Бъдещи мамчета от ШУМЕН!!!!

  • 17 422
  • 144
  •   1
Отговори
# 60
  • Шумен
  • Мнения: 327
Здравейте и аз се присъединявам към групата  Wink
Имам една дъщеря на 6 годинки сега чакаме мъж всеки момент трябва да се родим ще се радвам да обменяме инфо   bouquet

# 61
  • Мнения: 29
Здравей Миме, хайде леко раждане и след това по разходки заедно

# 62
  • Мнения: 17
Защо не направим списък кой с колко голям бебок е или кога чака малкото съкровище? Готови за разходки винаги има Simple Smile

# 63
  • Мнения: 25
Защо не направим списък кой с колко голям бебок е или кога чака малкото съкровище? Готови за разходки винаги има Simple Smile

Mоят термин еза 24 септември.

# 64
  • Шумен
  • Мнения: 327
Кака Никол я родих на 14.03.2008 година, а сега термина ми е за 29.06.2014 да видим кога ще се родим  Grinning

# 65
  • Мнения: 17
Ние сме на 8 месеца и половина. Габи е родена на 10 октомври 2013.

# 66
  • Мнения: 48
Включвам се, аз съм за февруари 2015 Stuck Out Tongue Simple Smile

# 67
  • Шумен
  • Мнения: 38
Здравейте,
 и аз съм насреща ако има с какво да помагам.   bouquet

# 68
  • Мнения: 42
Момичета, ако някой има нужда, от моятабременност останаха 21 хапчета Огестан до 08.2015 и масло за кърмачки Веледа

# 69
  • Мнения: 85
Здравейте, виждам че отдавна не е писано в темата, но все пак да питам. Има ли мами, които са раждали скоро в Шумен и най вече планово секцио? Ако е удобно да разкаже - условия, отношение, процедури абе въобще какво се сеща и си спомня.
Предварително благодаря

# 70
  • Шумен
  • Мнения: 327
Аз родих скоро,но нормално за секцио нищо не мога да кажа...  Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 25
Здравейте, виждам че отдавна не е писано в темата, но все пак да питам. Има ли мами, които са раждали скоро в Шумен и най вече планово секцио? Ако е удобно да разкаже - условия, отношение, процедури абе въобще какво се сеща и си спомня.
Предварително благодаря

Здравей, аз родих на 25 септември , но секцио по спешност, не планово, защото преносвах и бях с високо и кръвно. В екип бяха д-р Балабанов и д-р Маринова. Доволна съм и от операцията и от отношението. Само с един естетичен шев съм - Маринова ми го направи. Всъщност и аз много се притеснявах от самото раждане, защото бях слушала много за лошото отношение на лекарите , а не е така, с мен всички бяха много добри. Аз постъпих в болницата на 22 септември с високо кръвно, прие ме д-р Чешмеджиева , много разбрана, и така до 25 бях в предродилна зала, заради кръвното се налагаше на всеки 3-4 часа да следят тоновете на бебето и моето състояние. Пред очите ми минаха най- малко 20 нормални раждания и около 10тина със секцио. Докато ме изпишат тъй като ни задържаха още една седмица заради бебо, вече всички лекари ме познаваха , както и аз тях. Не се притеснявай всички са добри и разбрани, както и акушерките бяха мн мили. Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане.

# 72
  • Мнения: 85
Благодаря ви за отговорите Simple Smile вярвам че всичко ще е наред. Хубаво е да се споделя мнение, за да може на всички на които им предстои да са по-спокойни

# 73
  • Мнения: 259
Има ли мами определени за Май? Simple Smile

# 74
  • Мнения: 292
Аз не съм за май месец,а за края на април 2015г. - близко е!

Общи условия

Активация на акаунт