Тренировки в домашни условия: Тема 37

  • 38 065
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10 024
Здравейте,
Много ви е хубава темата. Мотивираща и с настроение. Линковете на първа страница са супер, прегледах всичко и ще се радвам да съм ново попълнение. От скоро съм лицензиран инструктор по хата и аштанга йога.
Какво правя? Аштанга йога всеки ден и тичане в парка 4-5 пъти седмично. Ходя на бокс от Март и смятам да правя силови упражнения в къщи. В понеделник ще ми пристигне пудовката по пощата, взех си 8кг като начало.
И аз имам за поправяне най-вече в краката. Всичко отива там и имам да свалям около 7 кг които влача от една година.

Edira, права си че без хранителен режим не става. Аз като тренирах буут камп 3 пъти седмично, плюс тичането ми в парка си мислех че мога да ям каквото си искам. Грешка, която още поправям. Когато качих килограмите бях спряла йогата, а тя регулира апетита. Вече ги няма умопомрачителните пристъпи на глад след тренировка. При мен може и да е от това, че спрях глутена.

# 736
  • Мнения: 5 405
Deziderata,  добре дошла  Hug

Момичета, оставете ги тия мъже да злобеят.. няма по-хубаво чувство от това да се харесваш. Накарайте ги и те да се размърдат малко или им кажете две думи, с които да се засегнат лекинко... няма само на вас да ви е гадно! Що пък жената да изглежда добре щом аз не изглеждам добре.. егати!  Shocked Съжалявам, ама ако моя ми каже така, аз не бих си мълчала никак и без това не мога  Mr. Green

Имаше една картинка във фейсбук - щом имаш време за фейсбук, значи имаш време за тренировка! Същата работа и с ваще мъже.. може да лежи на дивана с чашка в ръка/да гледа ТВ, ама не може да излезе навънка да побяга 15 минути.

Днес мисля да тренирам, вчера не съм, обикалях Бургас с гаджето Mr. Green И имам мускулна треска от Bobs Workout 1 на дупето и бедрата и маааалко на корема. Днес мисля да правя нещо за горна част Simple Smile

След малко ще ви пусна новата тема  Hug

# 737

Общи условия

Активация на акаунт