Черешката на тортата - 4 сезон - 4 тема

  • 12 847
  • 162
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
тая вечер малко гледах, но ми направи впечатление как Люси и този от Акага се подсмиваха и се чудеха накъде да гледат. Сега от коментарите разбирам защо

# 16
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 929
Имаше класация за това колко сърдити и недоволни са българите.
Тогава се усъмних в достоверността и, но ...ако приемем, че пишещите са статистическа извадка от обществото, изследването се оказва напълно вярно.
Както виждам май и друг не е бил от доволните, щом не е тук, а на другия край на света!
Странна логика, ако гледаш някакво предаване значи си недоволен от нещо ли  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 15 508
Имаше класация за това колко сърдити и недоволни са българите.
Тогава се усъмних в достоверността и, но ...ако приемем, че пишещите са статистическа извадка от обществото, изследването се оказва напълно вярно.
Както виждам май и друг не е бил от доволните, щом не е тук, а на другия край на света!
Странна логика, ако гледаш някакво предаване значи си недоволен от нещо ли  newsm78
newsm78 newsm78 newsm78 Вярно странна! Предаването няма нищо общо.Просто си се чудех, като е толкова хубаво и доволно тук , защо си там?

# 18
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 929
Продължавай да се чудиш.

# 19
  • Мнения: 8 569
А Димитър с какво е известен?

# 20
  • София
  • Мнения: 15 508
  Няма да се чудя и дори не ме интересува.Но излиза,че нямаме право да не харесваме или да  критикуваме нещо, защото ще ни изкарат недоволни по някоя статистика.Ами такива сме си.Или поне аз, за другите не знам.

# 21
  • Мнения: 6 604
 Няма да се чудя и дори не ме интересува.Но излиза,че нямаме право да не харесваме или да  критикуваме нещо, защото ще ни изкарат недоволни по някоя статистика.Ами такива сме си.Или поне аз, за другите не знам.
Тайне-не се хаби,няма смисъл. Peace
Утре кой готви?

# 22
  • sf
  • Мнения: 10 251
Масата й направо изби рибата, чак на мъжо я показах  Mr. Green
менюто ми хареса- всъщност напоследък толкова ми е писнало от готвене, че ще харесам всичко, поднесено ми от друг  Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 4 317
А Димитър с какво е известен?
Барабанист в "Акага".

# 24
  • Мнения: 8 569
А Димитър с какво е известен?
Барабанист в "Акага".
А много ги обичам,ама барабаниста им  не бях забелязала  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 170
Титина, ти кога стана американка, кога ти паднаха кулите(извинявай за черния хумор), че така плюеш по народа си.....

Хайде, хайде, жено американска, където и да идеш, накъдето и да се завъртиш д-то  ти все отзад ще стои, повярвай ми....И балканския манталитет няма нищо общо....Хората си коментират...Харесва им, не им харесва...И к'во, защото са българи, нали...Правиш лошо впечатление...И аз си правя шега с манталитета български(еле в една тема Mr. Green), ама има разлика... Wink Peace

# 26
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Никога не мога да изгледам едно предаване наведнъж. Гледам началото, после слагам на пауза и доглеждам. Но, за съжаление, в момента само слушам, а картината не мъррррррррда.  Sad

Маме,   bouquet

Титина, ти кога стана американка, кога ти паднаха кулите(извинявай за черния хумор), че така плюеш по народа си.....

Хайде, хайде, жено американска, където и да идеш, накъдето и да се завъртиш д-то все  отзад ще стои, повярвай ми....И балкнския манталитет няма нищо общо....Хората си коментират...

+1 От доста време ми е на клавиатурата, ама все се въздържах.

# 27
  • Мнения: 6 566
Забелязахте ли Люси как по едно време се почувства неудобно и гледаше винаги встрани?

# 28
  • Мнения: 170
...
+1 От доста време ми е на клавиатурата, ама все се въздържах.

Усмивке Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, ти поне си цапната в устата като мен....няма нужда да спестяваме истината.... Peace

# 29
  • Испания
  • Мнения: 37 503
...
+1 От доста време ми е на клавиатурата, ама все се въздържах.

Усмивке Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, ти поне си цапната в устата като мен....няма нужда да спестяваме истината.... Peace

Знам, че е така. Ама човек, като реши, че трябва да прояви деликатност, останалите смятат, че могат да му се качат на главата, че и хоро да играят отгоре. Начетох се на: "типично българска черта..." /е, някои си оставаме българи и далече от България, че и не виждаме повод да се срамуваме/, "а, забравих, че сме в Испания" /подчертах с червено "сме", тя обяви, че не съм разбрала иронията й, че тя не била там/. И все премълчавах и чаках да си намери майстора. Ако цялата тази енергия я използва да научи българския правопис, щеше да бъде много добре.

Но... на всеки в неговия тефтер му се пише в крайна сметка, ТумбеHug Та така... Има постове, които прескачам.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт