БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 112

  • 55 335
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
  Бачийска, благодаря за новата тема!Записвам се с един етап:

 

Последна редакция: пт, 26 юли 2013, 15:50 от Биляна

# 16
  • София / Баня
  • Мнения: 67
Бачийска благодаря за новата тема

Бихте ли ми дали идеи за гоблен с детска тематика за момче. Да не е бебешки, а да се харесва от детето и като порасне. Благодаря предварително!

Ами за моя синших тези мишките, той си ги хареса -
Има и други като тях, а другото което си е харесал са едни маймуни -

# 17
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Момичета,ще си поръчвам доста панама от 8888
Въпроса ми е коя е най-използваната аида 16 или 14
да не поръчам нещо което няма да ми върши работа.

Всичко е до "зависи" - зависи какво ще шиеш, как ще го шиеш, зависи как е дадено по схема (макар, че на мен коронния номер ми е винаги да си преформям). Зависи дизайнера как го е дал - има неща, които са хубави 1:1 или кръстче, видове бод.

Ако е за теб - купи си такава, с която си свикнала. Ако е за подарък - не мога да кажа нищо. Прочетох : "....доста панама...." - и аз имам "доста" панама в къщи  - всякакъв чешит -  цвят, каунт, сплитка, производител - винаги нещо влиза в употреба.

Биляна,  smile3501

# 18
  • Rotterdam
  • Мнения: 42
Да,не съм упоменала за какво ще я използвам ooooh!
за картички,часовници,фигурки и евентуално някое и друго гобленче с моя комплектовка.
Аз заших един от готвачите,но не знам на какъв каунт го шия,май май да поръчвам 14каунт?


# 19
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
ФинЕти, нищо не успях да видя, душа. Как се работи там? Кво трябва да направя за да видя newsm78

       Реа, стана ли? Защото кака Бачийска съвсем точно (и на готин руски! Joy) ти е дала указания!

Аз го видях, ти защо не го виждаш? Пише ти първо "ждите", ти "ждиш", после ти се явява "скачать" и ти "скачаш" - кратко и ясно.  Hug
.....
А това е пренабор от графика, а не е твоя разработка - така ли ?

       Да, от графика, при това отвратителна! Close Трябваше ми просто една пеперуда и ... го направих изцяло, но ме сбръчка- отщя ми се напълно! Sick

      Биляна, сладурско е, но при цялото разнообразие от флора и фауна, първото, което ми прикова погледа, беше ... "подопашие"!!! Wink Joy

      Ferhi, поръчай половината количество един каунт, другата половина- друг, щом не можеш да прецениш! Така ще си имаш от всичко при нужда! И, да, 14 и 16 се ползват масово от съвременните дизайнери, демек, няма да си "капо", ако не държиш на класиката!

# 20
  • Троян
  • Мнения: 141
Брей ,до обед никой не пишеше,сега изведнъж нова тема ,че и вече края на втора страничка Thinking да не ви оставя човек без наблюдение Naughty
Мерсаж на Бачийска за хубавата темичка Hug
Едно дребно нещо,вече подарено

# 21
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Привет, дами в новата тема!   Hug
Айде и аз да се разпиша с нещо, докато съвсем не сте ме забравили!

Уших другарчето му с маймунката и смело мога да кажа, че това ще е последното нещо, което ще ушия на тази панама. Толкова е ситна, пък и рехава и с една нишка - направо станах   Shocked

Не мога да не поздравя Биляна за страхотния гоблен. Много красиво се получава.

Джемма, бавно но славно вървиш към финала. Ще стане хубав гоблен и ще е много романтичен. Успех!

albenapd убедила съм се, че от дребосите по-хубаво и по-зарибяващо нещо няма.

Ferhi аз бих взела 16-ка. Тя е средна между 14-ка и 18-ка. А ако имаш възможност вземи половината  от едната, другата половина от другата.

Продължавайте все така, момичета да творите красота!
Аз постоянно ви чета и си изплаквам очите с вашите красоти!
  bouquet

# 22
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Благодарности за темата. Поизпуснах ви. Че е лято, море, отпуска.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Crazy

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 94
и аз да се запиша в новата тема- като нямам време за шиене поне да се радвам на вашите произведения  smile3501 smile3501 smile3501

# 24
  • Мнения: 7 803


      Биляна, сладурско е, но при цялото разнообразие от флора и фауна, първото, което ми прикова погледа, беше ... "подопашие"!!! Wink Joy

     

и аз така  Embarassed

# 25
  • София
  • Мнения: 3 789
Благодаря за новата темичка!   bouquet И стихотворението е страхотно!  Hug

От мен също гол запис, че тези дни нямах време  Tired

Албена, страхотна къщурка   bouquet

Дж-то, сменила си девойките на лентичката, да не би да се оказаха юнаци?  Hug

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 103
Привет и от мен в новата тема. Аз започнах дървото с паричките, но кога ще го завърша, не се знае....

# 27
  • Мнения: 7 803
Деси, изненадаха ме  Crazy двама мъже са

# 28
  • Мнения: 289
ba4iiska Благодаря за новата тема   bouquet
Да се запиша че иначе съм ви изтървала с този ремонт не знам кога ще завърша фона на слънчогледите ми .
http://www.youtube.com/watch?v=dpyWPvozeIo
нали съм на вълна слънчоглед това много ми хареса Simple Smile

Последна редакция: пт, 26 юли 2013, 21:58 от galia69

# 29
  • Мнения: 0
честита нова тема
финети благодаря за пренабора а на коя фирма е знаеш ли
скоро ще покажа и аз нещо завършено Hug

Общи условия

Активация на акаунт