ОКТОМВРИЙКИ - Тема 13

  • 23 448
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 70
Таткото със слинг и аз не си го представям и в нашия случай, ще има отпор голям и аз затова търся някакъв междинен вариант, че са и много скъпи. А Джейн, за кърмене и аз не мисля, че става...

# 721
  • Мнения: 91
Аз имам кенгуру, мисля за вкъщи и за по-топлите месеци да взема нещо подобно: http://www.thedaybookblog.com/2013/01/sakura-bloom-sling-diaries-expression.html

# 722
  • Мнения: 190
и аз тази сутрин забелязах лека линеа негра от пъпа надолу  Blush
дано бебче и Аничка са добре!

# 723
  • Варна
  • Мнения: 317
И аз си имам такава придобивка вече, обаче тъмната линия не ми е само от пъпа надолу ами и малко от пъпа нагоре  Shocked като постепенно се стеснява и избледнява...добре, че не е много наситена на цвят, че толкова ми е грозно принципно  ooooh!

# 724
  • Мнения: 70
Линия негра и на мен ми се появи, но не ми е проблем, то като цяло не съм в най-добрата си форма, та линия негра не ми е основното нещо Mr. Green

# 725
  • Мнения: 0
Лейди Айс, аз бих искала на лекция другия петък,или когато там е, съжалявам че късно прочетох за днес, фен съм на Минчев старши Simple Smile

# 726
  • Мнения: 91
Линия негра и на мен ми се появи, но не ми е проблем, то като цяло не съм в най-добрата си форма, та линия негра не ми е основното нещо Mr. Green

Хаха, има нещо такова Laughing И двата пъти не съм имала линеа негра.

# 727
  • София
  • Мнения: 297
Какао, и аз ги гледам тези сега, харесват ми Simple Smile
Шушка, мерси много за инфото, полезно ми е  Peace

Линеа негра си имам от 2-3 месец, ама бледичка, но се вижда - въобще не ме притеснява, навсякъде пише че изчезва след раждането (до 3-6 месеца, пък то ще е зима, няма къде да ходя с гол корем)  Mr. Green

# 728
  • Мнения: 316
Ех, момичета на фона на контракции, принудително лежане, наедряващи кореми в жегите и т.н. бонуси " линеа негра да ни е проблем  newsm50
lina_mandarina следващия петък от 11ч /09.08/ лекцията ще се води от Светлина Николова, старши акушер, за кърменето, ако ще ходиш може да драснеш един ред на ЛС  newsm68

# 729
  • Мнения: 190
а, аз не се оплаквам от линията Grinning както казах - искам още 3 месеца да съм си с тумбака и после-здраво бебче! Peace
черпя ви по едно сладоледче в тази жега, и се пазете! sun /пфу, как може да не намирам емотиконка ядяща сладолед!?! / Laughing

Последна редакция: пт, 02 авг 2013, 16:56 от Slynchitse

# 730
  • Мнения: 7
Момичета едно въпросче,може би в началото на темата сте го коментирали но не го намирам...Вие кога започнахте с покупките за бебчето,понеже дрешките моите са подредени в шкафа от 1 мес.вече нямам търпение да ги пера и гладя а една приятелка ме нахока че много бързам Cry
Така ли е.. newsm78

# 731
  • София
  • Мнения: 334
И моята линеа негра е още бледа и се проточва и малко над пъпа. След първото раждане в един момент изчезва, сякаш се излющва при къпане, така си спомням. Но наистина не е проблем Simple Smile
Questo sono io, посмях се е и аз на бисера Simple Smile

С първото бебе имахме кенгуру, което ползвахме и аз, и татито. Със слинг се сдобих чак към 8-9 месец и вече много ми тежеше на кръста и така и не го ползвах. Ще видя сега с второто дали ще ми влезе в употреба. Само имайте предвид, ако ползвате слинга вкъщи - не гответе и не пийте горещи течности, докато сте с него, за да не опръскате/окапете бебето  Peace

Аз пък съм решила, че ще раждам в началото на октомври (терминът всъщност ми е 13ти) и си броя още 2 месеца  hahaha И си мисля, че бързо ще минат, само дано не се наложи да лежа по-нататък, че е наистина трудно, особено с по-голямо дете. Биляна, успех, дано бързо измине времето. След 36та седмица сигурно вече ще ти разрешат да се движиш умерено  Hug

Hrisence, аз ще пера края на август сигурно. Иначе вече имам една щерка, брат ми има 2, та... за съжаление за бебето почти няма какво да се пазарува. Казвам "за съжаление," понеже си е такова удоволствие да гледаш бебешки нещица...  Heart Eyes Взела съм няколко дрешки, по-нататък ще харесам и някакво памучно гащеризонче за изписването и това е. С първото бебе пазарувах, когато излязох в 45-дневния болничен преди термина.

Последна редакция: пт, 02 авг 2013, 17:50 от julie.k

# 732
  • Мнения: 669
И аз до някъде много съжалявам, че имам доста дрешки - първо от племенника ми минаха през нашия батко и сега милото има да преносва .......... аз съм така най-малката от вси
ки братовчетки, сестра ми и т.н. и цял живот  /като дете/ съм преносвала. Е - не само, но ...... го има. И сега и двете ми деца преносват.
Но пък е и голяма улеснение - спор няма. Толкова много пари се спестяват от това. И сега сестра ми като ми надонесе на всеки сезон по 2 торби със дрехи - хубави, защото толкова бързо им умаляват, че ..... не си струва.
Но си е друго да купиш няколко новички хубави дрешки - да си начешаме крастата и да понапазаруваме.

# 733
  • Мнения: 91
И аз ще ползвам дрехи от дъщеря ми, половината не ги е носила. Но пък това не значи, че няма да купувам и нови Mr. Green

Спомням си, че имах носталгия към бременността няколко месеца след раждането, по отношение на багажа. На фона на куфарите с шишета, пюрета, памперси, дрехи и какво ли още не (отделно мой багаж) с умиление си спомнях колко бях компактна с тумбака Laughing Laughing Така че бъдете сигурни, в един момент коремите и мрънкането ще ни залипсват Wink

Лейди Айс
беше питала дали кремът с кестен има охлаждащ ефект - да, има. Приятен и лесен е за нанасяне, със свеж аромат. Остава и да действа върху вените Whistling Ще дам отзиви след няколко дни Peace

# 734
  • Мнения: 2 850
Темата е към края си като гледам. Аз искам да се оплача, че вече нямам глезени Sad Много се подуват краката в жегата ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт