Отговори
# 120
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 523
И за неговия проект повечето ви гледам пишете,заслужава го,дано да е успешен,а за нейния,тя не го заслужава  newsm78
Сега аз така нахлух като торнадо,ама повечето като тропнахме за Серенай,не бяхте съгласни с нас  Peace
И никой не забелязва,на патрона каква диагноза са и поставили  Mr. Green
Ренка-Шизофренка  Heart Eyes Hug Hug
Кой ги е правил тия грозни колажи на 1-ва страница пфууу не мога сваря да ги махам  Mr. Green
За дома ми лечебния  Hug Hug
Дении за статията душооо голямо Hug Какво тренираш,ако не е тайна да ми рекнеш newsm78

# 121
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Марти, ко приказваш, направо са трепем с погледи  Joy   и музика!

Скрит текст:

# 122
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ама за това ПЕ,мога да водя дискусия и то негативна и към сценарии и към повечето неща в него,паразит които искаха да се развие от успеха на АФК,и как да не ти липсва Фериха,това не мога да го разбера,блазе ви че така набързо прежалвате един от главните,аз колкото и да се опитвам нещо  не ми се удава ooooh!

newsm10
Ирка, абе за ПЕ хич не ми се и иска да говоря, пък не дай си боже и снимки с рижавата да гледам, можи само хубав Ча  Mr. Green
И не е само прежалването на главната, дават ни една луда любов, която ни направи сами да си говорим и ти пляскат после като кръпка някво си ПЕ #Cussing out Абсолютна гавра  Sick
Ех, паричкитеее, това беше  #Cussing out  
 

# 123
  • Мнения: 0
Ох много задух тая нощ ooooh!не мога да си намеря място ooooh!

Дени Hugблагодаря мила  bouquet

Ирка Hug Mr. Greenоф част от колажите са на една бабка Peaceнезнам дали я знаеш Mr. Greenверно чок грозни Sick

# 124
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ох, момичета, много ви благодаря  Hug Heart Eyes
Ама наистина се бях вкиснала, ша знаете  Rolling Eyes
И се чудех дали да го пиша, дали да си го преживявам, ама рекох да си го споделя като на психоаналитик и ей го на, вече се разшавах  Laughing

Ренка  Hug
Вярно голям задух тази нощ, за съжаление утре и вдругиден още по-жега го дават Cry
Ама ша устискаме, де Laughing

# 125
  • Мнения: 107
Хайде лека нощ на всички у ДеспансерО и хубав ден утреее

# 126
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
При мен е доста хладно нощно време и спя с одеяло
и на затворен прозорец...да не мъ открадни някой лош...пазим са за Ча хахаха...докато ни го разлибя туталну

# 127
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 523
Иксини,кой може бе къз бабухата ви  Hug Mr. Green Ама аз и Хазалката си защитавам,не само мъжо,нея направо като видях как сте я отписали направо викам си го рекна аз тука,ако ще и 5 часа да ми зарежда  Mr. Green
Влъх ти пък кога моя мъж ти стана ашкъм,я се ограничи до 3-ма максимум,ти обра всички хубави мъже тука,то имаш ли Халидулко,как въобще имаш желание да поглеждаш други  Stop  Mr. Green
Другата Влъхва,вие куче ли си имате вече гледам фукаш ни се тука нещо,да не сложа и моя звяр да се фаля и аз с него  Mr. Green
Heart Eyes Heart Eyes

# 128
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
При мен е доста хладно нощно време и спя с одеяло
и на затворен прозорец...да не мъ открадни някой лош...пазим са за Ча хахаха...докато ни го разлибя туталну


Явно по Истанбулските сокаци хладнее  Joy
Само може да ти завиждаме, хем ти е хладно, хем с в Стамбуля близо до Ча  Mr. Green

# 129
  • Мнения: 0
Гъбке spoko ти май заради мен са вкисна Rolling Eyesми аз няма да слагам повече от гадните човечета да не ми се връзвате Rolling Eyesне вярвам някой да иска да се провали проекта на Ча или Хазал или който и да е артист Peace

Жегите през деня не ме дразнят Laughingчок ми е год Laughingама през ноща в тия панелки е ад ooooh!аз като ходя на село спя с юрган лятото Laughingама рядко го посещавам Laughing

# 130
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Иксини,кой може бе къз бабухата ви  Hug Mr. Green Ама аз и Хазалката си защитавам,не само мъжо,нея направо като видях как сте я отписали направо викам си го рекна аз тука,ако ще и 5 часа да ми зарежда  Mr. Green
Влъх ти пък кога моя мъж ти стана ашкъм,я се ограничи до 3-ма максимум,ти обра всички хубави мъже тука,то имаш ли Халидулко,как въобще имаш желание да поглеждаш други  Stop  Mr. Green
Другата Влъхва,вие куче ли си имате вече гледам фукаш ни се тука нещо,да не сложа и моя звяр да се фаля и аз с него  Mr. Green
Heart Eyes Heart Eyes

Ирка, ама пак едно грозну, грозну нещо си трапосала  Heart Eyes
Пу пу да не ти е уроки, па и на тях двамцата  Laughing

# 131
  • Мнения: 0
Тц това не става за 1 стр Sickнаправи по убаво Laughing

# 132
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Габчи - пропускаш На СЪН...на яве съм толкоз в Станбула колкот и всички...и толкова далеч от Ча, че Слънцето е по-близо  Mr. Green

хади една хубава песен и да закривам партиту
http://www.youtube.com/watch?v=8zlt57Q7ZVU

ашкъма замина да са къпи с кокосссс....и ма разузстави хаххахха Joy ши са спи, че утре имам тежката задача да си купа 2 нови тоалета

толкова да мразя магазини и съблечи -облечи че няаа накъде...ама на 1ви съм на къна геджеси, а на 3 на сватба. няаа кък, тряа са пременя

хади - ийи гиджелер и окулар

# 133
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 523
Аз пък взех да бухукам вече,към оправяне отивам,и не мои се спи ,задух няма и при мен,аз също спа с одеяло,ама прибера ли се,не ми се мисли направо  ooooh!
Гъбке,приличаме си не ми,виж как все сме на едно мнение  Heart Eyes
Ренка,абе сещам се май за едно склерозно дето ми се мярка от време на време из темата ,ма то на тая възраст пак Емир и Фериха като се е сетило да сложи си е направо геройство  Mr. Green

Хайде лека красотни,и със здраве  Hug Hug
Абе на мен ми дай грозотии да слагам  Mr. Green
Уууууу Ренка зарад теб,аз как не ти се вързвам,много добре те знам,че така си говориш,а пък за Дикси още се чудя как прошумоля покрай мен без да се усетя  Whistling

# 134
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 523
Ренка,по-убави утре,като за тия среднощни часове бива,на светло по-грозни да мой цял ден да си плюете в пазвите после като се сещате  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт