Спонтанен аборт в 6г.с

  • 830
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
Здравейте момичета Simple Smile Моля ви за съвет . Ще разкажа всичко от начало - последният ми цикъл бе на 14 юни . На следващия месец , няколко дни преди датата на очакваната менструация получих кафеникаво зацапване , след това си направих тест , който се оказа положителен . От там се тръгна по едни доктори - всичките казваха различно . Към 15 започнаха леки болки в корема , с постоянно кафеникаво понякога , червеникаво понякога зацапване . Правих си кръвни тестове през 48 часа , които показаха наличието на бременност , но на ехографа нищо не се виждаше , за това и последния доктор имаше съммнение за извънматочна бременност . Вчера болките се засилиха и кървенето също , отидох отново на доктор , и докато ме преглеждаше на магарето , нещо изпадна от мен - май изхвърлих плода . Според лекаря съм направила спонтанен аборт . Каза ми , че иска да ме след още седмица , защото не бил сигурен дали това е бебето , можело да бъде отливка от лигавицата на матката . Вчера цял ден ме болеше корема и имам червено течение , което не мога да установя дали е цикъл. МОЛЯ ВИ , ако на някой му се е случвало нещо подобно да сподели . Нормално ли е след спонтанен аборт да имам болки в корема и кръвотечение , или това е цикъла . Трябва ли да ходя да ми правят кюретаж , защото четох в интернет , че ако  е останала и частичка вътре в мен , тя може да се инфектира и това в повечето случаи било смъртоносно . НЕ знам вече какво да правя , молч ви помогнете . Благодаря ви предварително !

# 1
  • Мнения: 382
Съжалявам за случилото се!Преживяла съм подобно нещо!При всеки обаче протича различно!Това,което мога да те посъветвам е да не предприемаш каквото и да е било на своя глава и да не четеш глупости в интернет.Иди в някоя специализирана клиника в голям град с хубава апаратура при свестен доктор и разчитай на неговото мнение!
Успех и дано всичко бъде наред! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт