Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 218

  • 32 537
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 026
Валя, благодаря, че „улови“ новината! newsm51
Благодаря на Елинор и Дива, че постнаха снимката! newsm51
Марияна, благодаря че публикува превода на тази статия. newsm51

Ето и превода от английски - от Engin Akyurek Universal Fans Club:
"Енгин Акюрек, дълго време беше на курсове по актьорско майсторство в Англия. На въпрос на репортера, за разлика от много други актьори, той не отговори, че е затрупан с няколко нови проекта, които разглежда. Вместо това той каза "Аз имам филм който предстои. Освен него нямам други проекти и други предложения." Енгин Акюрек беше много искрен и продължи: "Ще бъде глупаво от моя страна да кажа, че съм затрупан с проекти или, че избирам най-подходящия." Той се качи в колата и си тръгна.


Ето я истината от самия извор.  Енгин определя за глупост мисълта за затрупаност с проекти и избор на най-подходящ. Когато източникът говори и казва своята истина, какво остава освен да се замълчи. Не се вижда друга алтернатива в момента. Утре може да е по друг начин, но днес е така, за което аз лично съжалявам. Толкова ми се изкаше да снима пак в сериал, но уви, за този сезон.
Сега предстои да чакаме филма с нетърпение!

Какво излезе? Тези, от така наречената „клика“ в мислите си за заетостта на Енгин и в тревогите за нея,  сме били по-близко до реалността и истината на самия източник.



Диманка Hug , направо ни попари надеждите с тези думи Енгин. Освен да е скрил истината,
може да има проект, но да се пази в тайна. Thinking
Ох, като удавник за сламка се хващам сега. ooooh! ooooh!

# 706
# 707
  • Мнения: 1 007
    Много странна логика!  newsm78 И какво излиза? Че хората, които се възмущават от постъпката на една майка, злоупотребила с интимен проблем на детето си, са виновни, за това    ...че се възмущават.
spoko
Напротив! Възмущавай се колкото ти харесва, но НЕ ни занимавай с това повече.
Достатъчно! Спрете се!

# 708
  • Мнения: 1 097

Докато се появи нова снимка ще продължим със старите

# 709
  • Мнения: 849
Валя, благодаря, че „улови“ новината! newsm51
Благодаря на Елинор и Дива, че постнаха снимката! newsm51
Марияна, благодаря че публикува превода на тази статия. newsm51

Ето и превода от английски - от Engin Akyurek Universal Fans Club:
"Енгин Акюрек, дълго време беше на курсове по актьорско майсторство в Англия. На въпрос на репортера, за разлика от много други актьори, той не отговори, че е затрупан с няколко нови проекта, които разглежда. Вместо това той каза "Аз имам филм който предстои. Освен него нямам други проекти и други предложения." Енгин Акюрек беше много искрен и продължи: "Ще бъде глупаво от моя страна да кажа, че съм затрупан с проекти или, че избирам най-подходящия." Той се качи в колата и си тръгна.


Ето я истината от самия извор.  Енгин определя за глупост мисълта за затрупаност с проекти и избор на най-подходящ. Когато източникът говори и казва своята истина, какво остава освен да се замълчи. Не се вижда друга алтернатива в момента. Утре може да е по друг начин, но днес е така, за което аз лично съжалявам. Толкова ми се изкаше да снима пак в сериал, но уви, за този сезон.
Сега предстои да чакаме филма с нетърпение!

Какво излезе? Тези, от така наречената „клика“ в мислите си за заетостта на Енгин и в тревогите за нея,  сме били по-близко до реалността и истината на самия източник.



Диманка Hug , направо ни попари надеждите с тези думи Енгин. Освен да е скрил истината,
може да има проект, но да се пази в тайна. Thinking
Ох, като удавник за сламка се хващам сега. ooooh! ooooh!

Ели, тайничко се надявах да не съм познала, когато преди време, след завършването на КВФ бях споделила нещо от рода за депресии след сериала, за необходимост от отпуска за излизане от образа на Керим. Разсъждавах си на глас тогава, защото според моите разбирания не би трябвало да има мълчание след толкова успешен сериал. После си коментирахме, че сериалът в Турция някак се премълчава, не се говори за него и най-вече не дадоха Пеперудата на Енгин, въпреки, че анкетите показваха той да е победител. Това ме навя на мисълта, че той ще се оттегли за известно време и усещах обида, която той на заключителното парти за КВФ едва прикриваше.
Според мен от това кратко интервю става ясно точно за такъв тип колизии, без да настоявам за приемане на тези ми мисли.
Много се  радвам, че е излязъл от мълчанието и много точно и лаконично го е казал:
 "Аз имам филм който предстои. Освен него нямам други проекти и други предложения."
Имахме нужда да бъдем осветлени, какво се случва в творческия му път и Енгин го направи искрено.

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 405
   Много странна логика!  newsm78 И какво излиза? Че хората, които се възмущават от постъпката на една майка, злоупотребила с интимен проблем на детето си, са виновни, за това    ...че се възмущават.
spoko
Напротив! Възмущавай се колкото ти харесва, но НЕ ни занимавай с това повече.
Достатъчно! Спрете се!
newsm10Разбрахме кой крив,кой прав.Идва време за новата тема ,нека другарският съд да си остане  тук.

Последна редакция: сб, 27 юли 2013, 17:25 от haqsko

# 711
  • София
  • Мнения: 903


    Много странна логика!  newsm78 И какво излиза? Че хората, които се възмущават от постъпката на една майка, злоупотребила с интимен проблем на детето си, са виновни, за това    ...че се възмущават.

Ангела, ти май наистина не разбираш?
От къде сте толкова сигурни, че Марица е злоупотребила с проблема на детето си?  newsm78 Имате ли доказателства за това? newsm78 Или всичко се базира на една снимка във фейсбук, на която дъщеря й е с две близначета и за която самата Ирина каза, че са нейни кръщелници, а НЕ ДЕЦА? Честно казано аз следя редовно темата и досега не съм прочела Марица да е споменавала, че има внуци. А дори и да е така - от къде сте толкова сигурни, че са на дъщеря й Ирина???  Мариана каза, че я познава в реала и че това, което казвате не е истина, НО явно и това не ви е достатъчно - просто заключихте, че Мариана я защитава и продължихте да си съчинявате небивалици. Но защо? Необходимо ли е всичко това? Ако единственото, което ви интересува и заради което влизате в темата е личността на Марица,мисля, че сте сбъркали темата. В този случай пишете на Марица на лични и си уредете  лична среща с нея, на която да й кажете какво чувствате към нея. Още повече , че във фейсбук дори пише къде точно работи тя - можете направо да отидете дотам, за да видите на живо как "психичноболната" Марица възпитава децата  в детската градина, както и да се оплачете от нея на директора на градината, например. Само че всичко това ми идва много повече на мен, а сигурна съм и на много други момичета в темата. Затова ви моля да сложите край на всичко това.  Praynig


Не виждате ли колко абсурдно е всичко? Някой някъде прочел и видял нещо, направил някакво предположение ( или свързал грешно нещата) и хайдееее.... започват се едни обиди, злоба и простотии. Нито сте сигурни, че Ирина има деца, нито сте сигурни, че Марица се крие зад ника на дъщеря си и на още някой си ( освен този Мария...., която тя самата каза, че е вторият й ник), но това не ви пречи да продължавате да бълвате отрова по адрес на хора, които дори не са в темата в момента и не могат да се защитят, а още по-малко пък познавате. Че чак стигнахте до толкова далеч, че да квалифицирате Марица като душевно болна и неспособна да се занимава с деца. И защо това трябва да е ваша работа? Ако Марица или някой друг от форума има психичен проблем, има си доктори и компетентни лица, които да се грижат за това. Тук сме събрани с ЕДНА ЕДИНСТВЕНА  цел - да споделяме снимки, клипове и да обсъждаме ФИЛМИТЕ  на ЕНГИН АКЮРЕК - всичко останало просто не е за тази тема.

Аз не познавам нито Марица, нито никой от тази тема и НЕ ме интересува кой какво прави в реалния си живот, къде ще ходи, къде учи, къде работи и какво мисли по никой друг въпрос, освен ако не е свързан с Енгин Акюрек. Престанете вече с личните си обсъждания - като толкова много искате да се опознаете - направете го на лични, а не в темата.

Отново повтарям въпроса си - ЗАЩО НЕ ПРЕСТАНЕТЕ? Какво удоволствие ви прави да се заяждате с хората. Това е тема за Енгин Акюрек, а не за Марица, Валя, ОRS,Таня, Мариана или някой друг. Какво ме интересува дали Марица или някой друг  има или няма внучета? Или пък дали влиза от един или няколко ника ( това е работа на модераторите на форума, а не моя)?  Дори и някой да е нарушил правилата на форума - това не е нито ваша, нито моя, нито ничия работа, освен на модераторите. Като толкова искате да се спазват правила просто докладвайте проблема на модератор  и той ще направи каквото трябва? Защо трябва всичко това да се обсъжда в темата?  newsm78

Обръщам се отново към ВСИЧКИ в темата  - моля ви , не съсипвайте темата. Не я превръщайте от място, където човек може да се разтовари от напрегнатото си ежедневия в компанията на хора, които също харесват играта на Е.А. в място,където  се обсъжда кой е крив и кой прав, кой колко внуци има, от колко ника влиза, дали е психично болен или не, къде ще ходи на почивка и т.н. Извинете ме за грубия израз, но ..... умолявам всички - моля ви, престанете "да си ги мерите". Не гонете хората като мен, които  влизат в темата САМО  заради Енгин Акюрек.

# 712
  • Мнения: 4 642
 1.Тъй като бях цитирана да внимавам в заглавието на темата само ще добавя - 3 и половина мои редове са между 31 реда на Таня. Там писах и за момичетата без чадър - е, доказахте го! Имам и други постове по нагоре, дори онагледени и с клип - как не взехте отношение там? Моля, моля, не страдам от тщестлавие - просто сравнение.
 2. Аурелия - в тази тема ти се включваш само да "изстреляш" някое и друго назидание.
 3. И последно но НАЙ-ВАЖНО: жалко, че Е.Акюрек няма за сега нов проект за сериал. Че и предложения няма. Бях споделила едно мое съмнение, че не е долюбван в страната си - дано не се окажа права. Ще издиря стара позната, живееща в Истанбул. Знаете, че има слухове, както из медиите така и из хората. Макар и неофициално.
Какво излиза, че личностната характеристика, която се правеше тук на нашия любимец, как избирал, но не харесвал, как почивал се оказа мехур. От това кратко интервю се допуска, че е искрен и не е рекламен тип. Искрено се надявам, след филма, да се появят предложения и то такива, които да са на нивото му.
Но пак повтарям - жалко.

# 713
# 714
  • Мнения: 258
Авторката да си оправи номерацията на темите, моля!  Peace

# 715
  • Мнения: 0
ооофффф и аз задао въпрос  но никой не ми отговори.... но ще продължавам да следя за флуд - ли го казахте

# 716
  • Мнения: 1 097

Животът е толкова променлива величина.Днес още няма предложен проект,но до септември ще изтече много вода и току виж за ужас на тези за които чашата е винаги наполовина празна е получил предложение за участие в сериал.
Отново старата песен на нов глас-колизии,депресии. Каква всеобща радост лъха от постовете на самоопределилите се като клика - ."недолюбван " в родината си.Какво щастие ви е обзело,че "личностната характеристика на Енгин направена от тези,които му мислят само доброто се е спукала като "мехур".Колко злоба и негативизъм може да побере човешкото сърце .Не зная,но със сигурност вашите вече преливат.

# 717
  • Мнения: 849

Животът е толкова променлива величина.Днес още няма предложен проект,но до септември ще изтече много вода и току виж за ужас на тези за които чашата е винаги наполовина празна е получил предложение за участие в сериал.
Отново старата песен на нов глас-колизии,депресии. Каква всеобща радост лъха от постовете на самоопределилите се като клика - ."недолюбван " в родината си.Какво щастие ви е обзело,че "личностната характеристика на Енгин направена от тези,които му мислят само доброто се е спукала като "мехур".Колко злоба и негативизъм може да побере човешкото сърце .Не зная,но със сигурност вашите вече преливат.

Милка, отново показваш, че не зачиташ чуждо мнение, което бе споделяне и е за Енгин и за никой друг. Показваш нетърпимост  към мнение, което според мен бе много меко казано, поне когато съм го писала са ми били добри мислите. Как го определи като злоба? Честно да ти кажа не те разбирам. Защо подхващаш пак спор за нещо споделено от мен, което не ти харесва. Като не ти харесва го подмини, но това си е мое мислене и смятам, че мога да го споделя. Никой не се е самоопределил като „клика“, а цитирах определение от някой друг, който нарече една група така, в която зачисли и мен. Разбирам, че не четеш всичко във взаимовръзка и затова поста ти в момента е изопачен и нелогичен., тоест много различно и повратно си разбрала мислите ми.
Да спра да мисля ли  за Енгин? Няма, защото го харесвам, но не по твоя начин, а по моя.
Какво те дразни в това? Явно те дразнят моиет усещания за твореца и човека Енгин, но какво да направя като са коренно различни от твоите.
Значи стигаме отново до задънената улица - непримиримост към нехаресваното мнение.

Разбирам напълно твоята позиция. Ти снощи много добре я показа, като призова за страх от Бог, а днес имаше страх за зъбите. Все страхове. За кого и от кого? Нали знаеш, че диалога с подсказване на страх от всевишния не е градивен. Да не говоря, че мненяването на страхове е слабост.
Остани си със здраве и дано Бог ти помогне да приемеш различното от твоето мнение!

# 718
  • Мнения: 1 285
    Здравейте момичета !

 От две години ежедневно чета темата, но снощи надминахте всичките ми фантазии. Имах чувство, че ако бях попаднала в гнездо на плюещи кобри, по малко отрова щеше да има.
  Как можахте да паднете толкова ниско?
  Моля Ви бъдете по добри !
  Какви са тия награди КУХИ ЛЕЙКИ, какви са тия обиди преки и косвени ?
  Това беше най- хубавата тема в Романтични сериали, теленовели, а сега ?Бъдете малко по самокритични и поставете ново начало.
  Винаги съм вярвала в доброто, нека победи !Сложете точка в края на тази тема.                                  

# 719
  • Мнения: 849
Скрит текст:


 
Скрит текст:
  Много странна логика!  newsm78 И какво излиза? Че хората, които се възмущават от постъпката на една майка, злоупотребила с интимен проблем на детето си, са виновни, за това    ...че се възмущават.
Ангела, ти май наистина не разбираш?
От къде сте толкова сигурни, че Марица е злоупотребила с проблема на детето си?  newsm78 Имате ли доказателства за това? newsm78 Или всичко се базира на една снимка във фейсбук, на която дъщеря й е с две близначета и за която самата Ирина каза, че са нейни кръщелници, а НЕ ДЕЦА? Честно казано аз следя редовно темата и досега не съм прочела Марица да е споменавала, че има внуци. А дори и да е така - от къде сте толкова сигурни, че са на дъщеря й Ирина???  Мариана каза, че я познава в реала и че това, което казвате не е истина, НО явно и това не ви е достатъчно - просто заключихте, че Мариана я защитава и продължихте да си съчинявате небивалици. Но защо? Необходимо ли е всичко това? Ако единственото, което ви интересува и заради което влизате в темата е личността на Марица,мисля, че сте сбъркали темата. В този случай пишете на Марица на лични и си уредете  лична среща с нея, на която да й кажете какво чувствате към нея. Още повече , че във фейсбук дори пише къде точно работи тя - можете направо да отидете дотам, за да видите на живо как "психичноболната" Марица възпитава децата  в детската градина, както и да се оплачете от нея на директора на градината, например. Само че всичко това ми идва много повече на мен, а сигурна съм и на много други момичета в темата. Затова ви моля да сложите край на всичко това.  Praynig


Не виждате ли колко абсурдно е всичко? Някой някъде прочел и видял нещо, направил някакво предположение ( или свързал грешно нещата) и хайдееее.... започват се едни обиди, злоба и простотии. Нито сте сигурни, че Ирина има деца, нито сте сигурни, че Марица се крие зад ника на дъщеря си и на още някой си ( освен този Мария...., която тя самата каза, че е вторият й ник), но това не ви пречи да продължавате да бълвате отрова по адрес на хора, които дори не са в темата в момента и не могат да се защитят, а още по-малко пък познавате. Че чак стигнахте до толкова далеч, че да квалифицирате Марица като душевно болна и неспособна да се занимава с деца. И защо това трябва да е ваша работа? Ако Марица или някой друг от форума има психичен проблем, има си доктори и компетентни лица, които да се грижат за това. Тук сме събрани с ЕДНА ЕДИНСТВЕНА  цел - да споделяме снимки, клипове и да обсъждаме ФИЛМИТЕ  на ЕНГИН АКЮРЕК - всичко останало просто не е за тази тема.

Аз не познавам нито Марица, нито никой от тази тема и НЕ ме интересува кой какво прави в реалния си живот, къде ще ходи, къде учи, къде работи и какво мисли по никой друг въпрос, освен ако не е свързан с Енгин Акюрек. Престанете вече с личните си обсъждания - като толкова много искате да се опознаете - направете го на лични, а не в темата.

Отново повтарям въпроса си - ЗАЩО НЕ ПРЕСТАНЕТЕ? Какво удоволствие ви прави да се заяждате с хората. Това е тема за Енгин Акюрек, а не за Марица, Валя, ОRS,Таня, Мариана или някой друг. Какво ме интересува дали Марица или някой друг  има или няма внучета? Или пък дали влиза от един или няколко ника ( това е работа на модераторите на форума, а не моя)?  Дори и някой да е нарушил правилата на форума - това не е нито ваша, нито моя, нито ничия работа, освен на модераторите. Като толкова искате да се спазват правила просто докладвайте проблема на модератор  и той ще направи каквото трябва? Защо трябва всичко това да се обсъжда в темата?  newsm78

Обръщам се отново към ВСИЧКИ в темата  - моля ви , не съсипвайте темата. Не я превръщайте от място, където човек може да се разтовари от напрегнатото си ежедневия в компанията на хора, които също харесват играта на Е.А. в място,където  се обсъжда кой е крив и кой прав, кой колко внуци има, от колко ника влиза, дали е психично болен или не, къде ще ходи на почивка и т.н. Извинете ме за грубия израз, но ..... умолявам всички - моля ви, престанете "да си ги мерите". Не гонете хората като мен, които  влизат в темата САМО  заради Енгин Акюрек.
[/spoiler]
[/quote]

Таня, коригирай се , моля, в изводите, които правиш. Грозно е да измисляш неказани определения.
Никой не е казал, че някой е психично болен. Върни се и прочети постовете. Категориите, които са написани са различни от твоето възприемане и споделяне. Получава се развален теефон, което не е приятно за никой. Да не кажа, че граничи с клевета. Нали знаеш приказката, че който не чува си измисля. И ти така, чела, недочела и хайде някой определил друг за психично болен. Пълна клевета и инсинуация. Няма такова нещо и никой не си го е позволил. Не знам ти как си позволи да помислиш за такова определение, което въобще не е дадено. Моля, чети правилно написаните думи, а не си измисляй изводи, въз основа на неправилно прочетено. Жалко е за теб. Такова неправилно разбиране на нещо написано правилно може в реала да ти докара много  проблеми. Слава богу, че тук е виртуална среда.

Общи условия

Активация на акаунт