Тренировки в домашни условия: Тема 36

  • 34 728
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • UK
  • Мнения: 600
Привет, трениращи.

Аз в събота приключих БР най-накрая! Mr. Green И резултати са много добри! Евалата на Джилиан - машина е!
Реших обаче да не започвам веднага т25, че нещо не ми се следва пак програма и мисля да го карам повече ден за ден. Днес изиграх една Tracy Anderson, а току що и една 15 мин йога!

А и както може да видите реших да пробвам колко време ще мога без Шоколада (черния), млечния отдавна го спрях... Peace

# 676
  • Мнения: X
Вчера правих едни упражнения от ФБ (Caveman & Total Body).   Харесаха ми. За днес - стандартните 4 мили. 
Скрит текст:
Покрай това бягане и слушане на подкасти, научавам какви ли не нови (за мен) неща ... Така че и мозъчните ми клетки получават малко тренировка  Wink

Тренирам, но не ми остава време да пиша.  Презокеанските мами с малки деца
Скрит текст:
търся lunch box & thermos - имате ли предложения за нещо изпитано, което ви е харесало .. не ми се губи време в проучвания  Tired Може на лични, за да не спамим излишно

# 677
  • Мнения: 2 309
Започнах в понеделник 30 days shred на Джилиан. При слаба интернет връзка и липсата на организирана програма взех, че се разхайтих и охлабих тренировките. Засега съм доволна от програмата, докара ми мускулна треска, а като времетраене се фитва тамън в графика ми. Този път си взех стриктно мерките и ще сравня накрая.

Относно физическата активност от офиса - преди ходех в обедната почивка на фитнес. Един час, в който побирах път (5 мин. с колата), упражнения, душ. Лошото е, че не оставаше време за ядене, но подхапвах набързо някакво грилвано месо в колата на връщане. Моя колежка пък идваше с колело, но си сменяше спортните дрехи с официалните в тоалетната и готово. Човек има ли желание, има и начин.

# 678
  • Мнения: 1 809
Привет, дружина! Hug

Снощи бях много активна. След работа Speed 2, Beta. След това ходих на зумба един час. В градинката до вкъщи имаше организирана зумба на открито, за всеки който желае. Забавно беше, въпреки че на моменти бях като муха без глава, защото има много стъпки и докато ги хвана  Joy Въпреки това хвърлих доста пот. Малко по- късно направих и едночасова разходка с кучето.
Фея, как да се скараш на такива сладурести муцунки. А гледайки Беро, ми иде да се присегна и през монитора да го гушна. Пу пу, сладък пухкавел е той, че и добра душица Heart Eyes
 А иначе Боб и Шон наистина не са хора Grinning Преди хич не ги долюбвах, но сега са ми любимци!

Мери, вземай мерки и оздравявай! Ако имаш нужда да проуча за добър лекар в Бургас, само кажи. Това със стомаха не е шега работа.

Усмихнат и спор(т)ен ден на всички! Hug

# 679
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Здравейте!
Не съм писала няколко дни, защото нямам никакво време денем. "Сбъркаха" ме от работа, че колегата е в отпуск и направо........ ooooh! #Crazy

Тренировка обаче не пропускам. За момента си продължавам с Алфата. Правя я в леко променен вариант - лицеви и планкове не правя, защото още си пазя лакътя. Замествам ги с упражнения за крака. Ще я правя още 5-6 дни. След това прекъсвам с кардиото и продължавам с пилатес, както бях решила и ви бях писала тук.

Имам обаче с какво да се похваля. Въпреки вариациите на тренировките от моя страна имам страхотни резултати. Онова леко омазняване вече го няма. И освен това съм с минус 0,5 см от преди да "поналея кокала"  Mr. Green
Това ще рече: бедра от 57 см в най-широката им част преди, сега: 56,5 см. Талия от 70 см. преди, сега:  69,5. Пресата постепенно се очертава и мазнинките около пъпа понамаляват.

Освен тренировките всяка вечер си правя лек масаж с това:  антицелулитен гел - много качествен немски.
После краката ми буквално пламват за около час  Mr. Green

Мери, бягай веднага на лекар, не чакай повече!
В момента върлува грип, със симптоми: болки в корема, диария, повръщане и висока температура. Обезводняването е сигурно и се стига и до болница. Мъжа ми и кучето са болни. Аз как се оттървам за момента......... не знам.

# 680
  • Мнения: 2 127
Малвина, Шон още с първата тренировка от Insanity, си казах, че има защо така да го е кръстил Laughing
Днес единствената ми активност са пазара и оправянето на багажи, така че следващите дни само ще ви чета през телефона Hug

# 681
  • Бостън
  • Мнения: 13 617
Tренирам, но не ми остава време да пиша.  Презокеанските мами с малки деца
Скрит текст:
търся lunch box & thermos - имате ли предложения за нещо изпитано, което ви е харесало .. не ми се губи време в проучвания  Tired Може на лични, за да не спамим излишно

Ааа, МамоМил, и аз искам такова инфо, още чакам листа за К и съм набрала яко!


Аз тествам новото студио, дето скоро го споменах - 1 седмица фрий и 1 месец безлимитно с купон от Групон само за 60 пари. Студиото е луксозно и прекрасно, но нещо класовете им... ще си ги изтествам и тогава ще давам мнение.

Отчитам 1 час хот пауър йога и 30 мин ТА.

PS МисДрийми - какво от ТрейсиА прави? Какви са ти впечатленията от "необичайните" и упражнения?

PS 2  Вчера гледах замислено един голям обръч и се сетих как като изчитах старите издания на тази тема доста момичета ползваха обръчи... някой от нашите?

PS 3  Като ползвате антицелулитни гелове (не кремове!) не ви ли оставят едно усещане за "напудрена" кожа. Само един съм открила, който на мен ми попива изцяло , но е Ланком и по дяволите не е 2 лв.

Последна редакция: ср, 14 авг 2013, 15:09 от Agent Provocateur

# 682
  • Лутаща се
  • Мнения: 788

PS 2  Вчера гледах замислено един голям обръч и се сетих как като изчитах старите издания на тази тема доста момичета ползваха обръчи... някой от нашите?

PS 3  Като ползвате антицелулитни гелове (не кремове!) не ви ли оставят едно усещане за "напудрена" кожа. Само един съм открила, който на мен ми попива изцяло , но е Ланком и по дяволите не е 2 лв.

Аз използвам обръч  Mr. Green

А днес писах за антицелулитен гел. Нямам такива усещания. Различното от всички други гелове, които съм използвала е, че десетина минути след втриването и масажа започва доста да пари по третираните места. Надявам се това да означава, че действа  Praynig

# 683
  • Мнения: 1 809

PS 2  Вчера гледах замислено един голям обръч и се сетих как като изчитах старите издания на тази тема доста момичета ползваха обръчи... някой от нашите?

PS 3  Като ползвате антицелулитни гелове (не кремове!) не ви ли оставят едно усещане за "напудрена" кожа. Само един съм открила, който на мен ми попива изцяло , но е Ланком и по дяволите не е 2 лв.

А днес писах за антицелулитен гел. Нямам такива усещания. Различното от всички други гелове, които съм използвала е, че десетина минути след втриването и масажа започва доста да пари по третираните места. Надявам се това да означава, че действа  Praynig
Действа, действа...Зимата се мазах с това чудо, но сега абсурд. Много загрява, направо първите няколко минути влудяващо много Crazy Иначе да, не оставя усещане за лепнеща кожа.

# 684
  • UK
  • Мнения: 600
Агент, правих method. от тубата го плейнах, че до последно не знаех какво ще тренирам. Тотално различно от Джилиан и това, което тренирах до сега. В края на тренировката не бях потна, но не си усещах ръцете. Пареха ми направо! Иначе са и доста балетни и танцувални упражненията допадат, но ми се ще и да съм потна накрая! Mr. Green

За днес все пак отчет с Т25 кардио Mr. Green Шон е луд! Twisted Evil

С храната 3-ти ден отличник! Брех! Party

# 685
  • Мнения: 8 163
Не им се сърдя - няма за какво. Относително добре съм запозната с кучешката психология и знам защо бобтейла ми идва така и полага глава на крака ми. И той, и котките просят внимание. По принцип не допускам да ми пречат в тренировките, но този път им дадох, за да разнообразя темата...

Малвина, благодаря ти! Ще намачка м Пухъла от теб  Hug

Скарлет, поздравления! Упоритостта се отплаща.

Мис Дрийми, 2 дни без шоколад!  Hug

Мамо Мил, ще ти метна лично.

# 686
  • Мнения: 2 149
Привет
За днес Джаки и новата Румитка.

# 687
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Фея , страхотни са животинките . И от мен едно намачкване на ПУхъла .
А моята Мишона се изтяга на дивана и ме наблюдва внимателно дали изпълнявам правилно упражненията  Mr. Green И се унася и заспива  Laughing Отначало лягаше на постелката , но после  разбра , че досажда.
Днес - Focus T25 Dynamic Core Beta .

# 688
  • Мнения: 207
Привет  Hug

Тук съм отново.Не съм се включила още в редиците на активно трениращите, но направих загрявка с почистване на къщата и смятам тия дни да стана сериозна.
Влязох да разгледам из нета какво има за Т25, че ми стана любопитно покрай вашите коментари а и харесвам Шон.Първото ми се изпречи беше снимка с бойфренда му  Joy Да му се не види.. аз таях надежда да го срещна някой ден  Joy Joy Joy
Лошо няма, но ми стана смешно, че всички треньори почти, чиито тренировки ми харесват са все такива.Джилиян, Джаки сега и Шон.

Да кажа на Ини  Hug Чудна си! Моят мъж случайно се приближи докато гледах снимката и каза "Кое е това хубаво момиче? Малко слабинка е обаче, трябва мъничко да напълнее  Grinning

Дели, дано си по-добре.Съжалявам за случката.Почивай си  Hug

Фея, Раче чудни наставник-треньори си имате  Grinning

Мери оправи ли стомахчето.И моя съпруг имаше някакво неразположение първите дни от морето, но му помогнаха някакви хапчета, които рекламират по ТВ.Нещо с Л.. беше не помня точно.

Връщам се пак да чета в нета за Т25.На вас приятен ден   bouquet

# 689
  • Мнения: 5 405
Ами не ми се е оправил стомаха... днес ходих на лекар в Бургас, дадох 30лв за преглед... каза ми да си пия Омепразола, дето си го пия, изписа ми още  някви хапчета, уж газове съм била имала. + някъв пробиотик, който има 56 Е-та  Shocked Каза ми не яж тва, тва, тва и тва за един месец, пък да видим... Laughing забрани ми млякото + съответно 3 в 1, което се старая да спра, ама толкова рязко не очаквах да стане  Laughing както и сладолед  Shocked Shocked Shocked Cry Laughing и всичко де що има мляко.. краставици, диня, варива, пържено.
Ядки не мога да ям... и не знам с какво да ги заменя, че да не ми дразни стомаха, а същевременно да приемам полезни мазнини.  ooooh!
Общо взето доста еднообразно ще ми е менюто за един месец и не знам как ще оживея  Tired
Ааааа, домати мога да ям! Белени! Голямо щастие  Crazy Mr. Green

Мятам се на тренировка с Румяна за горна част + някоя друга Румитка за горна част Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт