Мъжка козметика

  • 939
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте. Ще може ли да ми помогнете в избора за козметика? Имам чувството,че съм си позанемарил кожата ,проблема е че нищо не разбирам досега дъм използвал най обикновени продукти. Много ще съмви благодарен ако ми помогнете и ми обясните какво трябва да правя за хубава кожа . Пиша тук ,защото в нета не намерих много информация за мъжката козметика специално

# 1
  • Мнения: 1 130
Аз мисля, че мъжката козметика е рожба на маркетинга, за да запълни една продуктова ниша и да продаде повече.
Можеш да използваш дамска козметика, опаковката ще е по като за жени, а също и ароматът, ако го има.
Самата аз ползвам мъжко (на гаджето ми, който не го ползва) кремче около очи (Орифлейм), не е лошо. Бързо попива, не дразни очите. Аз нямам и изисквания, тъй като съм много млада (24г.).
Преди година и нещо го склоних за козметика, избрахме заедно кремове, серум и маска от "БиоРоза" на БиоФреш. Много хубави бяха. Ръководехме се от това да е Био и да е предназначено за по-зряла кожа (той е на 37). Другите варианти беше "Фито Коуд" (Phyto code) и "Пирин дрийм" (Pirin dream).

 За съжаление той няма твоето желание и намира кремовете и другите грижи за лице за излишна загуба на време, досада и г**щина, въпреки че сам оформя веждите си.

Все пак, съвсем непрофесионално и приятелски те съветвам да не избираш масс маркет козметика, па макар и от аптека - Виши и други прехвалени марки. Купи си хубав хидратиращ крем за топлите сезони и подхранващ немазен за зимата. Веднъж седмично ексфолирай кожата си - с ексфолиант се прави, нарича се още скраб. Да кажем, някоя маска според нуждите на кожата ти също.
Ще е по-лесно ако споделиш на колко години си и каква е кожата ти.

# 2
  • Мнения: 1 483
Моят се доверява на две основни марки - Нивеа за лицето и Адидас за дезодоранти. Душ-гел и шампоан ползва каквото се намира вкъщи. Laughing Сега съм му взела мъжки шампоан на Шаума, за да не ми прахосва професионалния. Laughing Парфюми - Адидас (хубави са и са трайни на неговата кожа), Ейвън, STR8... Каквото намери.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 565
Аз харесвам мъжката серия на Еусерин,Лиерак и Нукс.
Нукс имат околоочен крем,рол-он,душ гел за коса и тяло,крем за лице и балсам за след бръснене.

Общи условия

Активация на акаунт