Звездни компромати - 178 част

  • 59 271
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 9 767
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=408588475914408&set= … ype=1&theater

Понякога се чудя  newsm78 ......натурално тъпа ли е или се преструва  Thinking
Дали тя ги пише тези неща в профила си? Предвид "Звездният и статус", ще е жалко за нея, ако се окаже, че е тя. Не намирам за нормално да споделяш ежедневието си във ФБ.

# 692
  • Мнения: 4 862
Ама и тя вече с iPhone Simple Smile Пак късно се включи в клуба.
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/21657_408 … _1575096541_n.jpg

А какво значи това към тази снимка : "после да няма изненадани!! "? В смисъл,че да няма изненадани,че нейното предаване продължава ли??

# 693
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 065
РиАлитИ дзвеЗди  Mr. Green с лопати да ги ринеш  Laughing пълно е с такива и не чак толкова известни  Laughing  Какво се правите на ощипани все едно не сте ги срещали facebooka  Wink  Crazy

# 694
  • Мнения: 4 862
Пригответе маската за заваряване..ще има много блясък Simple Smile

# 695
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 892
Ама и тя вече с iPhone Simple Smile Пак късно се включи в клуба.
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/21657_408 … _1575096541_n.jpg

А какво значи това към тази снимка : "после да няма изненадани!! "? В смисъл,че да няма изненадани,че нейното предаване продължава ли??

като гледам как си е разширила бюста - се чудя - защо не е увеличила и устните, не ми харесва как изглежда бюста - поне на тези две снимки  Peace

# 696
  • София
  • Мнения: 2 622

Просто не се сдържах да не коментирам снимката и коментарите под нея.
Нямам нищо против венетиния ексхибиционизъм, но плюнките и лигите, които за малко не изтекоха през монитора от последвалите коментари, направо ме зашеметиха.
То бива натягане и четкане, но чак толкова... дойде ми в повече.
Изключително рядко пиша в темата, но за сметка на това редовно я преглеждам.
Благодаря на всички, които я поддържат   bouquet

# 697
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 892
и аз позачетох  Sick ooooh!  .... звучи ми като платен контингент - клакьори  Joy hahaha  Blush

аз сега навлизам в темата, да си призная - никак не следя тези новости и и темата искрено ме забавлява  Blush

като прочетох, че Анелия е руса - онемях  Crazy

# 698
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 065
Пригответе маската за заваряване..ще има много блясък Simple Smile

Замижах , ослепително е  Laughing
Снимките под всякаква критика , а роклите , роклитееее са модели 'Дързост и красота'  1980 - 1990  Crazy 

Ужас и безумие са ми уж официалните,  уж 'модерни'  тоалети по такива събития/мероприятия  Crazy

Май не разбирам от мода  Crazy

# 699
# 700
  • Мнения: 2 201

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/556296_50 … _1639232468_n.jpg

Устата ѝ вече е в нормалното си и предишно състояние.
Така е много по-добре. Wink

Риана пак и пак
Оф, много ми е вулгарна и гнусна вече. Sick

Последна редакция: вт, 06 авг 2013, 00:33 от Memento Mori

# 701
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 892
Пригответе маската за заваряване..ще има много блясък Simple Smile

Замижах , ослепително е  Laughing
Снимките под всякаква критика , а роклите , роклитееее са модели 'Дързост и красота'  1980 - 1990  Crazy 

Ужас и безумие са ми уж официалните,  уж 'модерни'  тоалети по такива събития/мероприятия  Crazy

Май не разбирам от мода  Crazy

за първи път чувам за това шоу, лицата не са ми познати - да им бяха написали поне имената  Rolling Eyes

това облекло - буди свръх неодумение - нито е изискано, нито разкрива прелест  ooooh!

за крака да не говорим - от вените под глезена - до грозното коляно и целулита, който е очеизбождащ

Скрит текст:

пак ще кажа - никой не е съвършен, но е с подходящо облекло би имала по-удачна визия; от кръста нагоре съм във фаза на онемяване - опитвам се да формулирам - какво ми казва това същество и не ми идват думи  Sick

другото недоразумение

Скрит текст:

обектът в дясно - как може с тези обувки, като топки стоят, тя височина си има, защо й е повече, че и с тези обувки  ooooh! да не говорим, че ан снимката кракът изглежда оглозган, никой ли не гледа какво се пуска Rolling Eyes

другите не ми се коментират  Blush

# 702
# 703
  • Мнения: 2 452
Хубава е Риана, да. Това не пречи и на мен да ми е гнусна, а може да изглежда прекрасно, ако пожелае.

# 704
  • Мнения: 2 201
Тя че е красива - красива е.
Има много нежно и кукленско лице. Но държанието ѝ, маниерите ѝ, дрехите и аксесоарите, които носи - ами всичко това я прави много гнусна..поне за мен.
Нещо като Майлито, която е гнусна на половината пишещи тук. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт