Сполучливи имитации на маркови парфюми - 3

  • 167 602
  • 770
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 18 597
Момичета преди години случайно си бяхме взимали с една приятелка едни малки парфюмчета имитации.Изглеждат като епруветки нещо подобно  Grinning
В малки разфасовки, в малки кратонени кутийки изобразяващи парюма, който имитират. Виждала съм ги по Студентски град, но доста отдавна в разни магазинчета. Цената беше около 8 лв.
Не знам как обясних, сещате ли се? Ако някой се сеща къде мога да ги намеря?Бяха доста трайни, а и  за носене в чантичката са удобни, защото са мънички. Тогава си взех два-Light blue i Ultraviolet.

# 706
  • Мнения: 1 480
Момичета преди години случайно си бяхме взимали с една приятелка едни малки парфюмчета имитации.Изглеждат като епруветки нещо подобно  Grinning
В малки разфасовки, в малки кратонени кутийки изобразяващи парюма, който имитират. Виждала съм ги по Студентски град, но доста отдавна в разни магазинчета. Цената беше около 8 лв.
Не знам как обясних, сещате ли се? Ако някой се сеща къде мога да ги намеря?Бяха доста трайни, а и  за носене в чантичката са удобни, защото са мънички. Тогава си взех два-Light blue i Ultraviolet.
Репликите са Degaje. Не знам къде се продават. Попитайте по парфюмериите.

# 707
  • Мнения: 18 597
Точно така изглеждаха. Не съм сигурна обаче, че са те. Благодаря ви за отговора.

https://www.google.bg/search?q=%D0%B4%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D0%B6%D0 … .html%3B800%3B450

# 708
  • Мнения: 718
О, епруветките са си открай време. Виждала съм по улични павилиончета, магазини за джунджурии и часовници (тип made in China), в Продавалника.... За трайни - не бих казала. Но като аромат се справят прилично.

# 709
  • Мнения: 1 480
Репликите са с буква K и номер. Не знам дали ще се види.
https://www.google.bg/search?q=%D0%B4%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D0%B6%D0 … 93326%3B346%3B461

# 710
  • Мнения: 18 597
Искам просто нещо ей така да си го нося в чантичката, че ми писна с тия огромни шешета, направо ми тежът.Не си спомням много за трайността, може и дъ съм се заблудила, но репликата на Light blue а и Ultraviolet миришеха много хубаво и ми допаднаха тогава.Та затова сега искам пак да си взема.
Благодаря ви за отговорите момичета!

Последна редакция: пт, 06 юни 2014, 19:56 от Miss_Bingley

# 711
  • Мнения: 5 830
Препоръчайте ми от Bargello хубав мъжки аромат!

# 712
  • Мнения: 500
Много съм доволна от Рефан на Красно село. Жената е много мила и ми изпълнява всичките желания. Последно отмъкнах 3 аромата и 2 сапуна. Супер. Половин час разпитвах, тествах, ....Голям кеф. И най-хубавото е, че тя си познава нещата, знае на кой аромат му подхождат повечко капки и на кой му стигат 1:1  dance

# 713
  • Мнения: 18 597
Препоръчайте ми от Bargello хубав мъжки аромат!

Lacoste - Essential, ( 1:1 e направен) Bulgari-Aqva/оригинала е много хубав/ сигурна съм, че ще имат и имитацията.

Днес помирисах на Roxane-Light blue-хубаво миришеше, но се отказах да го взема-не знам защо. Иначе не познавам оригинала.

# 714
  • Мнения: 42
може ли да ми кажете тези парфюми Bargello от къде ги взимате?Днес исках да взема така хваления от вас Тобако ванил,но на Витошка нямаше наливни,къде по центъра има наливни Рефан?Цум??

# 715
  • Мнения: 18 597
Цитат
може ли да ми кажете тези парфюми Bargello от къде ги взимате
Аз моят си го купих от центъра на Русе, в София не знам къде има. Тук се споменаваше в Студентски град, но вероятно има и другаде.

# 716
  • Deutschland
  • Мнения: 5 590
Light blue е много свеж, въпреки натрапчивата миризма на зелен лимон. Поне така аз го усещам. Ще си взема от Роксан и такъв, след като с Адикта ми направиха огромно впечатление. Перфектно изимитиран и много траен.

Една добавка- Защо намирам само муудчета от 20 мл? Нямат ли по-големи разфасовки?

# 717
  • Мнения: 1 780
Препоръчайте ми от Bargello хубав мъжки аромат!

№710 -   Attitude на Armani е невероятна ярка илюстрация на средиземноморския начин на живот: лек, весел, наситен и емоционален.

№675-  Aqva pour Homme на  Bvlgari е свеж букет от мандарина и житни цветове, подправен с пикантния дъх на амбра, разкрива едно наситено ухание с елегантно средиземноморско докосване.

това са ми фаворитите за това лято.

# 718
  • Мнения: 2 849
Привет,в този слънчев ден! Редовно купувам наливните парфюми на РЕФАН,а питането ми е знаете ли дали са пускали скоро нови аромати?  bouquet

# 719
  • Мнения: 5 830
Препоръчайте ми от Bargello хубав мъжки аромат!
№710 -   Attitude на Armani е невероятна ярка илюстрация на средиземноморския начин на живот: лек, весел, наситен и емоционален.
№675-  Aqva pour Homme на  Bvlgari е свеж букет от мандарина и житни цветове, подправен с пикантния дъх на амбра, разкрива едно наситено ухание с елегантно средиземноморско докосване.
това са ми фаворитите за това лято.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт