Черешката на тортата - 4 сезон - 4 тема

  • 12 832
  • 162
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 864
Значи, аз да си призная, попринцип много ме дразнят хората дето пеят постоянно.. Та, мен ми дойде малко в повече представлението на Латинка тази вечер..

# 31
  • Мнения: 13 799
Добре се справи Латинка Петрова, много и интересни неща разказа. Ако беше малко по-сдържана и приказваше мъъъничко по-малко, чудна вечер щеше да бъде Grinning
И на мен ми дойде в повече бравурното и обсебващото поведение. Гостите горките успяваха само с по някое измъчено да и не да се вклинят в монолога й, най-много с ах или оууу Laughing Но това май е характерно за актьорската гилдия, не е първата, разиграваща театрални етюди в това предаване.
Ама не сте прави да се нахвърляте така на Титина. Права е всъщност! Преди да си напиша коментара прочетох вашите отзиви, ами наистина много мрънкащи 2 страници, оставят гаден привкус Laughing

Изпуснах обясненията за мръвката - само месо ли беше или имаха някакъв друг пълнеж "гугутките"?

Масата и мен ме впечатли Peace Оригинално и пести място в неособено голямата стая.
Дяцата при мама и тате си живеят още, така ли?

# 32
  • Мнения: 170
Смайли Heart Eyes Hug Heart Eyes, разбирам те и съм на същото мнение! Манталитет, манталитет, ама се иска възпитание, култура и самосъзнание.....някои го нямат....и аз имам претенции към Държавата си...и аз имам сарказъм и ....устата ми е голяма........но обичам Родината си и българите, лоши, хубави, ами те са ми, други не познавам и не искам! Изби ме на патриотизъм.... Stop

Птица, гаден привкус за какво, за това, че не са доволни ли....Ххахха, айде, бе...


И к'во като децата и живеели с нея....


Айде няма да си отварям голямата уста, макар да не е сигурно, а не и тук мястото....

Последна редакция: пн, 22 юли 2013, 22:36 от Г-жа Бюфе..ааа Букет

# 33
  • Мнения: 36
за обсебващото поведение на Латинка и аз съм съгласна, ама айде може тя така да си го разбира посрещането на гости, кофти ще е, ако и другите вечери е така.... newsm78

# 34
  • Мнения: 170
Аз само едно ще кажа, хайде да не бъркаме тъпотията с българщина.... Peace

# 35
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 852
Титина, ти кога стана американка, кога ти паднаха кулите(извинявай за черния хумор), че така плюеш по народа си.....

Американка не съм станала, а и да стана това няма да промени мнението ми...80% от постовете  Ви са за да оплюете някого. Човек не трябва да е толкова черноглед и пропит с злоба. Злоба ли казах, граничат с откровена простотия.

smileys, имаш претенции за разбираща от готвене...че и снимки ми постна тогава. Да беше си научила урока за посочения вид паеля, не само че Нана не беше обелила скаридите, ами и оригиналната рецептата се прави със заешко месо. Тогава реших да не продължавам спора, но не мога да ти спестя истината - гола вода си скъпа.

# 36
  • София
  • Мнения: 11 667
Хубаво сготви, но е много обсебваща, дано само да не обсеби и останалите вечери.

# 37
  • Мнения: 170
Титина, какво да ти кажа момиче....жива и здрава да си и докато не ми вредиш, просто ще ме дразниш....така ще имаш своите пет минутки слава или петнадесет ли бяха...все пак обръщаме ти внимание, правим си труда(радвай се, че скучая)....но не наричай гола вода някого когото не познаваш....'американке.... Sick

# 38
  • София
  • Мнения: 7 937
Трайте и мълчете, че ако беше Татяна Лолова тогава не виждам другите гости как щяха да вземат думата.  Laughing

# 39
  • Мнения: 2
Титина, ти кога стана американка, кога ти паднаха кулите(извинявай за черния хумор), че така плюеш по народа си.....

Хайде, хайде, жено американска, където и да идеш, накъдето и да се завъртиш д-то  ти все отзад ще стои, повярвай ми....И балканския манталитет няма нищо общо....Хората си коментират...Харесва им, не им харесва...И к'во, защото са българи, нали...Правиш лошо впечатление...И аз си правя шега с манталитета български(еле в една тема Mr. Green), ама има разлика... Wink Peace

 newsm10
Абсолютно Wink Смешна работа...

# 40
# 41
# 42
  • Мнения: X
 Joy Шшшш,за какво се сдърляхте,не е ли по добре Латинка от колкото голия Заберски приличащ на шест месечно мече?

Добър вечер   bouquet

# 43
  • Мнения: 170
.....голия Заберски приличащ на шест месечно мече?

Добър вечер   bouquet

Добра да е! Ти изби рибата....6м. мече.... Laughing Laughing Laughing Laughing  Laughing Сладурана.... Hug

# 44
  • Мнения: 170
Аз предпочитам едно прасе...с лимонче....

Човек бил това което ядял....Значи канибала е най човечен Whistling...аз ш'са направя на прасеее(т.е. ше изям Прасчо.... Laughing)....нека ми е лошо..... Wink

ПП Ако разбрахте ко казах и тънката ми мислА.... Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт