За мен признавам важи правилото "тъп, но упорит" ...
Гледала бях този репортаж с Джансел от новия клип ...
и "търсенето" ми се увенча с успех

Ето само една част от него : Cansel elçin Kürşat Başar'la Yaz Sohbetleri 4


клипчето, което ти си сложила не е от толкова "старо"
няма и година от участието на Джансел и другите от сериала Лп в шоуто на Беяз

с Кенан
"татко"Сулхи, Леман и Нуран и ... останалата "компания"

съвсем навреме реши да гледаш Лош път, ей сега 'чета' в туйтър, че го повтаряли по Tv2
. Не ги знам тези, то не и необходимо в случая.
и мен от време на време ме спохожда "късмет"

направо си го заобичах
а и гледането на сериала все още ми е повече от приятно

a и в постовете си ще слагам и друго свързано с Джансел
не само новата ми "страст" ... Кенан и Лп

и Севил беше уж в кюпа
, ама истината е, че него го обичаше само Леман. Той обаче се захласна по онази селянка
натам отиват работите

Както е казано: "Хубавите ябълки - свинете ги ядат!"
Препоръчани теми