МИС БЪЛГАРИЯ 2013 - Тема 3 29.07 - 04.08

  • 26 127
  • 601
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 19 334
Да, особено тъпо беше да я нападат за уши, захапка, нос и пр. неща, които не зависят от нея. Ако се бяха ограничили само до хигиената, нямаше да е толкова зле.

# 571
# 572
  • Мнения: 2 831
Имаме ли миска или не?

# 573
  • София
  • Мнения: 10 858
Много ми е гот, че така се изложиха близначките. Никак не ми допадаха.

# 574
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Понеже не гледам редовно, в петък бях удивена, колко са грозновати миските...А и как говорят, все едно със сливи в устите...Даже си развалих първоначалното мнение за някои...Боряна прилича на някаква зла джудистка, Ингрид...много свинска с гъгнещ глас, Адриана ли беше/стюардесата/ и тя вълк, Джулия би могла да махне това руно над очите си...
И все пак, на фона на другите Джулия продължава да ми е фаворит.

# 575
  • Мнения: 19 334
Понеже не гледам редовно, в петък бях удивена, колко са грозновати миските...А и как говорят, все едно със сливи в устите...Даже си развалих първоначалното мнение за някои...Боряна прилича на някаква зла джудистка, Ингрид...много свинска с гъгнещ глас, Адриана ли беше/стюардесата/ и тя вълк, Джулия би могла да махне това руно над очите си...
И все пак, на фона на другите Джулия продължава да ми е фаворит.

Ти баш най-лицеприятните намери да оплюеш. Абстрахирам се от поведение, държане и пр. Ингрид е толкова красива в лицето и/или пък камерата толкова много я обича, че просто нямаще и 1 секунда, в която да изглежда зле, въпреки повечкото килограми. Не знам дали си запозната с модните тенденции, но дори и аз, която не ги следя чак толкова, знам, че от години са актуални естествено дебелите вежди (единствено почистени) - ако това визираш под "руно". Модата с кончетата вместо вежди остана някъде в 90-те години на миналия век. Между другото, след като видях "Мис Канада", Бога ми(!), просто не мога да бъда прекалено критична към външността на нашите претендентки.

Понякога се чудя на някои от коментиращите защо не са влезли те в "Мис България", да ни покажат що е то красота и чар  Mr. Green

# 576
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Много е тъпо схващането, че трябва да си красив, ако смяташ някого за грозен, трябва да можеш да пееш, ако смяташ, че някой пее фалшиво, че трябва да можеш да рисуваш, ако смяташ че някой драска и т.н.
Обаче, когато отидеш на конкурс за красота, трябва да си подготвен и да притежаваш необходимото за такъв конкурс.

# 577
  • Мнения: 19 334
Отдавна стана ясно, че това не е традиционен конкурс за красота, а "конкурс",  риалити шоу. Много е тъпо схващането, че трябва задължително да се правиш на умница и да критикуваш необосновано, просто, за да блеснеш.

# 578
  • Мнения: 3 242
Веждите на Джулия са си съвсем наред и изобщо момичето е много чаровно, отделно че на фона на всички останали говори много добре и прави много добро впечатление! Другите сякаш са избирани с конкурс за тъпота и простотия.

# 579
  • Мнения: 8 575
някай с две думи ще ми кажели как са се изложири близначките,не успях да гледам

# 580
  • Мнения: 3 242
Близначките са нещо като тризначките но близначки Simple Smile изключително прости същества ...

# 581
  • Мнения: 19 334
някай с две думи ще ми кажели как са се изложири близначките,не успях да гледам

Потърси епизода от 02.08.2013, последните десетина минути. Пенка номинира близначките и Велина, защото били немарливи и защото имали пластични корекции, пък натяквали за това на Звезделина. Близначките се вързаха и почнаха да нападат Пенка колко била грозна, нечистоплътна и неграмотна и как не й било мястото на конкурса. И т.н.

# 582
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Понеже не гледам редовно, в петък бях удивена, колко са грозновати миските...А и как говорят, все едно със сливи в устите...Даже си развалих първоначалното мнение за някои...Боряна прилича на някаква зла джудистка, Ингрид...много свинска с гъгнещ глас, Адриана ли беше/стюардесата/ и тя вълк, Джулия би могла да махне това руно над очите си...
И все пак, на фона на другите Джулия продължава да ми е фаворит.

Ти баш най-лицеприятните намери да оплюеш. Абстрахирам се от поведение, държане и пр. Ингрид е толкова красива в лицето и/или пък камерата толкова много я обича, че просто нямаще и 1 секунда, в която да изглежда зле, въпреки повечкото килограми. Не знам дали си запозната с модните тенденции, но дори и аз, която не ги следя чак толкова, знам, че от години са актуални естествено дебелите вежди (единствено почистени) - ако това визираш под "руно". Модата с кончетата вместо вежди остана някъде в 90-те години на миналия век. Между другото, след като видях "Мис Канада", Бога ми(!), просто не мога да бъда прекалено критична към външността на нашите претендентки.

Понякога се чудя на някои от коментиращите защо не са влезли те в "Мис България", да ни покажат що е то красота и чар  Mr. Green
Аз изброих тези момичета, защото на останалите мястото им не е там. Според мен.
На Ингрид тялото и ми харесва. В лицето ми напомня Мис Пиги. А този говор...Гнгнгн.... Laughing
Не съм влязла в риалити, защо не искам да занимавам света с особата си, които не ми пречи да се забавлявам на гърба на онези, които са се поставили в тази позиция! Peace

# 583
  • Мнения: 32
Звезда била и на предишните кастинги за Мис България  Crazy

# 584
  • София
  • Мнения: 10 858
Ох тая Звезда ... тая Звезда ...
Ужасна е, особено без грим ...
Имам чувството че долната й устна може да пльокне на земята всеки момент Sick

Общи условия

Активация на акаунт