Какъв лосион за тяло използвате? Vol.1

  • 45 682
  • 377
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 36
Аз ползвам от около година ползвам лосионите за тяло на Yves Rocher. Преди седмица-две отидох до магазина и си купих един, който е от серията"Hamamelis". Признавам си, че това е най-добрия лосион, който някога съм ползвала. Ароматът му е страхотен и цял ден си го усещам. Освен това и много добре хидратира тялото.

# 46
  • Мнения: 0
Аз съм много доволна от лосионите за тяло на Avon,ползвала съм и други,но за сега тези ми допадат особено нa Planet Spa  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 18 585
На Avon с нар в момента.
Обожавам аромата на нар.
 Също на Dove са много дабри. Но аз не помня нещо да съм ползвала от тях и да не съм останала доволна.
Имам с кокос и с ванилия.

# 48
  • Мнения: 6 214
Сега съм с това

Влюбена съм в аромата.  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 1 483
В момента имам няколко, които ползвам, но не ми харесват особено - Алдо Вандини, Нивеа, Балеа. Уж ги чакам да се свършат, но не знам дали ще ги изтърпя. Мисля да си взема Лаура Вандини, защото ми трябва по-подхранващ лосион. Други, от които съм доволна и бих взела, са на Ив Роше, Лирен, Биотен. А в магазина ето тези ми хванаха окото, изглеждат много вкусни: https://www.bodyfarm.gr/en/products/body-care/galaktomata.html  Grinning

# 50
  • Мнения: 1 377
Имате ли впечатления от тези два продукта за суха кожа на Нивеа?
Nourishing Body Milk и SOS Repair & Care Body Lotion
Хидратират ли добре?
В момента ползвам два боди бутера на Дъ Боди Шоп, но привършват и се чудя дали да не опитам нещо друго. Някак консистенцията им не ми допада особено, иска ми се нещо по-рядко и лесно за разнасяне по кожата. Иначе хидратират наистина добре и някак "заглаждат" иначе много сухата ми кожа. Толкова суха, че дрехите ми често са покрити с люспички белеща се от сухота кожа.

В миналото съм използвала Еудермол на Талодерма (мисля номер 5, не Sunglasses, но той имаше много неприятен мирис, като на лекарство. Не бих си го взела пак, макар откъм хидратиране да беше добър, освен ако не са му подобрили "аромата".

ПС: Пропуснах да вметна нещо - добре е продуктите за тяло да се втриват на влажна кожа, т.к. така хидратират повече и се усвояват по-добре от кожата.  Peace

# 51
  • Мнения: 1 483
Имате ли впечатления от тези два продукта за суха кожа на Нивеа?
Nourishing Body Milk и SOS Repair & Care Body Lotion
Хидратират ли добре?
В момента ползвам два боди бутера на Дъ Боди Шоп, но привършват и се чудя дали да не опитам нещо друго. Някак консистенцията им не ми допада особено, иска ми се нещо по-рядко и лесно за разнасяне по кожата. Иначе хидратират наистина добре и някак "заглаждат" иначе много сухата ми кожа. Толкова суха, че дрехите ми често са покрити с люспички белеща се от сухота кожа.

В миналото съм използвала Еудермол на Талодерма (мисля номер 5, не Sunglasses, но той имаше много неприятен мирис, като на лекарство. Не бих си го взела пак, макар откъм хидратиране да беше добър, освен ако не са му подобрили "аромата".

ПС: Пропуснах да вметна нещо - добре е продуктите за тяло да се втриват на влажна кожа, т.к. така хидратират повече и се усвояват по-добре от кожата.  Peace
Щом ти е тооолкова суха кожата, аз бих ти препоръчала тези лосиони:
Скрит текст:
Всичките са много приятни и успокояват сухата кожа. Аз лични съм малко резервирана към Нивеа, не са лоши продуктите им, но според мен не вършат работа за чак толкова суха кожа. А и понякога оставят гаден лепкав филм. Тези, които съм ти показала, попиват добре и не оставят филм, освен това Лаурата са с блестящи частички. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 377
Cosy, благодаря за препоръките - аз видях назад в темата, че споменавате лосионите на Лаура Вандини, обаче съм пропуснала факта, че са точно аз суха кожа. И цената им е приятна, ще ги пробвам!

  bouquet

# 53
  • Мнения: 27
Това ползвам в момента. Хидратира прилично, но миризмата е отвратителна, че и трайна на всичкото отгоре Sick

# 54
  • Мнения: 6 214
Те отвратителните миризми винаги се оказват най-трайни.  Sick

# 55
  • Мнения: 459
В момента този:
Скрит текст:

Много го харесвам.Не съм фен на Ейвън, но този им продукт ми допада.

# 56
  • Мнения: 1 110
Доста често купувам лосиони за тяло. Обикновено не повтарям, хареса ми да взимам нови и различни неща.  Ще следя за предложения Simple Smile Peace

 



# 57
  • Мнения: 3
В момента ползвам един на Balea  с аромат н а кокос и като цяло съм доволна, бързо попива и добре хидратира кожата, но аромата не е особенно дълготряен.  Flutter

# 58
  • Мнения: 18 585
Тези дни си купих този:
Един от любимите ми е на Ейвън. С теменужка и личи.
Ароматът е много приятен, лек, нежен, попива бързо, и се усеща през целия ден, че даже и на другия.
Много е траен.
Страхотнооо мирише  Heart Eyes



Uploaded with ImageShack.us

# 59
  • Мнения: 41
Аз също ще дам един глас за лосионите за тяло на Yves Rocher. Последният, който си взех беше с ароматен зехтин за несравнима еластичност на кожата.
Страхотен е  newsm44 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт