Бъдещи мамчета от ШУМЕН!!!!

  • 17 423
  • 144
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Здравейте мами. Аз съм се ориентирала във Варна МД.

# 46
  • Мнения: 17
Здравейте мами. Аз съм се ориентирала във Варна МД.

Аз също раждах там и съм доволна. Успех!

# 47
  • Мнения: 1
Star83 при кой лекар беше? благодаря

# 48
  • Мнения: 17
Star83 при кой лекар беше? благодаря
Изражда ме д-р Анна Атанасова, но по време на престоя имах общо взето контакт с повечето лекари - само пожителни отзиви за радост Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1
Дано остана и аз с много положителни впечатления и всичко мине добре. Аз съм се спряла на д-р М. Яков.

# 50
  • Мнения: 17
Дано остана и аз с много положителни впечатления и всичко мине добре. Аз съм се спряла на д-р М. Яков.

Той ни разведе из отделението, когато отидохме на посещение. Също добри впечатления за него.
Кога ти е термина?

# 51
  • Мнения: 1
Живот и здраве другия месец. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 17
Весело посрещане на Новата година на всички!

# 53
  • Мнения: 0
zdraveite budeshti mamii Simple Smile az sym v 4 mesev i sushto ne sym ot shumen Simple Smile pozdravi na vsichki  Hug Hug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 25
Здравейте мами, аз съм в шести месец и също съм от Шумен. smile3503 smile3503 smile3503 smile3503 smile3503 smile3503 smile3503 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68

# 55
  • Мнения: 29
Здравейте на всички нови мами, които са се присъединили в темичката. Аз се поизгубих доста време, но покрай раждането, а сега и покрай малкото човече Simple Smile Ще се радвам да бъда полезна на всички с въпроси свързани със самото раждане списъци за болницата и т.н. На тези които вече са родили пожелавам много здрави и щастливи бебоци и да си направим като се пооправи времето една среща Simple Smile

# 56
  • Мнения: 25
Здравейте на всички нови мами, които са се присъединили в темичката. Аз се поизгубих доста време, но покрай раждането, а сега и покрай малкото човече Simple Smile Ще се радвам да бъда полезна на всички с въпроси свързани със самото раждане списъци за болницата и т.н. На тези които вече са родили пожелавам много здрави и щастливи бебоци и да си направим като се пооправи времето една среща Simple Smile


Здравейте, къде раждахте в Шумен ли? На мен ми предстои раждане септември месец (има още доста време но...) аз да питам. Имахте ли екип , или които е дежурен на смяна. Колебая я се ако искам екип , кога и къде трябва да заявя това. Благодаря предварително.

# 57
  • Мнения: 29
Доби, аз раждах нормално, БЕЗ ИЗБОР НА ЕКИП и да ти кажа няма кой знае каква разлика. Отидох сутринта и ме върнаха, защото контракциите ми бяха слаби и с едно никакво разкритие(аз преносвах) И вечерта ме приеха Д-р Антонов и акушерка беше Йорданова, останах много доволна. Да кажа, че аз имах безпроблемна бременност и нямах оплаквания. Не ме беше страх при кого ще се падна, виж сега ако ти ще си по-спокойна можеш да си избереш екип. Последните ти прегледи ще бъдат при израждащият те живот и здраве септември. Не е страшно, клизма ти правят няма от какво да се безпокоиш, аз родих и вечерта на всичкото отгоре и изказвания от рода, "ами те спят и не те чуват" са пълни глупости  #Cussing out

# 58
  • Мнения: 25
Доби, аз раждах нормално, БЕЗ ИЗБОР НА ЕКИП и да ти кажа няма кой знае каква разлика. Отидох сутринта и ме върнаха, защото контракциите ми бяха слаби и с едно никакво разкритие(аз преносвах) И вечерта ме приеха Д-р Антонов и акушерка беше Йорданова, останах много доволна. Да кажа, че аз имах безпроблемна бременност и нямах оплаквания. Не ме беше страх при кого ще се падна, виж сега ако ти ще си по-спокойна можеш да си избереш екип. Последните ти прегледи ще бъдат при израждащият те живот и здраве септември. Не е страшно, клизма ти правят няма от какво да се безпокоиш, аз родих и вечерта на всичкото отгоре и изказвания от рода, "ами те спят и не те чуват" са пълни глупости  #Cussing out

Благодаря Маги, това в някаква степен ме успокоява. Значи последните ми прегледи няма да се извършват от моята АГ , а от АГ в болницата , така ли?

# 59
  • Мнения: 29
Ако имаш избора на екип, ако ли не ще са си при твоят АГ Peace

Общи условия

Активация на акаунт