Един мъж обича една жена ,когато....

  • 118 905
  • 288
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 231
Дори не мисля, че вариант 2 е възможен.      Grinning Трудно е човек да бъде дори 1 година артист и да прикрива същността си, какво остава за цял живот..... Да, определено става дума за напълно несъзнателни действия.

Точно щях да ти кажа, че е пълно с жени, които го правят съзнателно и междувременно (между моя и твоя пост) бе пуснат пост, който тотално го доказва Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 166
  • Мнения: 1 262
На някои им идва отвътре.  Wink Те са си артисти по душа.  Wink

# 167
  • Мнения: 755

...когато и той се чувства обичан.  Любовта си е чудо. Wink

# 168
  • Мнения: 29

За мен любовта е възхищение, преклонение, благоговение пред жената до мен. Не е грижа, не е поддържане на нечии слабости или запълването им. Не е подкрепа и правене на компания. Не е състезание по доказване. Не е намиране на партньор, с който да се размножа. Възхищавам се от жена ми. Поразява ме с красотата си, силата на духа си, талантите си, отношението си към живота, поведението й, обичта й към самия живот. Прекланям се пред съвършенството й. Очарован съм от самото й съществуване и от факта, че ме е срещнала и също е открила нещо подобно в мен. Това е за мен любовта - трябва да усещам нещо свръхестествено и близо до съвършенството у жената до мен. Т.е. ето ти - аз съм Пенчо и смятам Минка за най-съвършения образ в целия свят и се възхищавам от нея. Може би Минка изобщо не е такава. Може би куп други хора не мислят Минка за такава.... Какво значение има това за мен Simple Smile Аз обича мойта Минка, щото тя отговаря на моите разбирания за любовта. Туй ми стига тотално Simple Smile
[/quote]


Как твоята Минка разбира, че е всичко това за теб? Казваш ли и всички тези неща или и ги показваш по някакъв начин?

# 169
  • Мнения: 3 231

За мен любовта е възхищение, преклонение, благоговение пред жената до мен. Не е грижа, не е поддържане на нечии слабости или запълването им. Не е подкрепа и правене на компания. Не е състезание по доказване. Не е намиране на партньор, с който да се размножа. Възхищавам се от жена ми. Поразява ме с красотата си, силата на духа си, талантите си, отношението си към живота, поведението й, обичта й към самия живот. Прекланям се пред съвършенството й. Очарован съм от самото й съществуване и от факта, че ме е срещнала и също е открила нещо подобно в мен. Това е за мен любовта - трябва да усещам нещо свръхестествено и близо до съвършенството у жената до мен. Т.е. ето ти - аз съм Пенчо и смятам Минка за най-съвършения образ в целия свят и се възхищавам от нея. Може би Минка изобщо не е такава. Може би куп други хора не мислят Минка за такава.... Какво значение има това за мен Simple Smile Аз обича мойта Минка, щото тя отговаря на моите разбирания за любовта. Туй ми стига тотално Simple Smile

Как твоята Минка разбира, че е всичко това за теб? Казваш ли и всички тези неща или и ги показваш по някакъв начин?
[/quote]

Казвам, показвам, демонстрирам с жестове, актове, реакции и поведение...

# 170
  • Мнения: X

За мен любовта е възхищение, преклонение, благоговение пред жената до мен. Не е грижа, не е поддържане на нечии слабости или запълването им. Не е подкрепа и правене на компания. Не е състезание по доказване. Не е намиране на партньор, с който да се размножа. Възхищавам се от жена ми. Поразява ме с красотата си, силата на духа си, талантите си, отношението си към живота, поведението й, обичта й към самия живот. Прекланям се пред съвършенството й. Очарован съм от самото й съществуване и от факта, че ме е срещнала и също е открила нещо подобно в мен. Това е за мен любовта - трябва да усещам нещо свръхестествено и близо до съвършенството у жената до мен.


Как твоята Минка разбира, че е всичко това за теб? Казваш ли и всички тези неща или и ги показваш по някакъв начин?
[/quote]

Повярвай, ако един мъж има такова отношение към жена си, няма начин тя да не усеща/вижда/знае, че е всичко за този мъж.    Grinning

# 171
  • Мнения: 1 040
Лелеее, nofelet , ти с това блогоговеене  и преклонение пред жена ти голямо бреме й стоварваш върху плещите,да ти отвръща подобаващо...  Thinking  Мен чак пък такова отношение ще ме уплаши,по-скромна съм.
 На мен ми е напълно достатъчно доказателство за любовта на мъжа ми,че се опитва отвреме навреме да ми сбъдва мечтите  Simple Smile

# 172
  • Мнения: 3 231
Лелеее, nofelet , ти с това блогоговеене  и преклонение пред жена ти голямо бреме й стоварваш върху плещите,да ти отвръща подобаващо...

Ако й е бреме, сигурно щеше да си е тръгнала... Не съм я вързал с белезници за радиатора Simple Smile

Постът ми изобщо не описва какво правя или как се държа с жена си. Той е просто отговор към една потребителка, която ме попита какво е любовта за мен. Ами ей това е. Не мисля ли една жена за нестъпваща по земята богиня... просто не я обичам.

# 173
  • Мнения: 755
... Не съм я вързал с белезници за радиатора Simple Smile



... трябва. Обаче не за радиатора. Може пък да и докараш нова радост. Wink Laughing

п.п. сори за спама Twisted Evil

Последна редакция: чт, 26 сеп 2013, 18:11 от Fortune

# 174
  • Мнения: 1 040
... Не съм я вързал с белезници за радиатора Simple Smile



... трябва. Обаче не за радиатора. Може пък да и докараш нова радост. Wink Laughing

п.п. сори за спама Twisted Evil


                Joy

# 175
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
... Не съм я вързал с белезници за радиатора Simple Smile



... трябва. Обаче не за радиатора. Може пък да и докараш нова радост. Wink Laughing

Само секс ти е в главата на теб, пфуууу Grinning Wink

# 176
  • Мнения: 755
Миии...секса удължава живота. Grinning

# 177
  • Мнения: 1 040
 Simple Smile изгонихте единствения мъж от темата!!

# 178
  • Мнения: 1 846
...не знам дали това е възможно. Всичко ми се струва егоизъм, като започнеш от: моята жена, моята красавица и тем подобни. Много его насочено ми е на мен всичко това. Взимаш си жена и тя да ти решава проблемите, да се грижи за теб, да избягаш от злата си майка и т.н. Мое мнение, нищо повече. Peace

# 179
  • Варна
  • Мнения: 18 164
Сега пък майките били зли...  Tired

Общи условия

Активация на акаунт