Сърцето на моето бебче не работи-Тетралогия на Фало

  • 9 163
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
пие 2 прахчета и 1 сиропче по 2 пъти дневно.И на нас ни казаха,че има шанс да се затвори,но главно на теория.А и евентуалното самостоятелно зарастване може да увреди клапата,та това е оше 1 причина за операция.
Галка,съжалявам,че изпорзвам темата ти.Дано поне и ти намериш някаква полезна информация в тези постинги.

# 31
  • Мнения: 1 588
Прахчетата - фурантрил и каптоприл ли са? На мен ми бяха казали, че при 50% от междукамерните дефекти дупката се затваря сама, но явно е от значение и мястото... Мисля, че и при нас отворът беше толкова, трябва да потърся по епикризите... Цветели, ако се регистрираш, бих могла да ти пиша на лични, за да не разводняваме тази тема.

# 32
Мария,прахчетата са същите.Не смея да се надявам на самостоягелно затваряне...Предрочитам да съм подготвена за по-страшното,че втори шок ще ми дойде в повече.
Аз съм регистрирана като tzveteli ,но утре ро-късно ще се включа със стария ник.
Надявам се да поддържаме връзка,защото така нещата като че ли изглеждат по-малко страшни.

# 33
Здравей и от мен! Мога да те уверя,че няма да сбъркаш, ако послушаш другите мами. Аз мога да те посъветвам същото,защото работя там от 18г. и ми е  ясно за какво се касае! Аз сам сестра в това отделение и ако мога с нещо да ти помогна....пиши!!!! 
[/quote
zdravei qneka!!!!
v 3-ta gradska li raboti6 ot 18g.?ami sigurno si zapoznata togava sas slu4aq na moq plemenik...ot haskovo sa..maikata e desislava a plemenika mie petar(PEPI) skoro bqha tam v 3-ta gradska mesec iuni dagnozata mu e dilataivna kardiomiopatiq..6te se radvam ako mi otgovori6.....4ao]

Общи условия

Активация на акаунт