мнения: 2 674
Pupitka, какво стана с чувалите? от къде купи? на какви пари?
така ли изглеждат? -
Скрит текст:

здрави ли са? с какво ги завързахте?

# 27
  • Мнения: 8 242
Къде в Пловдив има пункт за изкупуване на хартия - става дума за стари книги и учебници.
Ако знаете такъв в района на Мараша ще съм благодарна.
Благодаря
В Мараша не знам, ако те устройва в Кършиака мога да кажа.
Срещу църквата св. Иван Рилски - пресечка на бул. В. Левски - на ъгъла има магазинче за готова храна - и следващата къща е пункта Simple Smile

# 28
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 124
Pupitka, какво стана с чувалите? от къде купи? на какви пари?
така ли изглеждат? -
Скрит текст:

здрави ли са? с какво ги завързахте?
Още не съм ги купила,понеже до Практикер така и не стигнах. Точно такива са,да.Живот и здраве утре ще се купуват. Казаха ми,че са 70ст. Ще ги завързваме с една найлонова връзка,мисля от същия материал.Баба му на мъжа ми ни я даде,тя си връзва чувалите с картофи така. Точно заради здравината им ни ги каза майстора и за това ги търсех. Peace

# 29
  • Мнения: 467
Момичета, някой знае ли, къде в Пловдив се продават бански на Акула. Търся този модел, но не мога да го поръчам по интернет, защото съм с проблемна фигура  Laughing http://akulashop.com/Komplekt-bikina-1529-p-248.html?osCsid=061b … 6ece7c3c0d263613a

Общи условия

Активация на акаунт