Трябва ли мъжете да искат тест за бащинство?

  • 19 070
  • 423
  •   1
Отговори
# 60
  • London
  • Мнения: 6 732
Тук има едно английско ток шоу, което е посветено до голяма степен на това. Тоест търсят помощ бащи, които се съмняват в бащинството си и шоуто заплаща ДНК теста и в студиото се разкриват резултатите и е обичайно доста драматично. Еми оказва се, че доста англичанки лъжат даден мъж, че е бащата, а теста доказва съвсем друго. ooooh!

Подкрепям напълно! Майка една, бащи много са казали хората и не виждам нищо лошо човек да провери, ако има съмнения. Wink

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 701
В нашия случай по-скоро аз много бих искала да направим тест,защото аз съм му втора жена,а през първия брак са правили Ин витро,защото му е казано,че проблема е в него. И сега съответно или се е излекувал от само себе си,или не е имал проблем,защото съм си бременна от него.

# 62
  • София
  • Мнения: 28 782
Генетически заложено е при всички организми на земята, женските да искат да забременят от колкото се може повече мъжки, а мъжките да се стремят да оплодят колкото се може повече женски. От това следва, че мъжете и жените са в антагонистични отношения, а не партньорски, както например отношенията между богатите държави в Евросъюза и бедните държави.
Също така е генетично заложено жените да харесват по-зрели от тя мъже или поне такива, които изглеждат така. При мъжете е обратното - и на 100 да станат се зеглеждат по младото, дори и по тинейджърки.
Сериозно? Значи съм мъж.


Ставаме двама.
...

Заглеждате се по тийнейджърки?  Mr. Green

# 63
  • София
  • Мнения: 4 878

А вас момичета ще ви бъде ли страх, ако мъжът ви предпочита по-възрастни и всички негови жени преди вас са били по-възрастни от него, че ще се влюби в майка ви? Rolling Eyes

Виждам, че във вашето семейство доверието е на сериозно ниво.  Grinning


Започва и аз да търся причина в жегата.  Simple Smile

Изводът е, че ако бабата забременее и роди, зетят задължително трябва да си направи тест за бащинство.  Peace

20 годишен мъж с 15 годишно момиче е нормално нещо за България (ако той е от по-младоликите и изглежда макс на 17 ако чака някоя връстница да го забележи сам ще си остане), но не виждам коя 20 годишна ще се хване с 15 годишен хлапак?

Колко ли стар трябва да е някой 20-годишен, за да изглежда младолик.  Grinning

Последна редакция: сб, 27 юли 2013, 16:20 от Alexandria37

# 64
  • Мнения: 4 569
В нашия случай по-скоро аз много бих искала да направим тест,защото аз съм му втора жена,а през първия брак са правили Ин витро,защото му е казано,че проблема е в него. И сега съответно или се е излекувал от само себе си,или не е имал проблем,защото съм си бременна от него.
Ти ако не знаеш кой е таткото ...

# 65
  • n/a
  • Мнения: 3 341
...
Колко ли стар трябва да е някой 20-годишен, за да изглежда младолик.  Grinning

Очевидно много. Що за въпрос?

# 66
  • Мнения: 14 654
Има право, само ако родя двуглаво негърче. Иначе би бил идиот, а когато съм си съставяла списък с качествата на бъдещия ми съпруг, да е идиот не е било сред тях.

# 67
  • Мнения: 4 527
В нашия случай по-скоро аз много бих искала да направим тест,защото аз съм му втора жена,а през първия брак са правили Ин витро,защото му е казано,че проблема е в него. И сега съответно или се е излекувал от само себе си,или не е имал проблем,защото съм си бременна от него.

И тогава за какво ти е тест?  newsm78

# 68
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Има право, само ако родя двуглаво негърче. Иначе би бил идиот, а когато съм си съставяла списък с качествата на бъдещия ми съпруг, да е идиот не е било сред тях.

В случай, че родиш двуглаво негърче
нима е нужен тест за бащинство?  Joy
Нима не е очевидно?

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 701
В нашия случай по-скоро аз много бих искала да направим тест,защото аз съм му втора жена,а през първия брак са правили Ин витро,защото му е казано,че проблема е в него. И сега съответно или се е излекувал от само себе си,или не е имал проблем,защото съм си бременна от него.
Ти ако не знаеш кой е таткото ...
Аз знам,но ако той прояви и мъничка доза съмнение,заради това,че са му кавали,че няма оплодителна способност,веднага бих поискала тест,за да е спокоен той.

# 70
  • Мнения: 49
Майката защо би била уведомена при евентуални съмнения и тест? Все пак права, крива нормално е или да се обиди, или да се направи на обидена.

# 71
  • Мнения: 9 050
Заглавието на темата няма нищо общо със зададения въпрос.
На въпроса "трябва ли" - не, не трябва.
На въпроса "бих ли се обидила" - не, не бих.
Доверие означава и да можеш да споделиш всяко свое притеснение. Предпочитам да ми каже, ако има подобно съмнение и да направим теста, а не цял живот да се чуди.
Все пак, когато той поиска да зарежем презервативите, аз пък поисках да си направи тест за  спин и сифилис...Той не ми се обиди.

# 72
  • Мнения: 14 654
В случай, че родиш двуглаво негърче
нима е нужен тест за бащинство?  Joy
Нима не е очевидно?

Откъде знаеш, че е очевидно, да не би да си виждала мъжа ми  Shocked Или пък мен...

# 73
  • Мнения: 9 050
В случай, че родиш двуглаво негърче
нима е нужен тест за бащинство?  Joy
Нима не е очевидно?

Откъде знаеш, че е очевидно, да не би да си виждала мъжа ми  Shocked Или пък мен...

Някой от вас е двуглав ли  newsm78

# 74
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Зина, а не си ли направихтеи двамата тестове, то ест проверката е била  двустранна? И едва ли е била в кой знае колко късен етап на връзката ви.

Общи условия

Активация на акаунт