Кога ви се възстанови цикъла при положиние че кармите?

  • 1 886
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
Май е строго индивидуално.Лично на мен 4 месеца след раждането

# 16
  • Мнения: 303
14 мес след раждането. Причината според мен е че дотогава кърмех много често. Когато кърменетата ни стигнаха до 2-3 в денонощие ми дойде.

# 17
  • Мнения: 313
Вече 16 месеца от раждането, а все още съм без цикъл. Кърмя когато ме пожелаят Laughing

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Индивидуално е, аз съм от най-големите каръци. Родих на 7 септември, на 15 някъде ми спряха лохиите, а на 25 ми дойде цикъла Sad И оттогава редовно на 28-30 дена Cry А не бях давала нищо друго освен кърма до средата на  януари.

# 19
  • Мнения: 863
цикълът ми дойде на седмия месец,след като родих,като съм захранила на 5и половина

# 20
  • Мнения: 641
Една година след раждането, при активно кърмене.

# 21
  • Мнения: 127
Цикълът ми се възстанови на 5-я месец след раждането, но е страшно нередовен. Идва и си заминава когато си поиска и е мнооооооого по-обилен , в сравнение с преди. Confused О6е кърмя по 6 пъти на ден, така че не бой се ....ще се върнеш в отбора... Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 172
Мони беше на около 11 месеца, когато ми се възстанови цикълът

# 23
  • Мнения: 1 427
Късметлийки Confused Close На мен седмица след като ми свършиха лохиите ми дойде цикъла.......пусти късмет #Cussing outА се скъсвах да кърмя....

# 24
  • Мнения: 4 915
13 месеца след раждането, при активно кърмене, особено нощем.  Wink

# 25
  • Мнения: 2 051
След около 6 месеца с големите деца.
След 9 месеца с малките.

# 26
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Имах цикъл,когато беба беше на 4 месеца и сега пак го няма никакъв.Не 4е ми липсва,де.

# 27
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ееееееееееее не знам доколко се влияе от кърменето.При мен дойде на края на втория месец #Cussing out #Cussing out #Cussing out.А си кърмя все така усилено newsm78

# 28
  • Мнения: 1 735
Хм... на мен не ми е дошъл още,но като ви чета си мисля ,че може и да не дойде скоро.Дано!
Не знам дали зависи само от редовното кърмене.Сексуалният живот(или липсата му) според мен също имат не малко значение.

# 29
  • Мнения: 1 108
Когато Хрис навърши 7 месеца

Общи условия

Активация на акаунт