Проблем с прането на големи чаршафи в пералня

  • 6 639
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 947
Все още не мога да приема, че тази тема е сериозна и има жени, които не знаят как да си изперат гащите, че чак ги шият, пришиват и увръзват  ooooh!

# 31
  • Мнения: 2 444


 percepolis, ще пробвам и връзването , даже звучи по-лесно, но мисля да не стягам много, за да може да се изпере, нали?  Как връзваш дънки и защо?


Не пристягам, просто прихващам срещуположните краища хлабаво и дупката на чаршафа се закрива. Дънките, джинсите и панталоните, които не са изцяло памучни или ленени, хващам за долния край на крачолите и премятам хлабаво един през друг. Това е по указание на производителя на пералнята, за да не се оплитат крачолите.

# 32
  • Мнения: 8 242
Дънките, джинсите и панталоните, които не са изцяло памучни или ленени, хващам за долния край на крачолите и премятам хлабаво един през друг. Това е по указание на производителя на пералнята, за да не се оплитат крачолите.
Joy Joy Joy
И като се оплитат крачолите после ти се оплитат краката ли като ходиш  Joy

Темата става все по-уникална и забавна  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 7 947
Е, производителя така е казал все пак  Joy

# 34
  • Мнения: 8 242
Трябва да измислят перални с вграден простор, че като ги пъхаш вътре да ги защипваш подредени на въженца специални - да няма никакво бълничкане и омотаване на пране докато се върти барабана  Naughty

# 35
  • Мнения: 241
Все още не мога да приема, че тази тема е сериозна и има жени, които не знаят как да си изперат гащите, че чак ги шият, пришиват и увръзват  ooooh!
Абе, то и аз писах на майтап, но... онзи ден видях точно такива торби (големи, с едри дупки за пране на едри неща) в един магазин.

# 36
  • София
  • Мнения: 39 136
Сетих се още една идея - пъхай чаршафите първо и то сгънати.
Така, даже и да се въртят, те ще останат по края на барабана и няма да се мешат толкова с другите неща.

# 37
  • Мнения: 6 026
аз сгъвам чаршафа на четири с дупката навътре и поставям всички други дрехи сгънати върху него. Няма как да се разтвори толкова, че да влезнат вътре. Лесно и удобно  Wink

Това го опитах снощи-работи! Нищо нямаше пъхнато в дупката. Благодаря!

 Peace

# 38
  • Мнения: 241
Сетих се още една идея - пъхай чаршафите първо и то сгънати.
Така, даже и да се въртят, те ще останат по края на барабана и няма да се мешат толкова с другите неща.
Техниците от сервизите и продавачите от магазините за перални, ще те позлатят за тази ти идея...
защото води до тракащи автоматични перални и честа смяна на лагерите им.  Money

# 39
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 313
За мен споделените идеи бяха полезни. Пробвах почти всичко и засега най-просто и удобно ми се струва да вържа през средата с ластик на едно място. 

В по-широк план погледнато, ми беше приятна отзивчивостта и желанието да помогнеш, да споделиш идеи  и опит.  А и това, че почти всеки проблем си има решение, което може да се намери в Нет-а .

Беше ми  полезно и да ми се напомнят някои черти на човешката природа, като безпричинната злоба и желанието да уязвиш някого, когото не познаваш.  Затворила съм се от години в кръг от хора, в които подобни неща са непознати.

Така, че на всеки, дал един или друг принос , в темата,  благодаря.

# 40
  • sf
  • Мнения: 10 257
Като пера чаршафи, само чаршафи слагам в пералнята и няма какво да се завре вътре  Joy
А чорапите си ги напасвам по чифтове по време на простирането. Много обичам да простирам, от домакинските неща, това ми е любимо, особено на детските дрехи , луда работа  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт