,,Нямам да Ви върна''

  • 8 210
  • 154
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
аз ги взимам и 8 лева да са на стотинки, на другия ден ги връщам. случва се да няма да върнат, но изобщо не ги оправдавам

# 16
  • Мнения: 66
Това е любимата реплика на софийските таксиметрови шофьори.Сметката 7,20-даваш 10 лева и никога нямат да върнат.

# 17
  • София
  • Мнения: 618
Страшно много се дразня, но не на продавачката, а на собственика или управителя. Мисля, че е редно да имат начално салдо в дребни банкноти. Дразня се когато собственика обере всички пари включително и дребните. Случвало ми се е да ми поставят условия за сумата на пазара, че толкова имат да ми върнат - оставих нещата и си тръгнах.

# 18
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
,,Нямам да Ви върна''

Контра репликата е , "Еми,  тогава няма да Ви дам"  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 6
Дразня се когато чуя тази реплика, а отваряйки касата да видя, че там е пълно със стотинки. За къде ги пазят и аз не знам newsm78. Лично за мен няма никакво значение дали ще ми върнат ресто в жълти стотинки или в по-едри такива -  все са пари.

# 20
  • Мнения: 170
Добре, де, какъв е проблема. Хора сме. Те трябвало да имат дребни..а Ти що нямаш...Айде, бе...дразнели се, принцовете и принцесите с едрите пари....Чудо голямо....сЛУЧВАЛО СЕ Е ДА СЕ КАЧА НА ТАКСИ, КОЕТО СЕГА ЗАПОЧВА СМЯНАТА СИ, давам по едри, ами няма човека да ми върне, кво, да го накарам да ме върне от дето тръгнахме ли...хахха...или аз или той отиваме до близко магазинче, салон или каквото е там и разваляме парички....Когато съм с по едри банкноти, а покупката е дребна предупреждавам - с едри банкноти съм, нямам дребни, в повечето случаи ми отговарят, че няма проблем...Ами, замисляйте се и вие преди да пазарувате и да давате едри пари...хората ви станаха криви....

ПП хОРАТА ОБЕДНЯХА, ЗАТОВА ИМАТ ЕДРИ БАНКНОТИ(малко на брой, но едри), САМО БОГАТИТЕ РАЗПОЛАГАТ С ДРеБнИ, ЗАМИСЛЕТЕ СЕ....

# 21
  • Мнения: 170
Докато не спрем да смятаме, че Хората са ни длъжни все ще е така....Замисляйте се, бе, хора....вие искате покупка, вие давате парите, направете си сметка.... Peace , никой не ви е длъжен ....

# 22
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
....Чудо голямо....сЛУЧВАЛО СЕ Е ДА СЕ КАЧА НА ТАКСИ, КОЕТО СЕГА ЗАПОЧВА СМЯНАТА СИ, давам по едри, ами няма човека да ми върне, кво, да го накарам да ме върне от дето тръгнахме ли...хахха...или аз или той отиваме до близко магазинче, салон или каквото е там и разваляме парички....

Щом това му е работата , трябва да е подготвен  Wink това 'оправдание' сега ми почва смяната и нали  Whistling само по нашенско го има  ooooh!

Не, клиента не е длъжен да има дребни и тем подобни , това е грижа/задължение  на този който предлага услугата !

# 23
  • Мнения: 170
Глупости, Дес....На всеки се случва....Дори и на мен, а аз работя с по едри пари от стотинки...когато ми платят, де.... Wink

ПП Клиента е длъжен да има пари(щом изисква услуга), той иска услугата, той плаща....когато няма да се върне се търси изход...ама чак претенции...еее....

# 24
  • Мнения: 79
И дребните са пари и те вършат същата работа. Нямам проблем с това.

По принцип избягвам кварталните магазини, защото съм от хората, които искат дискретно да си пазарят, да разглеждам, да чета етикетите и сама да си избирам, а не да питам "това имате ли, онова имате ли, не от това, от другото до него". Не ми е приятно местната продавачка да ме пита "Тирамису ли ще правите?", ако си купя бишкоти или както веднъж чух да казва на едно дете, което купуваше слънчогледови семки за майка си "Майка ти, няма ли си друга работа, че семки ще чопли?".

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Глупости, Дес....На всеки се случва....Дори и на мен, а аз работя с по едри пари от стотинки...когато ми платят, де.... Wink

Не , не на всеки повярвай ми  Wink

Можеш да се подготвиш така че да не ти се случва , твое задължени е е !
Другото е оправдение  Sunglasses

# 26
  • Мнения: 170
Говорим за ресто, а не за дръгливите ви претенции към кварталните магазини. Може да се ограничите с това. Аз уважавам нашето квартално магазинче...много....

# 27
  • Мнения: 170
Дес, какво да ти кажа, аз по скоро се дразня, че съм събрала едно портмоне дребни стотинки, по една, две и пет, щот са ми връщали и никой не ги ще или се мръщи, ми нали са пари, бе.....

ПП Пъф, пуснах си маникюр(дълъг и естествен), взех да изяждам букви...не е лесна женската.... Laughing Laughing Laughing

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 869
Добре, де, какъв е проблема. Хора сме. Те трябвало да имат дребни..а Ти що нямаш...Айде, бе...дразнели се, принцовете и принцесите с едрите пари....Чудо голямо....сЛУЧВАЛО СЕ Е ДА СЕ КАЧА НА ТАКСИ, КОЕТО СЕГА ЗАПОЧВА СМЯНАТА СИ, давам по едри, ами няма човека да ми върне, кво, да го накарам да ме върне от дето тръгнахме ли...хахха...или аз или той отиваме до близко магазинче, салон или каквото е там и разваляме парички....Когато съм с по едри банкноти, а покупката е дребна предупреждавам - с едри банкноти съм, нямам дребни, в повечето случаи ми отговарят, че няма проблем...Ами, замисляйте се и вие преди да пазарувате и да давате едри пари...хората ви станаха криви....

ПП хОРАТА ОБЕДНЯХА, ЗАТОВА ИМАТ ЕДРИ БАНКНОТИ(малко на брой, но едри), САМО БОГАТИТЕ РАЗПОЛАГАТ С ДРеБнИ, ЗАМИСЛЕТЕ СЕ....
Аз веднъж така с 50 лв.и си поръчвам такси и казах на диспечерката ,че съм с 50 лв.да каже на шофьора и всичко беше ОК.Ама щото съм придвидлива Mr. Green

# 29
  • Мнения: 170
Ето, Принцес знае Wink Peace...А, вие...О, не, вие имате претенции.... Whistling

Общи условия

Активация на акаунт