София - Дружба 1

  • 29 999
  • 345
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 835
Julie, и аз все отлагам, но вече трябва да отида щото колкото повече ми расте толкова повече имам чувството, че пада. А може да има връзка и това, че кърмя, но направо навсякъде в нас е с косми от мен. Даже ако знаете нещо срещу косопад споделете.

# 271
  • Мнения: 6 029
И моята коса пада. Най-лошото е че се е накъсала жестоко. И е наложително да я подстрижа вече. Много наложително.

# 272
  • София
  • Мнения: 634
Julie, и аз все отлагам, но вече трябва да отида щото колкото повече ми расте толкова повече имам чувството, че пада. А може да има връзка и това, че кърмя, но направо навсякъде в нас е с косми от мен. Даже ако знаете нещо срещу косопад споделете.

И моята много падаше след раждането.Май нищо не помага Sad Аз си взех фотовал пих и се мазах със стимулант за коса на Икаров доколко е помогнало да спре да пада не знам но имаше малък ефект. Simple Smile

# 273
  • Мнения: 1 210
Девойки, ми хайде на раздумка - да обсъдим кърменето, косопада и т.н. АЗ съм в 106-ти блок - мотая се къде ли не - от градинката при Европа, та чак до езерото. в 90% от случаите съм с червено яке и задължително с количката. А ако видите в махалата да се мотае мама със слинг - да знаете, че съм аз.

Иначе е нормално косата да пада - хормонални промени. Сега ще падне всичко, което не е паднало през бременността. Но бъди спокойна - ще ти остане достатъчно на главата, че да приличаш на себе си от преди 1 година например.

# 274
  • Мнения: 6 029
Давайте групово  да ходим на фризьор  Mr. Green

# 275
  • София
  • Мнения: 1 835
Цитат
Иначе е нормално косата да пада - хормонални промени.
Най- интересното е, че до сега не ми падаше , а от една седмица някъде започна да пада.

# 276
  • Мнения: 1 273
Девойки, ми хайде на раздумка - да обсъдим кърменето, косопада и т.н. АЗ съм в 106-ти блок - мотая се къде ли не - от градинката при Европа, та чак до езерото. в 90% от случаите съм с червено яке и задължително с количката. А ако видите в махалата да се мотае мама със слинг - да знаете, че съм аз.

.......................................................

Направо ме уби. Аз живея в 105блок и честно съм изумена, че не съм те видяла  ooooh!

# 277
  • Мнения: 1 210
Apv - сигурно сме с различен график за разходки затова не сме се засичали.
Ето да ме видиш на снимка и ако се засечем на живо да се познаем http://www.snimka.bg/album.php?album_id=201177&photo=24

# 278
  • Мнения: 6 029
Anichka, аз май съм те виждала.. преди две (май) седмици на езерото. Беше със синя количка, четеше книжка на езерото:) Признавай, ти ли беше:)

# 279
  • Мнения: 1 210
Аз бях. Следващия път заповядай на пейката Simple Smile

# 280
  • Мнения: 6 029
Задължително  Grinning

# 281
  • София
  • Мнения: 1 835
Julie, гледам, че имаш и голямо и малко детенце та да те питам даваш ли го голямото на детска градина и къде? То моя е малък, но трябва да се мисли за бъдещето. Laughing

# 282
  • Мнения: 6 029
Home raider, голямото ми е на 7 и ходи на училище вече Grinning
Иначе ходеше в 108 ЦДГ на градина, много съм доволна.

# 283
  • София
  • Мнения: 1 802
Хайде да направиме среща през седмицата. Ако искате запишете часове за фризьор пък ще пазим децата. Какво ще кажете? Понеже ни е мн зле организацията за срещи, ако има съгласни направо да се разбираме например за сряда 10,30-11ч пред 108 бл.

# 284
  • София
  • Мнения: 1 835
Данче, аз вече ходих на фризьор.
Ама много рано ми е срещата -той малкия по това време спи.

Общи условия

Активация на акаунт