Мадамите от Искам бебе се събрахме тук, кореми пъчим гордо на жегата напук

  • 24 057
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • NE
  • Мнения: 10 999
Перу Моля се да е фалшива тревога всичко това. Praynig Praynig Praynig Бъди силна и не се давай на лоши мисли и емоции. Hug
За мен е невъзможно да расте без да има сърдечен ритъм. Аз когато бях с мисед ме тъпкаха с хормони за задържане и не порасна и грам. Peace
Веси Честит рожден ден на твоето мамче.  bouquet Да е жива и здрава и горда мъжка баба. Hug
Скрит текст:

Аз от следобяд съм със същите спазми ниско в дясно. Ще помоля за вълшебни палчета, че утре съм при док и се надявам нашето чудо да ни зарадва за пореден път с това колко е пораснал. Praynig
П.П. Спазмите май минаха след обилна вечеря. newsm78

# 721
  • София
  • Мнения: 8 131
Момичета, благодаря Ви. И аз съм притеснена тия дни и се надявам с ДУнди да удържим още поне 4 седмици. Някакви кофти мисли са ме налегнали...

Перу, моля се за вас!  Praynig Знам за много случаи, в които уж няма надежда, а после се случват хубави неща! Стискам палци много силно!  Hug

# 722
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Перу  Hug Иди и при друг лекар,макар че в клиниките би трябвало да са най-добрите newsm78
Весе я не овесвай нос.Ще издържите я.Нали контролирате кръвното.Никакви лоши мисли не допускай да те тормозят.ПравИ пляс пляс с ластичето Whistling
Пепи ти си обикаляла между боцканията ли ooooh! Трябваше да седиш неподвижно в лабораторията иначе се усвоява по-бързо глюкозата и резултата не е съвсем реален.А така подредени стойностите ми се струват странни.Как така ще ти падне кр захар и после пак ще почне да се качва без да се храниш,макар че разликата е малка и може да е в рамките на грешката знам ли.Диетата  мии не се умира без бяло тесто и захар.Плодовете според мен не е редно да ограничаваш много,нооо гроздето наистина е много сладко и аз го избягвах.Ядях ябълки на корем обаче и всеки ден пиех фреш от цитруси(в по-есенния период)Whistling

# 723
  • shumen
  • Мнения: 18 055
Перу,дано е фалшива тревога и да чуеш сърчице другия път.
Весе,без сладко не се умира.И аз ядях много сладко,но през бремеността го намалих и сега почти не ям.
Моето излизане с дребен се отложи за утре,че днеска стана много късно,че се успахме,а в жегите не ми се ходеше.

# 724
  • Мнения: 718
Здравейте Laughing
Перу мила бъди силна и дано да чуете сърчице другият път.
Весе не се притеснявай ще устискате Hug
Тони и на мен ми се случва понякога да не усещам дребното но после наваксва ти как си Hug
Флауърче стискам палци за утре Hug
Аз съм с много болки в кръстта и днес си взех ризултата от урината и има кетони и аз съм се шашнала Sad
Пепи и аз съм на диета вече 2 месеца Hug
 Hug на всички ви

Последна редакция: ср, 21 авг 2013, 07:23 от nelkamilano

# 725
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Перу и тук да ти пиша вярвам в твоето бебче и дано доктора не е чул сърчицето .
Нелка за кетоните пий вода , знам че като има в урината значи си се обезводняваш леко . Помня , че Весето ако не се бъркам имаше веднъж кетони или някоя друга бременелка беше  Embarassed
Нямам време да пиша повече , но ще наваксам като се приберем в Лондон средата на септември Simple Smile

# 726
  • София
  • Мнения: 8 131
Перу,дано е фалшива тревога и да чуеш сърчице другия път.
Весе,без сладко не се умира.И аз ядях много сладко,но през бремеността го намалих и сега почти не ям.
Моето излизане с дребен се отложи за утре,че днеска стана много късно,че се успахме,а в жегите не ми се ходеше.
Дани, май не е за мен това. Аз хич не ям сладко...Не ми се яде.
Аз днес пак имам да черпя. Мъжо има РД.


# 727
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Перу,
много ми е трудно да повярвам, че без сърце може да има растеж Shocked Никога не съм чувала подобно нещо, а уж съм прочела това-онова. Дано и някой по-компетентен да даде мнение. Не искам да ти давам напразни надежди, но просто... не знам, за мен има шанс и то голям. Просто не вярвам, че детенцето ще расте, ще се формират органи и т.н. само под влияние на лекарства, това звучи абсурдно Rolling Eyes Прегръщам те, не знам какво друго да кажа.

# 728
  • Мнения: 6 395
Добро утро момичета   bouquet  bouquet


Перу, снощи много съм те мислила и все нещо не ми се връзва. Имаш ли снимка и този път да ни сложиш?

п.п и от какво по-точно расте  от прогестерона от кой хормон, то не се храни в момента нито от теб , нито от хормоните по-малко  newsm78  В момента единственото, което правят хормоните е да поддържат твоето тяло в режим бременност, ама щом лекарят е казал, че се е хванало здраво, то и да ги спреш ефекта ще е нулев, ще продължи да си расте , до 12-13 седмица съвсем спокойно можеш да изчакаш и да идеш дори моменталически на друг лекар. Емрбиона не е загинал, че да направи проблем за теб, а с медикаменти винаги може да прекъснете бременността.

# 729
  • Мнения: 1 167
Перу ,ръчички ,крачета   и бебчо да расте,а да няма сърчице  newsm78 малко ми се струва някакси невъзмжно.Не съм от най разбиращите ама има някаква грешка май и дано я има наистина.Момичетата са прави допитай се и за друго мнение,може нещо видеозона да не бива.
Весе да са ти живи и здрави рожденниците.

# 730
  • NE
  • Мнения: 10 999
ПеруАз съм се допитвала до док дали може да има растеж без сърдечна дейност и той категорично оттече.

# 731
  • Мнения: 931
Добро утро ,
ПЕру истиснки вярвам в твоето чудо, но  и на мен ми се струва странно да расте ембриончето без сърдечна дейност и даже да си има и крачета и ръчички. Гушкам те и вярвам че всичко ще е наред.  Hug
ВЕси честит ти рожденик , да бъде най - гордия татко. А ти разкарай тия гадни мисли и мисли позитивно , мисля че така ще е по- добре и за теб и за бебо.
Поспаланчо , аз само между последните две боцкания се разхождах , иначе си седях в парка срещу лабораторията през другото време и четях списания, и накрая вече се утегчих и се разходих , пък и след последното още повече. Иначе не се притеснявам от диетата , ще се справя, ама моята док. а притесни точно това че точно след изпиването на глюкозата е доста висока а после спада , дори под нормалното - това са нейни думи , и затова ми предложи да хапвам по - често по малко и ако може да е разделно и да се ограничавам от някои неща.
Тонита къде се изгуби , пуснаха те почивка и ти хукна да метеш улиците  Hug

# 732
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Здравейте, момичета   bouquet
Весенце , да ти е жив и здрав бъдещия татко! Бъдете много щастливи   bouquet Да ги махаш тия лоши мисли, веднага, че да не се налага да те подритвам виртуално  Mr. Green
Нелка, пий повече вода и ще се разкарат кетоните, важното е да няма гадинки  Simple Smile
Перу, още снощи те прочетох, честно нямам представа какво да кажа. Главата ми не го побира просто, как може да се развива ембрион, а да няма сърдечна дейност  Tired Прегръщам те много силно !
Флауърче, чакам те с хубавите новини след прегледа  Hug

# 733
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Добро утро и от мен  Grinning
Много рожденници тези дни, да са живи и здрави  Hug
Алексче пожелания и от мен за една хубава среща и един прекрасен първи плач  Heart Eyes
Аз тази нощ пак бях зле  Sick
Скрит текст:
От вчера след обед като се почна с едно гадене ,сънливост а като лежах имах чувството ,че ще повърна ,нямах сили за нищо. После при вечер почнах и да  Sick Така до към 01.00 около 4-5 пъти беше много гадно ,пих активен въглен и не знам дали това ми помогна или просто ми мина ,но важното е ,че се отпуснах и заспах ,заспахме по точно ,че ММ и той горкия на всяко  Sick и той след мен в ВЦ-то . Първите месеци грам гадене и повръщане а вижте ме сега  Confused
Тони синия цвят ли си избрала на Лупото? Аз да ,много ми харесва като цяло и няма какво да му мисля  Grinning

# 734
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Влизам набързо да се отчета, че вече сме у дома  Heart Eyes
Благодаря на всички ви за прекрасните пожелания   Hug
Снимки и разказ ще има скоро, нека се поокопитя първо  Simple Smile
Признавам, че не съм чела, ама ще наваксам, бЕщавам  Simple Smile

И да честитя на Дарма розовото й вързопче  Heart Eyes
Да й е много здраво и щастливо, много диво и игриво  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт