Тренировки в домашни условия: Тема 37

  • 38 089
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 545
Моят съпруг ми се подиграва,обаче не аз гълтам корема на плажа Mr. Green

Той също няма мотивация и в началото го беше яд,спукваше ме от подигравки,но аз се чувствам по-добре от всякога във фигурата си,макар никога да не съм тежала толкова много.Между другото,вече няколко сутрини се тегля 56,5 кг и надолу.Дано успея да смъкна още 2,5 кг.

Днес вероятно ще е ден за почивка.Направих тренировка за горна част на Бета и долна част от Алфа миналата седмица и не можех да се движа.Едва днес ме отпуснаха гърдите,а мислех,че тренировката не ме е изморила.

# 721
  • Мнения: 561
Здравейте!
Аз не се отчитам много редовно напоследък, но си карам Бетата по график. Днес правих двете тренировки от втора седмица Rip't Circuit и Speed 2.0. Така хубаво се размазах! По принцип тренирам към 18 ч, днес имах време и изместих упражненията предиобед. Е, такава енергия имах, особено кръговата я заковах, както казва Шон  Grinning
Фея и аз очаквам с нетърпение разказ и снимки  Hug

# 722
  • Мнения: 1 455
Здравейте,
аз днес се отчитам с крос навън и гигантско чистене от непотребни и увехтели неща, което ме изцеди преди обед.
За довечера ще направя 20 мин с пудовка.
Прочетените от вас коментари ме замислиха дали да не пробвам някоя йога за начинаещи. И при мен краката ми са силни, подпухнали и събират доста течности, особенно на коленете.  Crossing Arms
Какво бихте ми препоръчали? Не си падам по йогата и монотонните упражнения, предпочитам да се натичам здраво и нагълтам свеж въздух пред това да се затворя в стаята и малката да идва да ме проверява през 5 мин. Laughing Laughing

# 723
  • Мнения: 550
Dress like Princess, йога може да правиш и навън - ако имаш по-голяма тераса, двор или дори в парка. Трябва ти или таблет с йога видео, или книга с йога тренриовка в снимки, или просто да правиш дадена практика по памет. Аз редовно правя любими пози като съм на почивка в планината на някоя поляна - няма по-зареждащо и приятно усещане. Peace
Иначе и аз имам подути крака, след 8-часово седене в офиса в тесен панталон (чорпогащник) се прибирам с големи глезени. Лесно качвам обиколките на бедрата, за това макар да обичам повече кардио тренировките, наблягам и на пилатес и йога. Нищо не пречи след 25 мин Шон да направиш 20-30 мин йога стречинг или пилатес.  Peace

И да дам отчет за последните дни - в четвъртък имах повече свободно време, за това направих 1 час Тоник със Силвия (тренировката с безбойните клекове и напади Heart Eyes). Вчера 90 мин народни танци, а днес продължих с Гама Extreme Circuit - много добра силова тренировка.  

# 724
  • Бостън
  • Мнения: 13 723
... ама ме дразни много и се скарахме.  #2gunfire
Бобче, и аз така и като резултат от караницата ометох де що видях за ядене из къщата ooooh! това емоционалното тъпчене е отврат голяма!

Мери, стискам ти силно палци!

И друг път съм писала, но пак да си кажа, че след силова моето просто правило е също толкова стречинг... знам, че изглежда прекалено, но на мен ми помага; освен това стречинг и след кардио препоръчвам!

Иначе аз качвам всичко на задник и бедра, ама всичко - и мускули и целулит и чиста сланина и оточни води; та комбинацията от тези фактори води до сериозни промени в обиколките.

Фейо, по Флорида съм ходила само без деца, разкош... много снимки и разкази, плс!

Щяй да пиша на ДрессЛайкАПринцес, но Айя ме е изпревариал и е казала това, което и аз щях да кажа  Hug само да добавя линк за йога, която харесвам:
http://www.youtube.com/watch?v=PL9m8spuMQ4

PS Айа, от месеци се каня да ти кажа, колко ти се радвам на народните танци! Това е страхотно изживяване и за духа и за тялото. Като много малка съм играла (буквално месеци), преди сватбата се бях заинатила, че никой няма да ме види препъваща се и гледаща тъпо та си бях наела един образ да ме научи, а с мен и един куп приятелки. Такава пот и толкова смях се лееха! Завиждам ти искрено, че имаш възможност да го правиш!

Последна редакция: сб, 14 сеп 2013, 14:52 от Agent Provocateur

# 725
  • UK
  • Мнения: 600
За днес още нищо не отчитам, колебая се между Кикбокс и йога (и двете на Джилиан), засега излежавам в леглото, след малко ще се мятам на тезгяха. Peace

Мери, интересни специалности.

Фея, чакаме снимки и разкази!

Агентке, ще се пробва и тази йога!

Бобченка, и моят мъж все ми вики да спра с тези тренировки, че заприличвам на мъж, че вече нямам дупе и че дънките ми стоят като
Скрит текст:
насрана
, а аз му казвам, че скоро ще ходя на пазар Mr. Green

# 726
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ден за крака днес, неможах да отида до залата и отчитам с това http://www.youtube.com/watch?v=SYQqMJHgtK8&list=FLvdlIAO1chU … p;feature=mh_lolz

Бързам за работа, от там ще пиша повече  Tired

# 727
  • Мнения: 550
Агентке, и аз друг път аха да пиша и виждам, че ти си ме изпреварила и си написала точно това, което е и в моята глава. Май сме от една порода Hug
Иначе за танците:
Скрит текст:
и аз с голямо желание ходя, въпреки че са петък вечер, от 8 до 10 вечерта. След работа тичам по задачи, после на танци, докато другите ходят по петъчно на коктейли. Ама не съжалявам и секунда. Страхотен фитнес за тялото и най-вече душата. А и половинката (той не е българин) запалих, снощи всички се чудеха как добре схваща ритъма и стъпките, не му вярваха, че е чужденец.


Вкъщи аз съм тази, която не се харесва мускулеста. Половинката ми се възхищава на формата и очертаните мускули, аз обаче предпочитам да съм стегната, но с по-малко релеф.  Crazy
Предполагам той няма проблеми със спортната ми форма, защото и той самия доста спортува, вкъщи с мен или футбол и баскетбол с приятели. Възхощавам ви се, как без да имате подкрепа вкъщи, успявате да бъдете толкова упорити и да не се отказвате.  newsm10

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Да се оплача от половинката. Взе да недоволства, че ходя на фитнес, били му грозни релефните жени, бля, бля. Тук малко имаме несъответсвие във вкусовете как да изглежда едно тяло, а и си мисля, че го е яд малко, че аз имам мотивация и желание да се поддържам, а той не. Незнам, ама ме дразни много и се скарахме.  #2gunfire

Точно затова се скарахме и ние преди 2 дни. Ръцете ми били по-релефни от неговите, не било хубаво за жена...

# 729
  • Мнения: 2 590
Ох не съм се включвала много отдавна, но имахме първо гости (сестра ми и мъжът и от чужбина) за 10тина дена и нямаше как да се включвам, после ние отидохме на гости на свекитата в друг град, успях с тренировките през ден въпреки всичко. Обаче от 1 седмица нищо не съм правила, бяхме с детето в болница в Плевен с ужасен вирус и повръщане (малката де, не аз) напукаха и вените, въобще някакъв ад, тръгнахме си днес даже по-рано с уговорка да ни водят до понеделник.
Утре си пътуваме за ВАрна, дано всичко е наред и от вдругиден да си възстановя режима, стига малката да е добре.


Прочетох само последните няколко поста за мъжете. Аз поне с моя нямам проблеми, даже се радва, той тренира доста отдавна и от онзи тип дето ги набеждават за кухи и тъпкани с химия празноглавци и всеки път се ядосвам, защото не всеки взема химия, а просто тренира дълги години наред и полага усилия да се поддържа.

# 730
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Агентке неможе да ми навле4е емоционално тъп4ене той на мен, 6тото съм инат и даже ме мотивира ое пове4е. Виж, такива караници само жажда за бира ми носят, добре 4е тук има ТЮборг със 70% по- малко въглехидрати  Crazy

У тук се организират народни танци следва6тата сряда и няма да пропусна да отида, така ми се рипа, отдавна си ме4таех за такива мероприятия  Grinning

# 731
  • Мнения: 1 754

Щяй да пиша на ДрессЛайкАПринцес, но Айя ме е изпревариал и е казала това, което и аз щях да кажа  Hug само да добавя линк за йога, която харесвам:
http://www.youtube.com/watch?v=PL9m8spuMQ4


и аз благодаря за линка, с удоволствие ще следя темата

# 732
  • Мнения: 571
Ега ти мъжете  #Cussing out
Радвам се, че не им се давате...
Агент и аз така ям  Confused Успях пак да сложа 2 кила отгоре...Сега ще е драма докато ги сваля отново...
Иначе тренирам 5 пъти седмично, ама без хранителен режим не става...

# 733
  • Мнения: 20
Да си кажа и аз..мислих, че Бетата е хубава ( по-добра от алфата), но и тя ми писна и се метнах на Гамата....Еее....няма такъв кеф.. Laughing Да съм знаела направо на нея щях да се метна. Много ми харесва...дано скоро не ми писне, че ще се чудя какво да правя.. Rolling Eyes Така с програма ми е по-лесно. Иначе след работа, ако имам време си редувам Джаки 30 day fast...ей така, че ми е много положителна,...някак си ме зарежда,...като глътка свеж въздух  Grinning

# 734
  • София
  • Мнения: 655
И в нашето семейство го имаме този проблем, усещам го като лека завист. Не можел да намери време за тенис и футбол, както едно време преди да се роди малкия. Еми няма как всеки ден от 18ч да се играе тенис, пък после и бира на седянка да се пие, да се прибере в 20-21ч. и вечерята да му е сервирана...сори... Много по-лесно е да лежиш на дивана с чашка в ръка пред ТВ-то или с РС-то и да злобееш....  Cry

Аз и днес станах преди моите хора и направих 20 мин.интервално на кростренажора и 25-те мин.стреч на Т25.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт