Един мъж обича една жена ,когато....

  • 118 439
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 0
Обича я, когато допълва изреченията й, когато можете да си помълчите на една тема.  Когато първо й е приятел, а после интимен партньор, Когато съхранява чувствата, емоциите и семейството. Когато не допуска да бъде наранена, ...и много още по темата. Но не съм сигурна ,че има такъв екземпляр,но ако има- искам само да го видя как изглежда  Grinning

# 256
  • Мнения: X
Обича я, когато допълва изреченията й, когато можете да си помълчите на една тема.  Когато първо й е приятел, а после интимен партньор, Когато съхранява чувствата, емоциите и семейството. Когато не допуска да бъде наранена, ...и много още по темата. Но не съм сигурна ,че има такъв екземпляр,но ако има- искам само да го видя как изглежда  Grinning
Ами да те запозная с мъжа ми.....    Simple Smile

Поредния отговор на мъжа ми:" ......когато направи домашния ремонт за 4 дни, вместо за 4 седмици!"   Laughing

Скрит текст:
Сериозно, понеже знае, че след няколко дни в мръсотия, бои, четки, парцали и безпорядък съм готова за лудницата, така се стегна, че свършихме цялата работа  за 4 дни.На 02.05 почнахме, на 06.05 пихме сутрешното си кафе в чист, подреден и направо светнал дом.     Mr. Green
И това ако не е любов?!    Grinning

# 257
  • Мнения: 712
Обича я, когато допълва изреченията й, когато можете да си помълчите на една тема.  Когато първо й е приятел, а после интимен партньор, Когато съхранява чувствата, емоциите и семейството. Когато не допуска да бъде наранена, ...и много още по темата. Но не съм сигурна ,че има такъв екземпляр,но ако има- искам само да го видя как изглежда  Grinning
Ами да те запозная с мъжа ми.....    Simple Smile
...
И с моят  Heart Eyes

# 258
  • Мнения: 308
Обича я, когато допълва изреченията й, когато можете да си помълчите на една тема.  Когато първо й е приятел, а после интимен партньор, Когато съхранява чувствата, емоциите и семейството. Когато не допуска да бъде наранена, ...и много още по темата. Но не съм сигурна ,че има такъв екземпляр,но ако има- искам само да го видя как изглежда  Grinning
Ами да те запозная с мъжа ми.....    Simple Smile

Поредния отговор на мъжа ми:" ......когато направи домашния ремонт за 4 дни, вместо за 4 седмици!"   Laughing
 
Краси, този път наистина ми взе думите от устата! Twisted Evil
   И аз щях да предлагам да я запознавам с моя  Laughing

# 259
  • Мнения: 471
мъжете отдавна са спрели да обичат .. те само се възползват за да е всичко в тяхна изгода ..

# 260
  • Мнения: X
мъжете отдавна са спрели да обичат .. те само се възползват за да е всичко в тяхна изгода ..
И бащата на твоето Сърчице ли е същия циничен лицемер, използвайки те само като инкубатор за бебето МУ?     Laughing

# 261
  • Мнения: 712
мъжете отдавна са спрели да обичат .. те само се възползват за да е всичко в тяхна изгода ..
Е, не е вярно! Сигурна съм, че има и такива мъже, но изказването ти предполага категорична масовост, с която не мога да се съглася.
Има и друг момент - ако жената позволява да я използват без да я обичат, а тя отдава сърцето си, живота си и времето си това е проблем на жената, повече отколкото на мъжа. "Не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава"
Тогава вече не говорим не говорим за пълноценна връзка, в която двамата дават и получават, а за някакво егоистично подобие на такава. И в ролята на "лошият" може да е както мъжът, така и жената.

# 262
  • Мнения: 427
мъжете отдавна са спрели да обичат .. те само се възползват за да е всичко в тяхна изгода ..

Съжалявам, че си попадала на хора, които се отнасят така.
Според мен човек трябва да дава, но и да държи на себе си и да покаже достойнството си.


Скрит текст:
а по темата: е забавна, когато е умна, знае как да го води за носа Stuck Out Tongue и  е добра в леглото.

Последна редакция: ср, 25 юни 2014, 13:28 от ivelinkaaa

# 263
  • Мнения: 135

Скрит текст:
а по темата: е забавна, когато е умна, знае как да го води за носа Stuck Out Tongue и добра в леглото

Дойдохме си на думата.... ееех, а все ми разправят че е много лесно да си мъж!!!!  Mr. Green

# 264
  • Мнения: 4 418

Един мъж обича една жена ,когато....иска да е само с нея, да прави всичко с нея и чака с нетърпение момента в който ще е с нея.

Нищо нестандартно.

# 265
  • Мнения: 48

Един мъж обича една жена ,когато....иска да е само с нея, да прави всичко с нея и чака с нетърпение момента в който ще е с нея.

Нищо нестандартно.

С прости думи и много вярно и изчерпателно!
Абсолютно подкрепям!

# 266
  • Мнения: 1 127
http://vbox7.com/play:f765789a23&start=223   

май е точно по темата Simple Smile

# 267
  • Мнения: 315
Един мъж обича една жена, когато я обича.
Обичта е толкова различна - днес обичам по един начин една, вчера съм обичал бивша по друг.
Ако сега напиша какво показва, че обичам, сто на сто ще се фукнат сума майки да оспорват и оплюват моите усещания само щото техните не са точно такива.
Разбирателство в идеи, светоглед, секс и забавления, това е в основата си. Чувствата идват, променят се, смесват се, но не изчезват.

# 268
  • Мнения: 135

 Чувствата идват, променят се, смесват се, но не изчезват.

Че тъй де.. навлизаме в сезона на туршиите, всичко е със сладко кисел привкус.  tooth
И в обичта и в секса е като при туршиите... докато стават за мезе, умираш за тях, развалят ли се обаче... директно в кофата!!!!  Mr. Green
Бих добавил само, че един мъж обича една жена, когато не бърка рецептите... бомбажи никой не обича. tooth

# 269
  • Мнения: 315
Тук възниква някак логично фундаменталния въпрос - бирата или жената Simple Smile)))))

Общи условия

Активация на акаунт