Тренировки в домашни условия: Тема 36

  • 34 713
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Честит празник на всички именици  Hug
Тяна  Hug
Билянка не е писала скоро ... Нещо я мисля напоследък  Praynig

Днес уж щях да го " давам ' свободен " , но вечерта ме хванаха дяволите и направих 5тия ден от Бета Т25 1 седмица - и двете тренировки  Rolling Eyes После бях спокойна  Mr. Green

# 721
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Честит празник и от мен!

Грешници приемате ли обратно в темата  Embarassed Една седм. ме беше стегнала шапката и бях само на колоездене, кафе и цигари Днес децата тръгнаха на уч-ще, направих 10 км с колелото, приготвих се за втора тренировка и като ме нападнаха съседи да ми опитат домашното вино, отиде... дегустирах с пет различни националности до към 9 вечерта Embarassed
От утре ще съм примерна, обещавам  Heart Eyes

# 722
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
За вчера отчитам ходене на сбор, ядене и джинове.

Късно вечерта и толкова "наядена" нямаше как да правя кардио.
Затова за пръв път от десетина дни потренирах ръцете. Така че отчитам 15 мин. различни упражнения за ръце, но не с гирите, а с пълните с пясък половинлитрови шишета.

# 723
  • Мнения: 1 544
Отчитам скромни постижения за един месец:

Началото: тегло - 58,1 кг  , талия-73,5 см ,  ханш- 96 см,   бедро  - 56 см

Сега        : тегло - 56,8 кг , талия - 72 см  ,  ханш - 95,5см , бедро - 55см

Висока съм 171 см.
Преди раждането бях 53-килограново желе.Мога да се примиря с 54-55 кг,но стегнато тяло.Повече пихтии-не !!!Само съм си мислила,че съм спортна фигура-едвам издържам Алфата,а ръцете ми са просто трагедия-две лицеви не мога да направя... Embarassed

Допускам една много сериозна грешка-не успявам да спазя 5-кратно хранене за деня.С тичането по детето просто забравям.


 

# 724
  • Мнения: 1
ОРИДЕЛ - Добре вървиш! Бравус!   bouquet

Аз да не преписвам от антикалоричната тема - тук пуснах отчета ми за хранене за предните 2 седмици.... Които искат - да прочетат!  Peace

# 725
  • UK
  • Мнения: 600
За днес отчитам една Синди, старо, но златно!  Mr. Green

Довечера ще има йога.

Меню за деня:

закуска - овес, ленено семе, сушени плодове и соево мляко - всичко около 200 гр и 370 кал.
снак - няколко сурови бонбона
обяд - сьомга на фурна с домати, салата от мунг боб кълнове с ябълков оцет, малко хумус и ръжена филийка
снак 2 - плод (или банан или круша) + бадеми
вечеря - не съм измислила още

# 726
  • Мнения: 8 163
HIIT Cardio and Abs в офисни условия  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 1 544
ОРИДЕЛ - Добре вървиш! Бравус!   bouquet



Мислиш ли? Наистина имам нужда от обективно мнение.Притеснявам се,че имам някои дни,в които тотално забравям да се храня,имам по 2-3 хранения на ден.Би трябвало да съм се стопила Mr. Green

Забравих вкуса на любимите ми майонезни сосове,зехтинът е под мярка,шоколад почти не близвам...Хляб не помня въобще какво беше.Филийка пълнозърнест през ден.
Не знам дали да не си видя щитовидната жлеза,защото и цикълът ми е много по-кратък от преди раждането.

# 728
  • Мнения: 8 163
Атланта, радвам се, че си жива след седмица само на кафе и пеципегапери...

Отидел, как така забравяш да ядеш?! Дори не мога да си представя да забравя, че съм гладна.

# 729
  • Мнения: 5 405
Хаааааайде в НОВАТА ТЕМА  Crazy

Аз днес си дадох почивка, тъй като съм хремава и ми е някакво отпаднало, та реших да не се претоварвам... утре да видим как ще съм... Peace

Общи условия

Активация на акаунт