Заедно с Джансел Елчин, минали и настоящи проекти - тема 21

  • 39 114
  • 745
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 556
Shatzi    страхотна си newsm10 как успяваш да откриваш такива новини и информации  newsm09 за Джансел

"Спомни си, любима" (Hatırla Sevgili) - "Спомни си, любима" от 2006 година, съдържа 63 оригинални епизода, а главните роли са поверени на любимците на българската публика Берен Саат ("Забраненият плод", "Пепел от рози") и Джансел Елчин ("Огнено сърце"). Закупен е в България от миналата година, като все още не се знае кога ще стартира.

 Shocked newsm10 newsm44 newsm44 newsm44
http://serialiofbg.blogspot.com/2013/08/blog-post_5851.html

 rotfImao rotfImbo  rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

# 91
  • София
  • Мнения: 7 904
Ами дано да е истина  Praynig Заслужава си сериала.  Hug
Макар че епизодите са 68 ма простено е на списващите новината, само да е вярна. То всъщност това е единствения сериал на Берен , които не е даван у нас, Отмъщението е нов него не го броя.

# 92
  • Мнения: 8
Поздрав   bouquet

Каква радосна вест,прекрасно,само да е вистина....Шаци  Hug  Hug  Hug

Дајче  Hug колку би сакала да е вистина...за мене НАЈ серијалот со моите НАЈ омилени актери  newsm10

# 93
  • Мнения: 3 556
Ами дано да е истина  Praynig Заслужава си сериала.  Hug


thumbsup Заслужава си и още как най-вече като стойностен сценарии yes Grinning



Ако това се реализира  newsm17 ще се радвам най-вече заради Джансел  newsm10

Pasi  

Скрит текст:
Смея да си мисля, че при нас я нямаше тази еуфория като при гърците с излъчването на ПС (май беше ОС), защото за повечето от българите както и при мен им дойде в повече този захаросан сценарий с прослувата "интеграция на ..."  

Последна редакция: вт, 06 авг 2013, 00:36 от dai4e

# 94
  • Мнения: 3 556
 wavey Добро утро и успешен ден на всички   typeuu Flowers Four Leaf Clover

 newsm09   Един почти нов и  newsm10  клип за Джансел   smile3521 

Последна редакция: вт, 06 авг 2013, 10:19 от dai4e

# 95
  • Мнения: 3 556
И отново един клип от СЛ, но с чудесния адвокат Ахмет Гюрсой в съдебен процес  ...  Peace newsm78 ooooh!



Naughty който за съжаление в момента има убийствена аналогия със събитията от вчера в южната ни съседка ...  #Crazy Shocked
http://dnes.dir.bg/news/turtzia-ergenekon-delo-zagovor-14641621?nt=10
http://siyaset.milliyet.com.tr/tarihi-karardan-sonra-ilk-yorumla … 46381/default.htm

# 96
  • София
  • Мнения: 7 904
 Laughing

Дайче   bouquet

# 97
  • Мнения: 3 556
Shatzi   bouquet

Ето още един клип от СЛ с чудесната игра на Джансел, Берен и Берг Sad  отново с поразителна аналогия в реала ...  ooooh!



Вчера в темите прочетох и други неприятни "новини" от турската киноиндустрия и достатъчно беше да видя две имена на познати ми актьори, за да HE повярвам в написаните обвинения #Cussing out Crossing Arms
http://www.medyasokagi.com/unlulere-sok-uyusturucu-gozaltisi-6605h.htm
Има изказано мнение в друга тема, което и аз споделям, че тези показни акции с арестуването на толкова актьори е свързано с процеса Ергенекон срещу 275 заподозрени в опит за преврат срещу Ердоган в Съдебната зала Силиври ooooh! Sick

Последна редакция: вт, 06 авг 2013, 14:42 от dai4e

# 98
  • Мнения: 3 556
 wavey Добро да е утрото и денят на всички   typeuu Flowers Four Leaf Clover

# 99
  • Мнения: 3 556
 Wink Това клипче е с красивото начало на истинска любов  Peace определена като "чудо" от Ахмет Heart Eyes Grinning



 Hug Hug Hug

# 100
  • Мнения: 3 556
 Sad Един от прекрасните колажи на Фунда ... с първата "кавга" между Ахмет и Ясемин ... #Crazy ooooh!



Naughty "кавгата" не е защото един от двамата е излъгал с чувствата си  Thinking или изневяра ...  Crossing Arms
Скрит текст:
От вчерашните "новини" съм много обезпокоена в очакване на нови проекти ... дано да греша  Praynig ooooh!
Това прочетох в друга тема  #Crazy  Shocked а се говореше за готов проект на М.К. с М.Й. ...  newsm78  
" .... Макар и без снимков материал, което кара хората да се питат и съмняват, арестуването на Мурат и Бурчин е потвърдено от журналиста Ozkan Tamirak  в туитъра му.
Явно могат да ги държат повече от 24 часа.
................
И не само това, утре ще имат дело."

Последна редакция: ср, 07 авг 2013, 09:22 от dai4e

# 101
  • Мнения: 3 556
 Wink В очакване съм да видя подобна снимка от репортаж с Джансел ...   Rolling Eyes   newsm78



 Hug Hug Hug

# 102
  • Мнения: 3 556
 Wink Ето го и репортажа-мечта  Grinning а Джансел ...  Heart Eyes очаквам да е още по-възторжен и усмихнат ...  Peace  Party



 Hug Hug Hug

# 103
  • Мнения: 3 556
 Wink От фейса колаж с Джансел по повод започналия днес празник Рамазан Байрам  Peace Grinning  Hug

# 104
  • Мнения: 3 556
 Wink Това клипче с Руя и Ахмет е много подходящо за празника  Peace Heart Eyes Grinning



Общи условия

Активация на акаунт