Тренировки в домашни условия: Тема 36

  • 34 776
  • 729
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 467
Чудя се как успявате сутрин да тичате до работа или в обедната почивка да тренирате. Аз ако бягам сутрин до работа, в това горещо и задушно време ще пристигна там удавена в пот и ще трябва да се търпя така докато се прибера, че на работа няма баня. Simple Smile Освен това ще ми трябват дрехи за преобличане и обувки, защото не се виждам как ще подскачам с токчета.  Mr. Green

# 661
  • Мнения: 0
Ох от къде да тегля Гамата бре хора. И аз хванаха вирус и мъжо ке ме утепа в най-скоро време Mr. Green. Няма ли начин да се качи в докса Grinning  bouquet?

# 662
  • Canada
  • Мнения: 3 359
Имам си стабилна мускулна треска на краката от вчерашния пилатес. И за да ги раздвижа, сега приключих с една 40-минутна йога пак за бедра: http://www.youtube.com/watch?v=In7FyzPSmAw
Направо ми потреперват краците, доста ме натовари, но аз отдавна не я бях правила.

Нещо не мога да си намеря в ютуб примерно някаква добра поредица йога, по възможност на еднин и същи човек..Все някакви разни-разнообразни ми излизат.

Потърси на David Swenson '' Primary series''. Има ги в тубата, но са разпокъсани по 10 минути, най-добре си ги свали от някъде. Пълната версия е около час и половина, но е направил и серии по 15,30,45 минути - David Swenson short forms.

# 663
  • Мнения: 8 163
Чудя се как успявате ... в обедната почивка да тренирате.
Преобличам се, тренирам в хладно помещение (18оС) и на вентилатор. Давам си 5-10 мин след тренировката за йога разтягане с цел нормализиране на сърдечния ритъм и телесната температура. После се обтривам с антибактериални кърпички и съм свежа като току-що изпрана.

# 664
  • Бостън
  • Мнения: 13 723
Ini - разкошна стегната фигурка си си изработила! Браво на теб!
(сега отличниците е редно да споделят любимите си тренировки и режими, нали  Grinning )

Атти - и моите се катерят по мен и е аПсурТ да тренирам - едното мяука из под мен и се прави на коте, другото ме яхва и вика "дИйййййй", с 15 активно клатещи се кг на гръб няма шанс да направя лицева, но да се контузя - голям!

Отчитам Tracy Anderson - Metamorphosis week 1 (no cardio) + 20 min stretching with Dara Torres.

PS Любимата ми йога кака, дето все ви я пробутвам също има фул тренировки в ютюб:
http://www.youtube.com/user/sadienardini/videos?sort=p&view=0&flow=grid

# 665
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 920
Bikila SL fivefingers. Това са моите. Днес пръста не ме боли, но тренировки нъц. Много народ сме и явно тропам Confused

# 666
  • Мнения: 8 163
Нюклиър, Bikila LS са много сходни с моите Multisport. Дай си време да свикнеш с новата обувка. А ако болката е в областта на нокъта, отрежи го по-ниско.

# 667
  • Бостън/Провидънс/Ню Йорк
  • Мнения: 33
Чудя се как успявате сутрин да тичате до работа или в обедната почивка да тренирате.
И за мен тренировката сутрин е трудна, защото още спя - най-големият проблем!
Подобно на Фея успявам да въмкна малко около 10 мин baby workout - било то стълби или да се усамотя в кабинетче. Нося си в "златното" сакче (супер компактна чантичка) - потребности от първа необходимост - шорти, спортен сутиен, fivefingers и антибактериални мокри кърпички - цялото удоволствие тежи не повече от 2кг. А, премахнатият стрес е вълшебен!

Ini постигнала си страхотни резултати! Браво!

deliberation Пази се! Важното е да се оправиш!

Да се отчета до момента малко раздвижване из офиса, стречинг, йога, 10мин от моя си микс.
Доволна!

Скрит текст:
Вчера правихме питки от лимец, днеш ще прегреша с една! Много вкусни се получиха!

# 668
  • Мнения: 2 127
Днес направих само няколко коремни преси, спах до късно и ама хич не ми се тренираше Embarassed
+ малко клякания и лицеви и това беше.
И спирам с карнитина аз, обаче. Явно точно този не ми понася добре. Снощи не го пих, днес не го пих и кантара е с 600 грама минус, а храната ми не беше от най-примерните вчера.

# 669
  • Мнения: X
Отчитам много трудно изкарано Core Cardio, седмица 2... Tired
Не знам каква е причината, не ми се е случвало до сега. И то на кардио!

А може ли да е от това, че днес малко си омазах храненето? Ох... Crazy
Ще се поправя, обещавам си!

Много искам сутрин да тренирам, но пусто, хич не ми се става.

# 670
  • София
  • Мнения: 529
За днес Bob Harper - Kettlebell Sculpted Body. За първи път я правя, изпоти ме доволно. Само малко ме дразни, че самият Боб през цялото време не прави нищо, а само говори - за сметка на девойката до него, която направо се размаза. Ама това са бели кахъри  Grinning

# 671
  • Мнения: 5 405
Stillness, аз бягам до работа, но работя на капан на плажа. До тоалетната има душ, къпя се там, нищо, че сутринта водата е ледена, просто колкото да се изплакна де-що съм се потнала  Laughing А дрехи оставям там от предния ден... сложна работа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мятам се на на Румяна, преди основната тренировка някоя Румитка  Laughing


-------------------------------
Моя стомах продължава да ме тормози! Вече не знам какво да ям... спряла съм всякакви салати, не съм вкусвала краставици и домати от 2-3 дни. Праскови ям само като плод, ама май и това не трябва да ям. Фреш от портокал сякаш не ме дразни... утре съм на лекар, да видим колко ще ме изръсят... ooooh!

И на това отгоре май се разболявам, тече ми носа днес и ме боли гърлото  Crossing Arms

# 672
  • Мнения: 8 163
Мери, да се оправяш, ей!

***

На някои децата им се мотат в краката по време на тренировка, а на мен - добитъка Laughing

Днес работя от къщи и правих 30 минутния ХИИТ и абс на Блендъра. И глей ко стаа, ако не изчушкам котките и кучето:

...

Отивам да се сухочеткам и да си ударя душ.

Последна редакция: ср, 14 авг 2013, 16:26 от Фея Кръстница

# 673
  • Мнения: 1 816
Мери, да се оправяш, ей!

***

На някои децата им се мотат в краката по време на тренировка, а на мен - добитъка Laughing

Днес работя от къщи и правих 30 минутния ХИИТ и абс на Блендъра. И глей ко стаа, ако не изчушкам котките и кучето:



Отивам да се сухочеткам и да си ударя душ.
Фея, много са сладки. Личи си кой ги храни и обгрижва най-много. Те само където не са казали" Хайде де, виж ни само , смили се и ни намачкай!" Hug

# 674
  • Мнения: 1 467
Фея, не им се сърди. Чела съм някога, много отдавна - животните не нападат други животни, легнали по гръб. Ако сте виждали при сбиване или по-груба игра на кучета, едното обикновено така се предава. За това най-вероятно е животните да не искат да ти пречат, а точно обратното - да ти помогнат, защото за тях легналото ти на земята тяло е знак, че нещо с теб не е наред.

П.П. Тоя Боб Харпър не е човек!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт