Черешката на тортата - 4 сезон - 4 тема

  • 12 831
  • 162
  •   1
Отговори
# 45
  • Испания
  • Мнения: 37 503
...голия Заберски приличащ на шест месечно мече?
...

Деликатна си.  Wink

...
ПП Ако разбрахте ко казах и тънката ми мислА.... Laughing Laughing Laughing

Ахаааааам.  Wink Hug

# 46
  • Мнения: 6 534
Трайте и мълчете, че ако беше Татяна Лолова тогава не виждам другите гости как щяха да вземат думата.  Laughing

Докато прочете целия телефонен указател  Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 3 498
Ааа, аз Таня Лолова си я харесвам, с удоволствие бих я гледала и слушала Simple Smile.

# 48
  • Мнения: 9 865
Ааа, аз Таня Лолова си я харесвам, с удоволствие бих я гледала и слушала Simple Smile.
Присъединявам се. Татяна е сладур.

# 49
  • Мнения: 4 864
Така е ама наистина и тя като почне да говори и заминава времето Simple Smile Ама интересно,че не сме я идяли...Искам другият сезон да е посветен на актьори  Peace

# 50
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
На мен не ми стана ясно - десерта и баницата бяха ли поднесени въобще. И после десерта там някакви праскови с масло май се пекоха, ама после какво стана с него ?
        Баницата я даде още в началото, даже Люси каза и питката и баницата да са при нея, а десерта го даде за десерт разбира се.
        Тя толкова много пя и им разказва, че Теодора сподели, че забравяла да се храни, защото и било интересно!

# 51
  • Мнения: 64
Гледам предаването и се радвам, когато гостите са културни
и известни. Тази седмица мои фаворити са Латинка, Люси и
Димитър. Впечатлих се от вечерята при Латинка. Според мен
Люси и Димитър добре се вписваха в разговора, дори и Дани.
Само Теодора мълчеше, но тя за мен е неизвестна.
С нетърпение очаквам Люси. Много я харесвам и вярвам, че ве-
черята с нея ще ми допадне.
Латинка толкова много ястия приготви! Вечерята беше организирана
подобаващо, имаше от всичко. Аз обичам, когато не само се яде, но и се
пее, или се танцува, или се разказват интересни истории.
По същия начин се чувствах, когато гледах Етиен Леви. Много интересен
човек, с богата култура. Приготви чудесна вечеря и забавляваше гостите
чудесно. Според мен домакинът се представя добре, когато сготви вкусно,
представи домът си чудесно и умее да забавлява гостите.

# 52
  • Мнения: 2 417
Леле, каква дискусия се е развихрила тук. Не мога да коментирам, защото не успях да гледам, но май не съм изпуснала много. Маме  bouquet

# 53
  • Мнения: 10 709
Запис  Flutter

# 54
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Латинка Петрова се справи страхотно с готвенето.
Иначе изнесе монолог, което не е приятно.
Другите бяха пасивни слушатели.

# 55
  • Мнения: 9 123
Ааа, аз Таня Лолова си я харесвам, с удоволствие бих я гледала и слушала Simple Smile.

И  и аз  Peace  Не знам дали преиграва Латинка, но  откакто я помня е все такава фурия. А за репетицията - ами то всички са си се наговорили с някой за нещо да помогне, да се включи в изненада..

# 56
  • Мнения: 11 747
Нещо не ми допадна. И сервирането - тоя кашест спанак как го друсваше по чиниите... Не е моя тип готвене, малко кофти ми стана. И доста натрапчива домакиня. Не, не ми допадна.

# 57
  • Мнения: 2 018
аз Латинка не я помня като изявена актриса по филми... не знам дали се изявява в театъра. За мен Латинка стана известна от рекламата на БТК където пробива стената с ръка и от тогава не спряха да ми я натрапват.

Не знам за актьорските И способности... не я познавам като човек, но и не искам да я гледам и то не за друго, а защото мине не мине малко време и пак нея гледам по телевизията по няколко месеца - то не бяха реалити, то не бяха интервюта... като, че ли е кой знае коя. Всъщност за мен е никоя. Хубавото е, че сега ще бъде само 5 дни.

Дори нямам желание вече да я гледам в професионална изява...

Не го гледах и предаването снощи.

Последна редакция: вт, 23 юли 2013, 12:06 от Бо_

# 58
  • Мнения: 8 932
Латинка ми е симпатична като цяло, но за мен обсеби цялата вечер и не даде възможност на останалите да се включат по никакъв начин...освен като публика  Laughing
Иначе за готвенето не бих й дала повече от 3 и разбира се два ++

# 59
  • София
  • Мнения: 11 666
Как направи десерта? В новаплей нещо точно тази част е без звук.
Опече прасковите с малко пудра захар, а после смеси сметана пудра захар, а нещо друго?

Общи условия

Активация на акаунт