Тренировки в домашни условия: Тема 37

  • 38 086
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 550
Honey1980 , за да изглеждаш като Лиса Мари, трябва освен да правиш интензивни тренировкаи и да си стриктна с яденето, да имаш нейната костна структура, височина и тип тяло (тя е типичен ектоморф).

# 706
  • Мнения: 8 163
Пускам ви два реда, докато пътуваме от Флорида обратно към дома. Изкарахме страхотно. Ще докладвам подробно по-нататък. Имам купчина снимки, много от тях правени специално за тази тема.

# 707
  • Мнения: X
Благодаря, момичета  Hug прибрах се по живо и здраво ... снимките от района са доста отчайващи, но и това ще мине ... природа, безсилни сме да спрем стихиите.

Фея, нямам търпение да чуем разкази и да видим снимки  Sunglasses

# 708
  • Мнения: 1 451
Honey1980 , за да изглеждаш като Лиса Мари, трябва освен да правиш интензивни тренировкаи и да си стриктна с яденето, да имаш нейната костна структура, височина и тип тяло (тя е типичен ектоморф).

Така е разбира се Simple Smile права си напълно. Аз съм ендоморф (не знам кой точно тип), но въпреки това продължавам да тренирам, защото мисля, че поне ще бъда здрава, ще имам тонус и last but not least ще изглеждам прилично пък дори и да не стана Лиса Мари.
От това което съм чела знам, че не бива да пропускам кардиото. В момента ходя на бокс...ще видим резултата след 6 месеца Wink

# 709
  • Мнения: 2 127
Заявих на скъпия, че искам щанга за Коледа. Да видим ще я получа ли Laughing
Днес правих съвсееем малко йога. Под съвсем малко, разбирайте под 10 мин. Мисля днес да си почина.

# 710
  • Мнения: 1 545
И аз бих искала да изглеждам като Лиса Мари-без грозния бюст,който стои крайно нехармонично,но не ми е самоцел.
Трудно ми е да се определя към конкретен тип-мисля ,че по-скоро съм ендоморф,макар никога да не съм била дебела.Но метаболизма ми е бавен и наблягам на кардио.

Имам приятелки,които са изразени ектоморфи-едната никога,ама никога не е полагала физически усилия-има ясно изразена мускулатура и никаква подкожна мазнина.Ха,кажете-справедливо ли е това ?!?!?! Mr. Green

# 711
  • София
  • Мнения: 655
Добрутро!
На мен и Лиса, и Зузана, и Руми, и всички момичета (тръгнах да ви изброявам поименно, но започнах да пропукам много имена и ги изтрих), постигнали резултати, пишещи в темата ми харесват  Mr. Green, но се стремя и да харесвам и приличам на себе си.
 
Мерида, аз също със силови тренировки за долна част увеличавам обиколките, незавиимо от яденето. Само кардиото ми се отразява добре на краката. След месец и половина Алфа Т25 съм минус  1-1.5см. там. Да видим Бетата какво ще направи от понеделник.
 
Мама Мил, дано бързо да преминат наводненията при вас.

Фея, чакаме те с нетърпение да се завърнеш.

За днес съм с ФБ: 32мин. Kelli's Booty Workout и 8 Minute Abs Workout.

# 712
  • Мнения: 213
Лиса Мари я намирам в пъти по-добре преди да си сложи силикон, а Зузана ми харесваш повече с тъмна коса и по-слабичка, сега краката вярно са й по обемни, но пък я намирам за секси....

П.с. Колкото повеч натоварвате големите мускулни групи като краката (квадрицепсите) , толкова повече помагате на тялото си да гори повече мазнини.
Повече тежести-по-добре за краката Peace. Обиколката се уголемява само от ЯДЕНЕ, няма как да ви порастнат бедрата от тренировки Joy....При мен се получава увеличение на обема, но само по време на тренировката и макс 20мин след нея.... Peace

Изисква се време и постоянство , но тренировките с тежести се отблагодаряват. Не се отчайвате и шашкайте. Naughty

Разбира се го има и момента с структурата на тялото.... Peace


Ако има увеличение на бедрата, но видимо не се виждат изразени мускули, става дума за задържане на вода и си погледнете режима на хранене.  Peace

Не се страхувайте от тежестите. Peace

# 713
  • Мнения: 2 127
Абе, само от ядене не става. Зависи си от структурата на тялото. Аз примерно в краката трупам много лесно.
Между другото, колежка ми спомена, че пресата ми може да не се вижда именно от водна задръжка. Може ли наистина това да е причината? Thinking

# 714
  • Мнения: 213
Абе, само от ядене не става. Зависи си от структурата на тялото. Аз примерно в краката трупам много лесно.
Между другото, колежка ми спомена, че пресата ми може да не се вижда именно от водна задръжка. Може ли наистина това да е причината? Thinking


Ами съвсем възможно е това...  Peace
Тука вече си виж режима на хапване и го промени за няколко дни пък виж какъв ще е ефекта Peace

# 715
  • Мнения: 2 127
Променен е вече почти пълни 2 седмици. Ще видим какво ще се случи...
Накрая ще се пренеса при дядо ми на село Laughing Преди години там бях свалила поне 7 кг в рамките на 2 седмици, без никакви ограничения Laughing

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Привет и от мен!
Днес е събота и не се налага да ставам в 05:30. Само заради този факт съм заредена с толкова много енергия, че реших да направя това http://www.fitnessblender.com/v/workout-detail/HIIT-Like-a-Girl- … ardio-Workout/gc/, въпреки че днес ми се пада ден за почивка. Много добре ми се отрази  Laughing.
Сега ме накарахте да се замисля към кой тип структура спадам.... Доста бързо трупам мускулна маса и даже се налага да ограничавам тренировките с тежести. Наблягам напоследък на кардио и тренировки със собствено тегло. Определено не се ограничавам крайно от "забранените храни". Изцяло съм премахнала само бялото брашно и бялата захар.
Фея, чакаме те с подробен разказ!
Мамма Мил, да приключват тези наводнения Sad.

# 717
  • Мнения: 5 405
След силовата си тренировка добавете още толкова или поне половината от дължината на силовата - кардио - бягане на място, подскачане на въже, високи колене. Ако сте тренирали 20мин силово, добавете още 10 или 20мин кардио. И вижте как ви действа на обиколките на краката..

А тези, които ме питаха какво съм кандидатствала
Скрит текст:
- едната специалност е Клинична и консултативна психология, другата е Социална и юридическа, да видим къде ще ме огрее. За клиничната имах изпит и интервю, на изпита имам 4, което е много ниско и не знам дали ще ме приемат държавна поръчка, писала съм и платена, но на 3то място, която хем ми се иска да я дръпна по-напред (не знам дали може), хем не ми се ще... 3 пъти по-скъпо е, а не знам дали си заслужава за стандартите на България да давам толкова много пари  Sad

# 718
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Именно, винаги след силова бягам на пътеката 20 минути и то интервално, много съм доволна, покачване на обиколки няма, а за една седмица имам много добри резултати откъм изчистване особено по корема  Peace И разтягане, стреничин и пак стречинг му е майката  Peace
Аз съм типичен мезоморф, много лесно трупам маса...

Да се оплача от половинката. Взе да недоволства, че ходя на фитнес, били му грозни релефните жени, бля, бля. Тук малко имаме несъответсвие във вкусовете как да изглежда едно тяло, а и си мисля, че го е яд малко, че аз имам мотивация и желание да се поддържам, а той не. Незнам, ама ме дразни много и се скарахме.  #2gunfire

# 719
  • Мнения: 4 097
Да се включа и аз - опит за малко йога, но доста неуспешен, беше не повече от 15 мин., но днес се чувствам много уморена.  ooooh!
Колкото до това кой тип съм - определено съм централен.

Общи условия

Активация на акаунт