Тренировки в домашни условия: Тема 36

  • 34 754
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 86
Стига бе и Шон ли. А аз толкова го харесвам като треньор и мъж.

# 691
  • Мнения: 1 811
Ами не ми се е оправил стомаха... днес ходих на лекар в Бургас, дадох 30лв за преглед... каза ми да си пия Омепразола, дето си го пия, изписа ми още  някви хапчета, уж газове съм била имала. + някъв пробиотик, който има 56 Е-та  Shocked Каза ми не яж тва, тва, тва и тва за един месец, пък да видим... Laughing забрани ми млякото + съответно 3 в 1, което се старая да спра, ама толкова рязко не очаквах да стане  Laughing както и сладолед  Shocked Shocked Shocked Cry Laughing и всичко де що има мляко.. краставици, диня, варива, пържено.
Ядки не мога да ям... и не знам с какво да ги заменя, че да не ми дразни стомаха, а същевременно да приемам полезни мазнини.  ooooh!
Общо взето доста еднообразно ще ми е менюто за един месец и не знам как ще оживея  Tired
Ааааа, домати мога да ям! Белени! Голямо щастие  Crazy Mr. Green

Мятам се на тренировка с Румяна за горна част + някоя друга Румитка за горна част Simple Smile
Мери, извинявай, че се намесвам, но в 3 в едно ,на нескафе/nestle/,няма мляко! Това със сигурност.Дано съм те зарадвала.. Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 14 авг 2013, 19:40 от Nil desperandum!

# 692
  • София
  • Мнения: 6 476
Здравейте!
 
Нахлувам в темата с молба за съвет, решила съм да си купувам кростренажор и се колебая между тези двата http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.d … R-4195-CARDIO-CE1
http://www.technopolis.bg/b2c/details/250384/P11060201/Krostrena … -CROSS-M-7647-800

Не съм много наясно, да не кажа изобщо, та питането ми е добре ли съм се ориентирала, качествени ли са и кой ще ми препоръчате Wink

# 693
  • Мнения: 5 405
Мери, извинявай, че се намесвам, но в 3 в едно ,на нескафе,няма мляко! Това със сигурност.Дано съм те зарадвала.. Rolling Eyes
Има някакъв млечен протеин...  Laughing нали уж се води кафе, мляко, захар... няма да го пия. На чайове ще карам  Grinning

А, между другото, реших да тренирам с Джаки   Mr. Green

# 694
  • Мнения: 1 545

Влязох да разгледам из нета какво има за Т25, че ми стана любопитно покрай вашите коментари а и харесвам Шон.Първото ми се изпречи беше снимка с бойфренда му  Joy Да му се не види.. аз таях надежда да го срещна някой ден  Joy Joy Joy



Айде,стига,бе ooooh!  Сега ми стана ясно защо толкова го харесвам... Тюх!!!

# 695
  • Мнения: 207
Мери, видях сега, че съпругът ми си ги е взел тези хапчета тук.Много доволен остана той.Само с 2 се оправи.Казват се "Lopedium" 2mg и са десет хапчета.За Е-тата не знам при всички случаи и в 3в1 не са по-малко  Simple Smile Оздравявай  Hug

# 696
  • Мнения: 5 405
Ааа, мойте проблеми не са свързани с летния сезон всяко лято  Laughing Още не сме го хванали на работа... по принцип всички ни минава  Joy
Нещо като гастрит ще да е мойто.. ама днес доктора не потвърди, че е такова, не знам.

Аз направих горна част от пирамидата на Джаки + за долна част, но без корем, само клековете и за рамо + Румитка за горна част  Crazy

# 697
  • Мнения: 8 163
Тяна, прибра ли се? Кога ще избършеш сълзите на щангата?  Wink

Раче, непременно ще предам мачкане на Пухъла. Той има завидна способност да носи на подобно внимание.

Мамо Мил, гледам, че и АП се интересува, затова ето моята препоръка тук, вместо на лични:

Скрит текст:

Мери, да не би да са ти забранили зехтин и Омега?

Етоел, аз гласувам за Кетлера, ако твърдо си решила за крос тренажор. За мен обаче бягащата пътека е много по-функционална. Имала съм крос тренажор на Кетлер. Еднообразието на движенията ми доскуча много бързо и спрях да го ползвам.

# 698
  • Мнения: 1 809
Стига бе и Шон ли. А аз толкова го харесвам като треньор и мъж.
И аз го харесвам, особено в Инсенити...И Боб ми харесва, ама и той като Шон, Джаки и т.н. Rolling Eyes

 Аз направих Beta -  RipT Circuit , уж  не беше така динамична като другите , но въпреки това накрая се усетих изцедена.

Мери, дано ти мине по-бързо! Отвратително е и както обясняваш на колит ми прилича. Пий чай от мента и си купи анасон , от който също си прави чай. Много облекчава и успокоява червата. Яж банани, те са ок също. Аз бих те посъветвала да си вземеш Пробиен - симбиотик, ако не си си купила още пробиотика. Другото което много трябва да внимаваш е да не пиеш прекалено студени напитки, както и да  не ядеш  прекалено студена храна.
А пък може и да пробваш всеки ден  с по 10-на грама узо или мастика, но качествени! Раззреждаш с малко вода и си го пийваш.Това е балсам за стомаха и не , не се шегувам ! Това е рецепта на Ванга -1с.л. мастика, 1 с.л. зехтин и малко вода. И това се пие сутрин на гладно.

http://www.bb-team.org/articles/3765_anason-valshebnata-podpravka

Tqna, радвам се да те ''видя"!  Hug

Последна редакция: ср, 14 авг 2013, 21:38 от MALVINA

# 699
  • Мнения: 2 127
Вие наистина ли очаквахте, че такъв хубавец ще е стрейт Laughing
Иначе и за мен беше голямо разочарование. Flutter

# 700
  • Мнения: 1 545
Вие наистина ли очаквахте, че такъв хубавец ще е стрейт Laughing
Иначе и за мен беше голямо разочарование. Flutter

Ами да! Мислех да се омъжа за него като порастна Mr. Green

# 701
  • Мнения: 1
Merry - Да не ти давам диагноза дистанционно и "на сляпо", ама едва ли е гастрит... При гастрит няма да можеш да си кажеш заглавието от болки в корема....  Crazy Т.е. мисли позитивно и че болежките ще ти се оправят СКОРО и това ще стане, а не след месец-два... И си поизчисти храненето... В смисъл, верно не яж плодове и зеленчуци, а наблегни на по-сухи неща като обикновен хляб, сухари с чай и тем подобни. С какво ще замениш семената? --> С риба! Ама гледай да е качествена... може и да НЕ Е мазна, т.е. треска, хек... И то от магазина... Ако си яла досега от рестранта, гдето работиш - смени ТОТАЛНО източника и не яш НИЩО от ресторанта... Явно не ти е понесло, ако е такъв случая.....  Rolling Eyes След първите 2-3 дни - хапчетата може вече и да НЕ ги пиеш... Като смениш храната - всичко ще си дойде на мястото... Мился...  Thinking И мн.ясно, че всякакви тортички, пасти, сладолед, газирани напитки и др. фалшиви безалкохолни напитки тр. да избягваш стриктно!  Naughty Яйца да се избягват тоже! У всекакъв вид, пърчени, варени печени... за сурови - мисля, че се подразбира... И сосове на яйчена основа: майнеза НЕ, също НЕ на всички леки сосчета на основа майнеза, дресинги и т.н.  Sunglasses Сух хлебец и бисквити с мин.вода/чай - ДА!   chef Е, ако и сега те свива ЗВЕРСКИ стомаха, може да се съмняваш за гастрит и въобще нещо кофти.... Но поне аз доколкото знам, гастрит НЕ става за 1-2 месеца, ако може да се счита за "новото" ти хранене като причина за проблемите ти сега..... Успехи и бързо възстановяване!  Hug Peace

tqna -  Hug

tqna -  Сега ако кажеш, че и Румянка и Зузка също са "обратни" - ще опразниш темичката бързо, бързо  ииии... трайно!  Laughing

# 702
  • Мнения: 0
Ааа, мойте проблеми не са свързани с летния сезон всяко лято  Laughing Още не сме го хванали на работа... по принцип всички ни минава  Joy
Нещо като гастрит ще да е мойто.. ама днес доктора не потвърди, че е такова, не знам.

...................................

Merry sorry че се намесвам и аз (май на лични трябваше), но само да си кажа че навремето се излекувах от гастрит с тоя Омепразол, но с него ми бяха предписали и някакво Pylera. Два месеца трая курса, но ми мина гастрит който с години влачих (от ученичка все не обръщах внимание, а и то като е млад човек на кой му дреме - пуши цигари и пий кафета до припадък Mr. Green. Бях стигнала до драйфане при вида на каквато и да е храна. И всичко това от безхаберието ми)). Не знам тоя твоя доктор защо само омепразол ти е изписал. И след като ги свърших 2 седмици пробиотици трябваше да вземам. Тая Пилера е баш за да атакува гастритната бактерия, а ти вземаш само едното. Не съм доктор да не те обърквам за което, но нещо полвинчато ми се вижда това твое лечение. И при това аз всичко ядях, само ми бяха казали алкохол да не пия че едното от двете е антибиотик и храни с желязо , но това по време на лечението само.


PS: и да добавя той как реши че имаш гастрит- при мен с тръбата в стомаха се случи, иначе нямало как да се каже на око ГАСТРИТ.


Miami ами тя по напред каза че наистина адски я боли.

# 703
  • Мнения: 20
Мерка, началото на пролетта ме сполетя същото и близо 2м. ме държа...хапнах нахут и от там като се почна  Sad  Друг път бързо ми минаваше...и тук бях споделила..пък каква криза получих от три хапки прост варен геврек..уж да ми обере стомашните сокове и нам си какво. Всичко ме дразнеше..страх ме бе да ям..единствено домат и сирене ми понасяше по малко...много малко. Иначе аз си знам какво да не ям..нахут, детски закуски ..., а ги обожавам, 3 в 1, дъвки орбит и всички които са на дражета...само лентичките не ме дразнят и някои шоколади. С една дума ..спазвай режима който ти е казан, но се храни наполовина от обикновено.

Между другото аз съм идиот и избягвам да пия нещо, като знам как да се оправя ..е вярно 2м. близо, но ...не знам...усещам си тялото и някак си за гастрит, колит не бих пила нищо.

Последна редакция: чт, 15 авг 2013, 00:33 от db

# 704
  • UK
  • Мнения: 600
Мери, дано да не е гастрит, а някакви временни колики от комбинацията ресторант + море + нещо си! Hug

Фея, целта ми е да направя 14 дни, пък после сигурно ще е по-лесно!  Praynig Peace Първият път като пробвах преди няколко месеца не издържах, сега да видим! Peace

Вечерен отчет 15 мин релаксинг йога!

П.П. АМА и любимата ми Джилиан ли е от другата страна?? е, не #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт