Новите ни козметични похождения 46

  • 61 316
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 9 483
-все отлагах да се сдобия с такова. А мори пъпчици за минути ooooh!. Афта намазах даже съвсем леко с доскосване с него и тя завяхна веднага. Страхотно е! Hug

А това- за след сухото четкане! Hug

# 706
  • Мнения: 35 968
Страхотни придобивки, момичета  Flutter
Да не е имало някъде намаление на УД и да не съм разбрала  Mr. Green

 Hug

не, просто за мен не са от последните дни - Нейкид 2 е от "онова" намаление  Laughing

иначе намаленията им са тук или по-скоро там, почти на другия край на света  Mr. Green - http://www.urbandecay.com/makeup-sale

# 707
  • Мнения: 805
Страхотни придобивки, момичета  Flutter
Да не е имало някъде намаление на УД и да не съм разбрала  Mr. Green

Моите дреболии са от намаление: http://www.urbandecay.com/makeup-sale
Дам, добре че е братчето ми Wink Къде съм спала миналата година по това време  ooooh!

Naked палитрите намалят ли ги изобщо...? Или цената им си е константа?

# 708
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Боя 1517 (3 бр.), 1000 (1 бр.)



Шампоан и балсам Кюн за след боя - 4 ph



Сянка Пупа - уж лилава, май ще излезе пак розова  ooooh!

# 709
# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Отнавна четох в един блог за суровоядство за сухото четкане и ето, най-накрая форума ме засили да си купя четка  Hug  





В ДМ , който бях наистина видях Piz Buin , но нямаше никакви намаления там на слънцезащитните, само няколко от по-евтините продукти, които мен не ме касаеха.

Последна редакция: ср, 21 авг 2013, 12:41 от aH~

# 711
  • Мнения: 13 625
Kopche, купи си хубаво, био, върджин кокосово масло. Което да е в твърда форма и на си ухае на истински кокос (примерно от магазинчето Зоя).
Това на Икаров за мен е чисто менте или поне не е супер качествено студено пресовано кокосово масло Peace

# 712
  • Мнения: 13 291
-все отлагах да се сдобия с такова. А мори пъпчици за минути ooooh!. Афта намазах даже съвсем леко с доскосване с него и тя завяхна веднага. Страхотно е! Hug

Това в аптека ли се намира?  Thinking

# 713
  • Мнения: 906
Жаки,заинтригува ме с това кокосово масло в твърда форма,само в този магазин,който си споменала ли го има и как точно изглежда?

# 714
  • София
  • Мнения: 1 914
Айде! Започва се с четкането! Crazy Laughing

Аз имам подобна четка, само че между косъмчетата има и гумени, като топченца и точно се чудех как да я ползвам. От вас разбирам, че ги ползвате на сухо.  Thinking Под душа дали не става?


От мен ейвънски придобивки:



- за втори път





Скрит текст:

И от тази серия ексфолианта, маслото и крема в бурканчето
Скрит текст:

# 715
  • София
  • Мнения: 9 483
Kopche, купи си хубаво, био, върджин кокосово масло. Което да е в твърда форма и на си ухае на истински кокос (примерно от магазинчето Зоя).
Това на Икаров за мен е чисто менте или поне не е супер качествено студено пресовано кокосово масло Peace
да, Жаки, сигурно си права, аз исках на Балев да си взема, нов  нашата квартална Ревита нямаше такова и из бях твърдо решена, че все пак с празни ръце не се прибирам и...така. Joy
Изненадах се в къщи като се полях с него hahaha. Очаквах го наистина твърдо ooooh!.
-все отлагах да се сдобия с такова. А мори пъпчици за минути ooooh!. Афта намазах даже съвсем леко с доскосване с него и тя завяхна веднага. Страхотно е! Hug

Това в аптека ли се намира?  Thinking
почти във всяка. 5-5,20лв, зависи дали е Етерика или Балев. Peace

И от преди малко:
Моето е Eva's nude. Че, к'во друго! Mr. Green Laughing

# 716
  • Мнения: 13 625
Жаки,заинтригува ме с това кокосово масло в твърда форма,само в този магазин,който си споменала ли го има и как точно изглежда?
Продава се в големи буркани и вътре е чисто бяло, лъскаво и твърдо. Топи се на телесна температура. И си ухае на истински и леко сладък кокос. Важното е на опаковката на пише, че е студено пресовано и био. Става за тяло, коса, за готвене...изобщо за каквото се сетиш Simple Smile
Аз си го купувам от zoya, но предполагам има и други места където се намира. На моето пише, че е от Шри Ланка Peace

# 717
  • Мнения: 13 291
почти във всяка. 5-5,20лв, зависи дали е Етерика или Балев. Peace

[/quote]

Мерси!  Hug
И за да съм по темата. Не е от днес, но все пак ми е ново.

# 718
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Масло от чаено дърво има и в dm.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Преди години като беше нашумяла маската за коса с Тривитаминола си купих и кокосово масло на Икаров и беше твърдо..в бяла непрозрачна пластмасова кутийка.... После четох по темите, че маслата им изобщо не са хубави и спрях да ги купувам  Blush И аз ще гледам да си купя някакви хубави истински масла за да се мажа...освен така любимото ми зехтинче , домашно производство Blush

Общи условия

Активация на акаунт