Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 18

  • 54 836
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 559
За крекерите на Победа - веднага ли изписва, ако печелиш кутия или се теглят ежедневно печеливши и получаваш смс, ако си сред тях?  Rolling Eyes

# 16
  • София, България
  • Мнения: 5 613
За крекерите на Победа - веднага ли изписва, ако печелиш кутия или се теглят ежедневно печеливши и получаваш смс, ако си сред тях?  Rolling Eyes

И аз имам въпрос, май прочетох, че трябва да купиш крекери на стойност 10 лева, за да получиш код, така ли е?

# 17
  • Мнения: 2 180
Вчера до един контейнер видях прозрачен чувал с касови бележки от близкия супер. Веднага ми мина през ума колко ли бележки има вътре с бисквити, крекери и подобни.  hahaha Някоя по-луда можеше да го прерови, но и факта, че се замислих какво може да пише на бележките, говори зле... повредих се от тия игри ееей!  Laughing

# 18
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Аз се записвам само - нямам с какво да се похваля засега.  Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мерси за новата тема!  bouquet И късмет на всички!

Вчера си получих тефтера и химикала от Джони, харесват ми. Peace

Оня ден минахме през В. Търново, в мола имаха някаква игра - пазаруваш на стойност над 50 лв. и ловиш рибки във фонтанчето. Спечелих ваучер на стойност 30 лв. от любим магазин и си взех прекрасно бижу. Много съм доволна! Party

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 613
да се похваля с раничка,спечелена в събота следобед,и при мен заби и проверих после и така разбрах.То изобщо на някой изписа ли му надписа,че печели?
Ина че вчера в един наш супермаркет гледам табела-купи 1 боя на палетте и вземи скреч карта..та аз първаааа...като ми дадоха картите ,моето опитно око веднага забеляза,че се вижда надписа #CrazyИзстрих една с надпис печелиш подарък и си избрах балсам,че нямам LaughingТо избор твърде нямаше ,де,но съм доволна.  bouquet
Куул,как така не се изкуши????Без майтап,аз все гледам бележките по земята,ама тайно.... Joy

# 21
  • Мнения: 4 841
В Карфур вчера имаше промоционални шоколади Милка опаковани по 2бр. При закупуване на 4 промоционални опаковки получаваш крава Милка на информация.

# 22
# 23
  • Мнения: 705
няма с какво да се похваля  Sad

успех на всички в новата тема  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 110
Успех на всички в новата тема Simple Smile

# 25
  • Мнения: 76
Някой беше питал за книжката на Памперс. Аз на 16-ти юли получих писмо от тях да им изпратя номерата на 7 от историите, които да отпечатат в книжката и от тогава нищо. Все пак изисква време да се направят 250 книжки Wink

# 26
  • Мнения: 190
Аз още си 4акам подаръците от Джонито и една бутилка вино  Tired

# 27
# 28
  • Мнения: 2 559
Аз си получих всичко от Джонито - "портфейла" Mr. Green, химикала и преди два дни пристигна и тефтера.  Peace

Не чакам нищо от никъде в момента  Tired

# 29
  • Мнения: 4
Няма с какво да се похваля само се записвам  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт