София - Дружба 1

  • 29 955
  • 345
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 834
Аз съм ходила на един фризьор точно на пазара ( будките с дрехите), но мисля че беше глуха жената и не ме разбра как да ме подстригне. (Без да преиначавам беше си глуха.). Кажи изпитаната-аз живея в 20 блок така че ми е удобно и към Калеята и в посока езерото.

# 256
  • София
  • Мнения: 1 802
"Жики" са в бл. 89, там при 2 момичета ходя всички подстригват добре.
От към езерото съм ходила в бл. 72 там фризьорката също е добра, предпочитам все пак "Жики".

# 257
  • София
  • Мнения: 1 834
Благодаря ти Данче.Това е улицата, където минава тролей 4, нали? А дали работят в събота и неделя? Щото да мога да оставя малкото на мъжа и да отида тогава.

# 258
  • София
  • Мнения: 1 802
Да, същата е улицата, салона не гледа към тролея, а на др стр. На лични ще ти пратя телефона, те работят с часове, имат мн клиенти тъкмо и да питаш за събота и неделя. Хайде пък като се затопли времето ще направиме една разходка  Heart Eyes

# 259
  • София
  • Мнения: 1 834
Мерси, Данче  bouquet
Аз днес се бях засилила да излизам (слънцето малко заблуждаваше), но накрая се отказах, че доста студено ми се видя. Дано скоро се оправи времето, че повече да се размотаваме навън.

# 260
  • Мнения: 1 273
Да кажа и аз една добра фризьорка в 108 блок-  Ани. Много е добра  Peace

# 261
  • Мнения: 1 512
Да кажа и аз една добра фризьорка в 108 блок-  Ани. Много е добра  Peace

 newsm10
Страхотна е, винаги те разпитва в детайли какво искаш, обяснява как ще ти стои съответната прическа. Аз ходя при нея от миналото лято и съм много доволна - само с четка и сешоар за 10 мин. си оправям косата.  Освен това има много добър подход към децата - моята щерка държи да се подстригва само при Ани на стола за принцеси.
Помощничката й Вени също подстригва много добре. Peace

# 262
  • София
  • Мнения: 1 834
Аз в неделя се бях запътила за 108 блок, но за съжаление не работеше. А дали работи в събота знаете ли?
П.П. Предполагам, че става въптос за едно гаражче откъм  страната на спирката?

# 263
  • Мнения: 1 512
Да, гледа срещу спирката, до нея има солариум и козметик. В събота и неделя обаче не работи.

# 264
  • София
  • Мнения: 1 834
Нищо ще опитам през седмицата. Поне ми е по-близо.
Как ви се струва времето днес?  Дали ще става за излизане?

# 265
  • София
  • Мнения: 1 802
Времето на вид ми е гадно, но казаха, че не било студено като вчера.
Момичета, какви са цените в този салон в 108 бл. и на солариума де, горе долу ме интересува. Ще се пробвам при тази фризьорка, щом така я хвалите, много по удобно ми е от местата, за които аз писах.

# 266
  • Мнения: 1 210
Според съпруга ми Ани не е толкова добра за къса коса - съдейки по моите прически. Изглеждаш добре до следващото къпане, защото след прическа ти прави и сушоар и т.н. При нея не съм ходила вече почти година, въпреки че салона ми е "под гъза". За къса коса ходя в Дружба 2, но ще ти е далеч.
Иначе относно работното време - събота и неделя не работи, но затова пък сутрин отваря много рано (и съм ходила при нея винаги преди работа, което пък от друга страна много ми харесваше).

# 267
  • София
  • Мнения: 1 834
Благодаря ви момичета за информацията. Ще я пробвам тази Ани и ще споделя. Само да видя как ще го направя с бебока като не работи събота и неделя.
Аничка, а знаеш ли вечер до колко часа работи?

Аз излязох преди малко навън- не е студено, но вятъра е много неприятен. Врътнахме едно кръгче, платихме парното и обратно

# 268
  • Мнения: 1 210
Вечер също до 19:30 - ако й станеш симпатична може и до по-късно да те изчака. Жалко, че не мога да си намеря визитката да ти дам телефон да си запишеш час.

# 269
  • Мнения: 6 029
Моля ви, някоя от вас да ме ритне да отида и аз на фризьор, не съм ходила не помня от кога. Косата ми цъфти и ще върже. И все нямам време.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт