Слагам линк да прочетете,за които не са го видели вече

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=730463.120


ама нали уж не е по него
ох обърквам се вече
ще го започна пък да видим
чИ бягам по задачки
Ирче
хошгелдиниз къз
аз още някой ден ще се помъча с флашката
ама като се прибера и на мен шЪ ми е ар'но
билмийорум да'л шЪ мога да гледам епизодчето тази вечер,ама нейсе
жега,жега страшна работа ви казвам............
чИ бягам по задачки
Ирче
хошгелдиниз къз
аз още някой ден ще се помъча с флашката
ама като се прибера и на мен шЪ ми е ар'но
билмийорум да'л шЪ мога да гледам епизодчето тази вечер,ама нейсе
жега,жега страшна работа ви казвам............
шЪ сЪ стягЪм бе
да не мЪ чакаш................. 
на мен ми хареса
грозни хубави ще го гледам 



гащурите ми бяха с нея по едно време,чок татлъ

и за новите дрешки
, ама зеленото тоЙлетче беше страхотно
на мен ми хареса
грозни хубави ще го гледам 
,мисля,че ще има успех,с толкова любовни връзки ще има доста драми,а всички знаем,че турците мнооого си падат по тях

и за новите дрешки
, ама зеленото тоЙлетче беше страхотно 
Зеленото тоЙлетче е на химическо,че го окапах с домат
Препоръчани теми