МИС БЪЛГАРИЯ 2013 - Тема 3 29.07 - 04.08

  • 26 116
  • 601
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1
Боряна наистина е агресивна и се държи като заядлива селска пръчка.
Жалко, защото на външен вид не е лоша.
Но с това просташко поведение отблъсква.
Това ли е мъжкото - да спува като каруцарка зад гърба на опонентките си, а като се изправят лице в лице с нея - да трепери като зайче на ръба да се разплаче. Много съжалявам, ама това не е мъжкарско изобщо.
Доста момичета споменаха, че е агресивна при номинациите, но тя и затова е вътре. Rolling Eyes
В смисъл? Проявила е агресия, за да я харесат за конкурса ли?
Нали на кастинга е присъствала и психоложката Ани Владимирова, според мен е разбрала, че Боряна е агресивно и конфликтно момиче, което автоматично я прави подходяща за този сеир. Mr. Green

# 556
  • Мнения: 19 317
Според мен Ани Владимирова сама има нужда от психаротерапия.

# 557
  • Мнения: 3 242
Нито едно от момичетата не е достойно за короната на мис България! Толкова много посредственост и глупост събрани на едно място -просто не е за вярване. Имам чуството, че са ги избирали с конкурс за глупост. Джулия е много красиво момиче, но не я показват многоо много и не мога да преценя до колко е същата като останалите, но определено прави добро впечатление от малкото което съм видяла за нея.

# 558
  • Мнения: 335
А Звезда защо беще с превръзка на коляното? newsm78

# 559
  • Мнения: 34
А Звезда защо беще с превръзка на коляното? newsm78
Нали уж се контузи по време на футбола от предния епизод Crazy

# 560
  • Мнения: 335
А Звезда защо беще с превръзка на коляното? newsm78
Нали уж се контузи по време на футбола от предния епизод Crazy
Мерси. Пропуснала съм го този епизод.  Rolling Eyes

# 561
  • Мнения: 34
А Звезда защо беще с превръзка на коляното? newsm78
Нали уж се контузи по време на футбола от предния епизод Crazy
Мерси. Пропуснала съм го този епизод.  Rolling Eyes
Е не си изпуснала нищо  Wink

# 562
  • Мнения: 36
Troy  те някои от момичетата не ги показват почти. това си говорихме тук че може би защото са единствените подходящи претендентки и не участват в сеирите. Извинявам се ако имам грешки, но съм през телефона.
зададох в страницата на шоуто въпроса относно изказването на близначката но отговор от тях няма Outta Joint

# 563
  • Мнения: 1 801
Не го гледам редовно това шоу, но всеки път като го гледам, се чудя на себе защо го гледам. Еманация на простотията!  Повечето момичета вчера бяха като от околовръстното. Отгоре на всичко тази с банския и глупавите вейки на гърба - второ място. Shocked Shocked А уж журито би трябвало да има по-изискан вкус. Харесаха ми само Даниела и още едно момиче с черна рокля, която беше по-къса  отпред. Всички останали изглеждаха или тъпо или вулгарно.
За Звезделина нямам думи, дано я изгонят, не ми понася да я гледам. Според мен Ингрид е номинирана, защото е красива и в нея виждат конкуренция. Не ми звучаха искрено мотивите за нейната номинация, които бяха все еднотипни.
Ужасно съжалявам, че въобще такива предавания имат почва у нас. Като казвам простотия нямам предвид непременно момичетата, а замисъла, представянето, екипа на това шоу. Да ходят да се гръмнат!

# 564
  • Мнения: 5 622

 Събота и неделя няма предаване, но има ли някъде, където да надничаме на живо междувременно?

# 565
  • Мнения: 200
Някой знае ли какъв е цветът на косата на Велина?Много ми харесва.
За мен "менторите" са под всякаква критика и коментарите им не са никак градивни а унизителни.Ок ако тази рокля не ми отива кажи какво трябва да нося или ако не мога да вървя по подиума стани и ми покажи как се дефилира.А на Боряна какво и харесаха?!Евтина имитация на Victoria's Secret...

Абсолютно на същото мнение съм. Нека да ги критикуват, но и да ги учат. И подигравките за дрехите им е много грозно изказване, да може да не са подходящи, но с това разполагат момичетата. Доколкото разбрах дефилираха с техни дрехи. Една Ваня, отгледана от баба си и дядо си трудно би могла да има дрехи за модно ревю. Така наречените ментори забравят човещината, възпитанието и тактичността си.

# 566
  • Мнения: X
Дрехите от личния гардероб на момичетата ли бяха?
На мен ми хареса онази жълтата на Вероника.

# 567
  • Мнения: 5 622
Някой знае ли какъв е цветът на косата на Велина?Много ми харесва.
За мен "менторите" са под всякаква критика и коментарите им не са никак градивни а унизителни.Ок ако тази рокля не ми отива кажи какво трябва да нося или ако не мога да вървя по подиума стани и ми покажи как се дефилира.А на Боряна какво и харесаха?!Евтина имитация на Victoria's Secret...

Абсолютно на същото мнение съм. Нека да ги критикуват, но и да ги учат. И подигравките за дрехите им е много грозно изказване, да може да не са подходящи, но с това разполагат момичетата. Доколкото разбрах дефилираха с техни дрехи. Една Ваня, отгледана от баба си и дядо си трудно би могла да има дрехи за модно ревю. Така наречените ментори забравят човещината, възпитанието и тактичността си.

Aбсолютно!

Дрехите от личния гардероб на момичетата ли бяха?
На мен ми хареса онази жълтата на Вероника.

До колкото разбрах са от личният им гардероб, да.

Никой не каза, има ли някъде да се гледа наживо?  Thinking

# 568
  • Мнения: 19 317
Много ме издразниха Стела и сие, задето едва ли не изкараха Пенка някакъв Макиавели, който чрез идеално премерена стратегия успя да изкара близначките. А Пенка всъщност си е просто цигане, като бездомно куче, което се е привързало към тези, които му подхвърлят комат хляб и е сляпо за недостатъците им.

# 569
  • Мнения: X
Такава е, и на тия двете патенца ако поне малко им стигаше акъла, нямаше да й се връзват.
А те дори й паднаха под нивото.

Общи условия

Активация на акаунт