Сполучливи имитации на маркови парфюми - 3

  • 167 288
  • 770
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Днес минах да пробвам №100-Клои на Рефан,но го нямаше......Дайте някое предложение за хубав летен аромат,че нещо ми се свидят оригиналите да ги хабя в тия жеги.....

Рефан добре са докарали D&G  L`Imperatrice 3. Но не е много траен, трябват повече капки. Номер 126.
Радостна,ще  проверя дали я имат!  bouquet

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 381
Само да кажа, че съм леко разочарована от магазина на Зак Зодиак, нямаха нито един от 6-те парфюма, които си бях набелязала, като цяло имаха супер малко. Питах ги дали ги има в останалите магазини, момичето каза че не знае. Имало опция за доставка, като трябва да платиш капаро и минимум 50 милилитра. При положение че не знам как мирише, не бих се навила на тази опция. Мисля да звънна на телефоните на сайта да питам къде ги има парфюмите и има ли ги изобщо.
Мисля си, че в случая става въпрос за немарливи дистрибутори на парфюмите  Confused
В Пловдив аз намерих само един магазин, в който предлагат Зак Зодиак, но жената имаше цял класьор тестери, в който имаше и тези видове, от които нямаше количества в момента. Така че да помиришеш всичко каквото правят Simple Smile
Жалко, че има такива търговци, защото фирмата има доста добри неща...

# 17
  • Мнения: 513
Само да кажа, че съм леко разочарована от магазина на Зак Зодиак, нямаха нито един от 6-те парфюма, които си бях набелязала, като цяло имаха супер малко. Питах ги дали ги има в останалите магазини, момичето каза че не знае. Имало опция за доставка, като трябва да платиш капаро и минимум 50 милилитра. При положение че не знам как мирише, не бих се навила на тази опция. Мисля да звънна на телефоните на сайта да питам къде ги има парфюмите и има ли ги изобщо.
Мисля си, че в случая става въпрос за немарливи дистрибутори на парфюмите  Confused
В Пловдив аз намерих само един магазин, в който предлагат Зак Зодиак, но жената имаше цял класьор тестери, в който имаше и тези видове, от които нямаше количества в момента. Така че да помиришеш всичко каквото правят Simple Smile
Жалко, че има такива търговци, защото фирмата има доста добри неща...

Браво на хората в Пловдив. Честно казано изумих се от трайността на парфюма, който вчера си купих- Escada Magnetism - вчера към 6 си пръснах, днес на сутринта още си го усещам. За първи път мъжът ми каза, че доста добре ми се усеща парфюма и много му хареса, при положение че имам и доста оригинални парфюми. Така че аз лично съм приятно изненадана от тези парфюми.

# 18
  • Мнения: 77
Здравейте,благодаря за темата .  bouquet Скоро не съм пробвала нищо ново,още не съм изпръскала старите. Crazy Обаче още съм в транс от 065 на Рефан Тобако Ванил  Laughing
Каква концентрация си купи? Или има някаква стандартна - по 1 капка на мл. доколкото помня  Rolling Eyes

50мл с 40 капки,при мен е много траен.Обичам ароматът да не е задушлив,на мен ми седи мнго дълго,а сладката миризма е просто чудесна   Heart Eyes   Crazy  baby_neutral Бих си сложила и 50 капки на 50мл.

# 19
  • Мнения: 2 355
Само да кажа, че съм леко разочарована от магазина на Зак Зодиак, нямаха нито един от 6-те парфюма, които си бях набелязала, като цяло имаха супер малко. Питах ги дали ги има в останалите магазини, момичето каза че не знае. Имало опция за доставка, като трябва да платиш капаро и минимум 50 милилитра. При положение че не знам как мирише, не бих се навила на тази опция. Мисля да звънна на телефоните на сайта да питам къде ги има парфюмите и има ли ги изобщо.
Мисля си, че в случая става въпрос за немарливи дистрибутори на парфюмите  Confused
В Пловдив аз намерих само един магазин, в който предлагат Зак Зодиак, но жената имаше цял класьор тестери, в който имаше и тези видове, от които нямаше количества в момента. Така че да помиришеш всичко каквото правят Simple Smile
Жалко, че има такива търговци, защото фирмата има доста добри неща...
Къде е магазинът в Пловдив? Благодаря.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 381
irenna, магазина на Зак Зодиак е на пешеходния мост , до Новотела

# 21
  • Мнения: 202
Здр. а в София къде си купувате Зак Зодиак парф.--в кой магазин има най голям асортимент всъщност?
Благодаря

# 22
  • София
  • Мнения: 256
Моля да ми препоръчате някакъв парфюм на Рефан ,който да е с лек и приятен аромат за лятото .. От по- тежките ми се гади в момента Sick

# 23
  • cloud number 9
  • Мнения: 92
Моля да ми препоръчате някакъв парфюм на Рефан ,който да е с лек и приятен аромат за лятото .. От по- тежките ми се гади в момента Sick
аз харесвам 195 I love love на moschino също 191 Eclat d’ Arpege /Lanvin/, 175  Green Tea /Elizabeth Arden/, 143 Omnia Green Jade /Bvlgari/.... все зелени свежи аромати

# 24
  • Мнения: 51
Да кажа и аз мнение за Зак Зодиак - имитацията на Габриела Сабатини - Магнетик е едно към едно, спокойно изкарвам целия ден с аромата. От сайта им си го купих, много съм доволна Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 256
Моля да ми препоръчате някакъв парфюм на Рефан ,който да е с лек и приятен аромат за лятото .. От по- тежките ми се гади в момента Sick
аз харесвам 195 I love love на moschino също 191 Eclat d’ Arpege /Lanvin/, 175  Green Tea /Elizabeth Arden/, 143 Omnia Green Jade /Bvlgari/.... все зелени свежи аромати

Непременно ще ги погледна и ще си избера нещо Peace Мерсииии

# 26
  • Мнения: 20
здравейте.Да знаете има ли добра имитация на Елизабет Арден- Пето Авеню

# 27
  • София
  • Мнения: 3 752
Здравейте!Да споделя: попаднах на имитации на маркови парфюми FM и съм приятно изненадана.Поръчах си на Нина Ричи- Нина и максимално се доближава до истинския освен това се оказа и доста траен,направо немога да повярвам.Жалко,че нямат Каролина Херера/той ми е любим/.30мл.е 25лв.Вече ще си поръчвам само от там.

# 28
  • Мнения: 493
Някой използвал ли е на Рефан 130, 131 имитации на the one, rose the one? Доближават ли се до оригинала?

# 29
  • Мнения: 1 338
Някой използвал ли е на Рефан 130, 131 имитации на the one, rose the one? Доближават ли се до оригинала?

Аз съм я ползвала, след като съм имала и оригинала. Ароматът е измитиран много добре, но трайността не е впечатляваща, дори с доста капки. Не е от най-нетрайните, но не и от тези, от които съм възхитена.

Общи условия

Активация на акаунт