Тренировки в домашни условия: Тема 37

  • 38 092
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 604
Благодаря ви ,момичета. От седмица тренирам краката с тежести и вече ги виждам по-големи. Twisted Evil
Ще откача,ако увелича обиколките. #Cussing out
Или да ги тренирам с по-малки тежести? Thinking

# 691
  • Мнения: X
Благодаря за линка Дрийми  Hug Довечера ще се опитам да го изтегля.

Мери, успех на следващия етап  Peace Какво ще учиш, ако не е тайна, разбира се Simple Smile

Отчет за сутринта - Les Mills combat - core & lower body - хареса ми.  Аз бях свалила програмата преди време, но чак сега се сетих за нея.

Вчера бягах 4 мили ... май няколко дни няма да мога да бягам навън ...
Скрит текст:
при нас дъждовете и наводненията са в пълната си стихия!  Вчера щях да се пошегувам, че започваме да си строим Ноев ковчег, но днес положението е плачевно и съвсем не за шеги  ... Аз съм на работа и се надявам да успея да се прибера вкъщи довечера ... затварят пътища постоянно, падат мостове ... 

# 692
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Мерида, всеки ден ли тренираш крака? Аз имам само една тренировка за крака на седмица, останалите са за горна част, като са през ден, останалите дни правя само кардио. Не съм забелязала нарастване на обиколки така  Thinking
За храната след силова тренировка и аз още чета и не съм много наясно  Thinking

# 693
  • Мнения: 6 604
Бобченка-тренирам три пъти седмично. За сега за цяло тяло. По-късно,след около месец ще ми разделят тренировките за горна и долна част.

# 694
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ясно, аз не смея да тренирам крака три пъти, много лесно трупам маса там. Пробвай да разтягаш дълго и по много краката след тренировка- помага  Peace

# 695
  • Мнения: 5 405
Merida, скучно, нескучно, сложи една йога нейде из дните, за да разтегнеш мускулите на краката. 3 пъти на седмица крака ми се вижда много с тежести, аз ако искам да тренирам във фитнес бих ходила 1-2 пъти седмично.
А тренировката ти ако е вечер бих пила една доза протеин след нея + ябълка/банан и да се гътам да спя час-два след това Grinning А и според мен няма огромно значение как се храниш точно след тази тренировка, а как се храниш през цялото време.
Ако се храниш с калориен дефицит не би трябвало да имаш увеличаване на обиколките, поне според мен.

3 дни не съм тренирала и смятам, че от време на време такива почивки идват идеално за тялото  Peace
Тази вечер се отчитам с Bobs Workout 1. Доста се поизпотих, тениската ми е вир вода  Mr. Green доволна съм  Peace

Едит:

Мерида
, виж тези статии - всичките   Peace

Последна редакция: пт, 13 сеп 2013, 20:49 от Merry.

# 696
  • Мнения: 6 604
Ух,сега съвсем ме замислихте. Да правя по веднъж само с тежести краката тогава. Пък останалите 2 пъти ще бягам по-дълго интервално на пътеката. Какво мислите за това? Thinking

# 697
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аз поне така правя, даже не смея и велото да въртя, че моите крака са ужас, малко им трябва и стават буци. Намали тренировките с тежести веднъж седмично, а иначе може със собствено тегло и повече повторения да ги испълняваш както са ти по програма останалите дни  Peace

# 698
  • Мнения: 6 604
Във фитнеса тренирам предимно на уредите. За крака правя следните упражнения-отваряне на крака за външна част-30 повторения с 30 кг,25 повторения с 40 кг и 20 повторения с 50 кг. Събиране на краката за вътрешна част бедро-същите кг и повторения, За предна част бедро, за задна част бедро, за прасец-повдигания на пръсти и напади с гирички-по 20 бр. Както вече казах-всичко се прави кръгово- по една серия от упражнение общо 3 пъти. Като всяка следваща серия е с по-големи кг и по-малки повторения.
За ръцете -тренировките са подобни. Килограмите се увеличават,но повторенията се запазват.
 Накрая завършвам с 2,5 км интервално(60-60 сек) бягане.

# 699
  • Мнения: 2 309
Хилоу дами,

За днес уж трябваше да продължавам с Левъл 3 на Джилиан, но самата мисъл за подскоци ме изприщи. Замених с тази тренировка и съм много доволна: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OC9VbwyEG8U
После под душа много ме заболяха палците на краката от топлата вода ( има доста упражнения, при които се стои на палци). Въпреки това обаче мисля да си я правя един път седмично.

 Mamma Mil, доста шашкащо. Представям си какъв стрес тресе всички ви там.

# 700
  • Мнения: 1 467
Mamma Mil, дано не се стига до ноев ковчег  Hug

Merry. и мен ме заинтригуваха статиите, но нищо не ми се отваря в линка.

Аз от вчера започнах да правя и лицеви опори по една програма, по която правех преди години и обещаваше, че за 6 седмици ще можеш да направиш 100. Смятах да правя програмата всеки ден, вместо 3 пъти седмично, както препоръчват, но днес след упражненията за корем и най-вече след "любимия" ми планк, много започнаха да ме болят мускулите над гърдите и май ще си спазвам стриктно програмата.  Mr. Green

Скрит текст:
И да попитам - по време на цикъл правите ли упражнения за корем, че моят цикъл не е болезнен и нямам проблем да ги правя, но се чудя дали е разумно.

# 701
  • Мнения: 2 127
Стилнес, втори ден ми е и ама хич не ме притеснява цикъла Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=SYQqMJHgtK8&list=PL1hWiLiXk6W … majF&index=15
И малко това
http://www.sixpackfactory.com/oblique-side-abs-workout-lose-your … ove-handles-fast/

10 обикновени коремни
10 с 5 кг диск зад главата
10 янда сгъвания
10 крънча

И повече можеше Confused

# 702
  • Мнения: 1 452
Привет.
Аз изоставих за известно време домашните тренировки и от седмица посещавам фитнес. Съветници много обаче и аз тотално взех да се обърквам вече.
Въпросите към момента са:
Наистина ли,ако тренирам краката с тежести обиколките ще нарастнат?
...
[/size]
Аз имам същия проблем с бедрата, не искам да имам обем, независимо дали са стегнати или разплути краката ми, когато обема е голям с дрехи изглеждам еднакво зле.
Разбиранията на жените обаче за "големи бедра" са коренно различни. Например за мен тялото на Зузана е ужасно, за някои е прекрасно.
http://www.youtube.com/watch?v=-HTD8AUG3Vc
Руми Илиева, която много харесвам като упражнения и начин на мислене също не я харесвам визуално или по-скоро тя си е тя, но не искам да изглеждам като нея. Бих искала един ден да изглеждам като Лиса Мари от бодирок http://www.youtube.com/watch?v=VLS924eUW-A&list=UUuY1W4AwhhgkB6rsJBtltUA
и съм в адската дилема какво точно да правя като тренировка, защото реално Зузана, Лиса Мари и Руми правят един и същи вид натоварване, а резултатите са коренно различни.
Вие какво бихте ме посъветвали, как да тренирам?

# 703
  • Мнения: 2 127

Ако се храниш с калориен дефицит не би трябвало да имаш увеличаване на обиколките, поне според мен.


Абе... зависи. Аз все съм си в дефицит, пък гледайки си краката, имам чувството, че съм ги сменила с трупчета.
Абе, ще си тренирам, пък каквато съм, такава.

# 704
  • Бостън
  • Мнения: 13 724
Наистина ли,ако тренирам краката с тежести обиколките ще нарастнат?
...
[/size]
... реално Зузана, Лиса Мари и Руми правят един и същи вид натоварване, а резултатите са коренно различни.

 Thinking Май е трудно се избяга от собственото ДНК  Thinking

***
МамоМил, точно за теб мислех днес, че по НПР разказваха за ужаси по вашите земи! Радвам се, че сте на сухо, леко и не по вода да мине и замине!

***
Отчитам 1 ч хот пауър йога + 40 мин трамбоване по местните хълмове вчера ; днес направих 33 мин. Fitness Blender Standing Ab Workout - Toning Standing Abs без почивки и дори се изпотих, чистенето на къщата ще почна да го правя със музика, че да си го броя за лоу импакт кардио; ако има как и баницата да я броя за протеин    Mr. Green
https://www.youtube.com/watch?v=2k9fUP7_MWI

Последна редакция: сб, 14 сеп 2013, 04:08 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт