Тренировки в домашни условия: Тема 36

  • 34 711
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 604
Кикимото, аз съм с проблемни китки...в началото като започнах една лицева не можех да направя..., все едно ток преминаваше през мен..лактите сами ми се свиваха и падах. Съответно веднага пробвах на пръсти и всичко е ок., ако имам гирички под ръка с тях ги правя.

Мерида, аз съм твоя човек..Wink ..вървя с теб за Т25..Аз не забелязвам никакъв ефект вече...само 1 сед. и след това се загуби нещо. От към хранене съм ок.
Супер. Тъкмо ще си ми стимул да си спазвам програмата. Hug
За ефект-ще споделя по-нататък,че вече незнам какво става с тялото ми #Cussing out. Килограма и половина в плюс си стои.  SickЩе се опитам да съм по -стриктна с храната.

# 46
  • Мнения: 817
Продължавам да следя новата тема. След последната проба на сватбената ми рокля открих, че сантиметрите ми са намалели, макар да не съм смъкнала килограми според домашното ми кантарче. Обзе ме едновременно радост и тъга, както казва Шишо Бакшишо, от една страна вече се доближавам до начина, по който искам да изглеждам. От друга - налага се да ми преправят роклята и да ми я изпратят без да мога да я облека в завършен вид. Дали да не разредя тренировките?

# 47
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Завърших 3 ден от 2рата седмица на Т25 . СПреди разтягането реших да добавя Румитка 7 , но май жегата ми дайде в повече - само 1 кръг направих .

Lidsy , пропуснала съм - кога е сватбата ? Зависи какви са поправките на роклята . Аз не бих спряла тренировките  Hug Peace

# 48
  • Мнения: 20
Здравейте Simple Smile Много хубава тема   bouquet  Забелязвам, че повечето от вас са доста опитни в областта на тренировките и бих искала да ви помоля да ми дадете съвет какви упражнения да правя за начинаещи, кога и как да премина към по-натоварващи. Аз съм висока 160 см и тежа 70кг Embarassed Embarassed , на 90 дневната диета съм. Благодаря ви предварително   bouquet

# 49
  • Мнения: 2 127
Препоръчвам ти да започнeш с Румяна Илиева, в сайта й има програми за начинаещи Peace Много добре си се ориентирала да започнеш със спорта още в началото, аз първо отслабнах, а след това ми отне месеци да си стегна тялото.
Мерида, ти сигурна ли си, че този килограм и половина не е мускул? Аз откакто тренирам с Шон, първо с Insanity, а сега с Т25, от толкова клякания и подскоци, мускула на бедрата ми наедря. Слава богу, за сметка на мазнините, но малко по малко се опитвам да свикна с мисълта, че надали вече ще видя числото 42 на кантара. Ако и корема беше толкова податлив при мен, екстра щеше да е, ама явно физиката ми е такава, че там повече къртовски труд трябва.

# 50
  • Мнения: 1 466
На мен от вчера нещо храненето ми куца. Изобщо не ми се яде. Продължавам да съм на 5 хранения и се чувствам постоянно сита, от парче краставица се засищам. Дори плод не ми се яде. Насилвам се да ям, че поне да стигна до 1000 ккал. за деня. И вода не ми се пие.

Вчера май тренировката ми дойде в повече, защото днес дори не мога да си помисля да тренирам. Повече ми се лежи. Мързи ме. Ама това може да е, защото снощи до късно гледах какво се случва пред народното събрание и май не успях да се наспя. Отделно имам доста работа и днес ще кормуваме един след друг 4 човека, което ще отнеме около 5 часа. Изобщо не знам дали довечера ще съм в състояние за тренировка.
Lidsy, ако искаш да си по-слаба, не спирай тренировките. Ако искаш да не отслабваш повече, спортувай, но си редуцирай калориите така, че да не отслабваш. Движи се дори и само за тонус. Направи така, че да се чувстваш възможно най-добре и най-красива на сватбата.Simple Smile

daliona, аз съм начинаеща. Започнах с тае бо и аеробика като ги редувах всяка вечер, а сутрин правя 5 минутната тренировка на Румяна Илиева за засилване на метаболизма. После спрях аеробиката, защото тае бо повече ми допадна, а сега включих силови тренировки с тежести. Започнах 6 седмичната за начинаещи на Румяна Илиева и тук момичетата ми препоръчаха Боб. Свалих си и неговата тренировка за начинаещи. Аз лично съм доволна. От тае бо-то корема ми се прибра (е, още нямам видими мускули по корема, но определено има резултат. Simple Smile ), а тялото ми сякаш се стегна. Както съм писала по-напред, ходя по-изправена и по-енергично. Дрехите ми са по-широчки вече. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 1 809
Мерида, ти сигурна ли си, че този килограм и половина не е мускул? Аз откакто тренирам с Шон, първо с Insanity, а сега с Т25, от толкова клякания и подскоци, мускула на бедрата ми наедря. Слава богу, за сметка на мазнините, но малко по малко се опитвам да свикна с мисълта, че надали вече ще видя числото 42 на кантара. Ако и корема беше толкова податлив при мен, екстра щеше да е, ама явно физиката ми е такава, че там повече къртовски труд трябва.
При мен се получи същото и при Инсенити и сега при Т25. Отслабвам със сигурност, защото все повече дрехи ми стават широки,мерките ми намаляват. А килограмите и при двете програми скочиха. Определено се появиха повече мускули и е за сметка на мазнините. Така, че за пореден и последен път се заричам да не се тегля. Crossing Arms Не ме интересува колко показва кантара, важното е че не ми висят и тресат тлъстини, че отново си влизвам в ''слабите'' дънки и че това, което виждам в огледалото ми харесва.

Stillness,много ти се радвам! Само така и ще видиш, че и още по-добре ще се чувстваш! Съветвам те днес да не тренираш щом се чувстваш недоспала. Остави тялото да презареди и утре ще имаш отново енергия, за да направиш ефективна тренировка.  Нали знаеш,че трябва да се почива от тренировки, претренирането не е хубаво за тялото. То тялото си показва коаго е уморено, вслушвай се в него. А и когато не ти се яде, няма страшно. Един или два дни разтоварване на тялото от храна дори е полезно Peace Виж вода е хубаво да пиеш, дори и насила.Особено сега в жегите.

Последна редакция: ср, 24 юли 2013, 10:31 от MALVINA

# 52
  • Мнения: 6 604
Препоръчвам ти да започнeш с Румяна Илиева, в сайта й има програми за начинаещи Peace Много добре си се ориентирала да започнеш със спорта още в началото, аз първо отслабнах, а след това ми отне месеци да си стегна тялото.
Мерида, ти сигурна ли си, че този килограм и половина не е мускул? Аз откакто тренирам с Шон, първо с Insanity, а сега с Т25, от толкова клякания и подскоци, мускула на бедрата ми наедря. Слава богу, за сметка на мазнините, но малко по малко се опитвам да свикна с мисълта, че надали вече ще видя числото 42 на кантара. Ако и корема беше толкова податлив при мен, екстра щеше да е, ама явно физиката ми е такава, че там повече къртовски труд трябва.
Да ти кажа честно,като се гледам в огледалото, не ще да е мускул. Mr. Green
Мазнинка си е. Sick А и седмица преди Мц си задържам доволно водица,та ....
Иначе съм минус 1 см в бедрото и плюс 1 см в дупето. #Cussing out

# 53
  • София
  • Мнения: 1 272
Здравейте!
daliona аз също съм начинаеща. В момента правя 5-те тибетски упражнения и мисля да включа някоя от програмите на Руми Илиева за начинаещи. И при мен я има грешката, като при Water_Lilly- първо отслабнах...... Simple Smile Толкова аспортна че.........., но няма ка сега се налага да се заема понеже виса отвсякъде. А за отслабването виж Системата -60 . Според мен е по добра от 90 дневната. Последната съм я правила 2 пъти без резултат, а другата - 1 път с резултат -20 кг., които си запазих  Peace

# 54
  • Мнения: 2 127

При мен се получи същото и при Инсенити и сега при Т25. Отслабвам със сигурност, защото все повече дрехи ми стават широки,мерките ми намаляват. А килограмите и при двете програми скочиха. Определено се появиха повече мускули и е за сметка на мазнините. Така, че за пореден и последен път се заричам да не се тегля. Crossing Arms Не ме интересува колко показва кантара, важното е че не ми висят и тресат тлъстини, че отново си влизвам в ''слабите'' дънки и че това, което виждам в огледалото ми харесва.
И аз все се заричам да не се тегля, ама пусто... Последната седмица не съм, де, че покрай РД-то голямо освинване беше, а с тоя да се почерпим, а с оня, та още не смея да се кача.
Още има време аз докато се харесам и докато излязат плочките, заради които е цялата работа. Аз всъщност с Шон започнах да тренирам след един пост на Мери, в който беше писала, че точно по време на Insanity са започнали да й личат, така че заслугата е нейна  bouquet

Таня, и аз съм с 2 ръце за Системата. Тя всъщност по същество си е смес от разделно хранене и Редовно балансираната диета. Аз самата бях 56 кг, качени от обездвижване и джънк фууд, с нея свалих до 42 и то с абсолютно безобразни закуски. Сега, обаче, понеже съм в процес оформяне, закуските ми се свеждат до овесени ядки с кисело мляко и плодове, препечена пълнозърнеста филийка и точно един ред натурален шоколад, не повече. След това наблягам на месо, яйца и зеленчуци, но пак в комбинациите от Системата. Ами, то Мириманова си го е казала да спортуваме, ама...

# 55
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Но... клековете и нападите не ги правя с подскоци , а като китайката- от място .

Раче, под "напади с подскоци" имаш предвид упражнението от Кардиото на Алфа - 20-тата минута ли?

# 56
  • Мнения: 1 544
Препоръчвам ти да започнeш с Румяна Илиева, в сайта й има програми за начинаещи Peace Много добре си се ориентирала да започнеш със спорта още в началото, аз първо отслабнах, а след това ми отне месеци да си стегна тялото.
Мерида, ти сигурна ли си, че този килограм и половина не е мускул? Аз откакто тренирам с Шон, първо с Insanity, а сега с Т25, от толкова клякания и подскоци, мускула на бедрата ми наедря. Слава богу, за сметка на мазнините, но малко по малко се опитвам да свикна с мисълта, че надали вече ще видя числото 42 на кантара. Ако и корема беше толкова податлив при мен, екстра щеше да е, ама явно физиката ми е такава, че там повече къртовски труд трябва.
Да ти кажа честно,като се гледам в огледалото, не ще да е мускул. Mr. Green
Мазнинка си е. Sick А и седмица преди Мц си задържам доволно водица,та ....
Иначе съм минус 1 см в бедрото и плюс 1 см в дупето. #Cussing out
Мерида, тази статия ми разясни моят застой в килограми.Не твърдя,че при теб така стоят нещата,нека разбиращите си кажат думата :

http://fitnesinstruktor.com/kakvo-da-pravia-pri-zastoi/

# 57
  • София
  • Мнения: 1 272
Таня, и аз съм с 2 ръце за Системата. Тя всъщност по същество си е смес от разделно хранене и Редовно балансираната диета. Аз самата бях 56 кг, качени от обездвижване и джънк фууд, с нея свалих до 42 и то с абсолютно безобразни закуски. Сега, обаче, понеже съм в процес оформяне, закуските ми се свеждат до овесени ядки с кисело мляко и плодове, препечена пълнозърнеста филийка и точно един ред натурален шоколад, не повече. След това наблягам на месо, яйца и зеленчуци, но пак в комбинациите от Системата. Ами, то Мириманова си го е казала да спортуваме, ама...
Hug Браво на теб! Страхотни резултати!
И аз имах подобен начин на хранене докато не реших да ставам веган и сега малко съм в процес на аптация към новите храни , макар че не съм изключила всичко животинско за сега.

# 58
  • Мнения: 6 346
Извинявам се, че се намесвам, но 42 кг за зряла жена ми се струват признак на анорексия Peace Освен ако мацката не е висока максимум 1,50, разбира се. Искам да кажа, че не е правилно да се изказват поздравления за такъв резултат Rolling Eyes Замислете се малко, моля.

# 59
  • Мнения: 2 127
Чоколата, ами не съм много далеч от 1,50 Laughing 1,56 съм, понастоящем 43 кг, качени от тренировките. Преди да започна по-сериозно да тренирам бях 42 Peace Просто съм с леки кости и структурата ми е, така да се каже, "дребна".

Общи условия

Активация на акаунт