Бял списък на туристическите агенции

  • 451 267
  • 1 416
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 174
Да доста фирми го предлагат, за това въпроса ми е ако някой е ходил по тази програма от коя агенция е доволен.
Хотела по програмата е Maria Del Mar 4*

# 1 096
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 736
Да доста фирми го предлагат, за това въпроса ми е ако някой е ходил по тази програма от коя агенция е доволен.
Хотела по програмата е Maria Del Mar 4*
Програмата е на Абакс - имате включена в цената застраховка отмяна на пътуване. Те са туроператор, те отговарят за провеждането на програмата. При кой ще я купите, вече е ваш избор. Агенти имат достатъчно. Абакс не работят директно с краен клиент.

# 1 097
  • Асеновград
  • Мнения: 3 067
Да доста фирми го предлагат, за това въпроса ми е ако някой е ходил по тази програма от коя агенция е доволен.
Хотела по програмата е Maria Del Mar 4*
Абакс, независимо през кой агент.

# 1 098
  • Мнения: 174
Благодаря Ви! Мненията за Абакс никак не са добри. Ще се радвам все пак ако някой е пътувал по тази програма да сподели мнение.

# 1 099
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 736
Благодаря Ви! Мненията за Абакс никак не са добри. Ще се радвам все пак ако някой е пътувал по тази програма да сподели мнение.

Няма работеща фирма само с добри отзиви. Абакс първи върнаха всички пари на клиентите си. През последните две години правят всичко възможно за да осъществяват програмите си.
Съмнявам се скоро някой да е пътувал по тази програма. Миналата година мисля, че не стана. Така че най-рано от 2019 лятото, като ситуацията вече е доста различна.

# 1 100
  • Мнения: 3 021
Хотелът се намира в Лорета де Мар. Прегледах набързо няколко ревюта в Букинг. Разнопосочни са и са от 2019 г. Градски тип хотел, на 300 м. от плажа. Има басейни, не изглеждаха много големи, но тогава не е имало шезлонги? Тъй като е централен - оживено място, нощно време може и да е шумно. Стаите - леко овехтили и малки - коментираше се, че за 2+1, т.е. с дете било тясно. Имаше и 2 коментара от есента на 21  - в ресторанта - много хора, липса на дистанция, чакане. За храната - относително относно разнообразието.

Хубавото е, че май е близко до автогарата и може самостоятелно да се пътува до Барселона. В този курорт няма влак до Барселона.

Може да проверите и отзиви в Трипадвайзор и да си прецените дали хотелът отговаря на изискванията ви.

# 1 101
  • Мнения: 206
Благодаря Ви! Мненията за Абакс никак не са добри. Ще се радвам все пак ако някой е пътувал по тази програма да сподели мнение.


Аз също съм се спряла на тази програма , но хотела е друг.Вижте Профи Турс програмата е тяхна. Последно пътувах с тях през 2019 по програмата им  Ла Манга.

# 1 102
  • Асеновград
  • Мнения: 3 067
Благодаря Ви! Мненията за Абакс никак не са добри. Ще се радвам все пак ако някой е пътувал по тази програма да сподели мнение.

В момента бих се доверила на Абакс. Доказаха в кризата, че правят всичко възможно за да не загубят клиентите си. Пресни отзиви няма от къде, в предвид ситуацията с Ковид. Освен това посочвате хотел който е на тяхна оферта. Поне на 50-60% от ТО от където ще закупите почивката ще е техния пакет. Вижте на сайта им и ако програмата която сте гледали се покрива с тяхната, значи е на Абакс.

# 1 103
  • Мнения: 3 021
Има и други ТА, които предлагат почивка в Коста Брава и май не са на Абакс. Сега погледнах "Бохемия" - единият от хотелите им е в Калея и преди години не беше с лоши отзиви, а самото градче е приятно, с много магазинчета за разходка. Но, преди може би повече от месец четох някакви недобри отзиви за Бохемия към сегашно време, но не мога да твърдя със сигурност точно за какво се отнасяха. Може да е било моментно състояние, по принцип фирмата е една от най-старите на БГ пазара.

Не съм отваряла сайта на "Профи турс" и не знам кой хотел предлагат за там, но и те като цяло са добра фирма и може би предлагат техни си програми. В тези времена, след 2 години пандемия, всичко става относително и затова трябва повече търсене из сайтовете с ревюта.

# 1 104
  • Мнения: 174
Намерих на loyal-travel почивка за Коста Брава с хотел, който доста ми допада Pineda Palace в Пинеда де Мар. На Профи Турс датите почват от юни, а ние искаме през май.

# 1 105
  • Мнения: 2 817
Намерих на loyal-travel почивка за Коста Брава с хотел, който доста ми допада Pineda Palace в Пинеда де Мар. На Профи Турс датите почват от юни, а ние искаме през май.



Добре са понатоварили цената Simple Smile За полет с wizz без багаж и хотел с рейт 7.6  над 2 000 лв....не знам.
Ние преди няколко години направихме подобно пътуване - останахме 3 нощувки в Барселона, разгледахме си спокойно града и след това с влакчето отидохме до Санта Сузана, където останахме 5 дни с хотел, резервиран чрез booking с възможност за анулация в последния момент.

Последна редакция: вт, 01 фев 2022, 11:56 от ЕваНиколова

# 1 106
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Има и други ТА, които предлагат почивка в Коста Брава и май не са на Абакс. Сега погледнах "Бохемия" - единият от хотелите им е в Калея и преди години не беше с лоши отзиви, а самото градче е приятно, с много магазинчета за разходка. Но, преди може би повече от месец четох някакви недобри отзиви за Бохемия към сегашно време, но не мога да твърдя със сигурност точно за какво се отнасяха. Може да е било моментно състояние, по принцип фирмата е една от най-старите на БГ пазара.

Не съм отваряла сайта на "Профи турс" и не знам кой хотел предлагат за там, но и те като цяло са добра фирма и може би предлагат техни си програми. В тези времена, след 2 години пандемия, всичко става относително и затова трябва повече търсене из сайтовете с ревюта.

Не препоръчвам Бохемия. Февруари, 2020, резервирах почивка до Италия през Септември, 2020. Те самите отмениха екскурзията и още не са ми върнали парите. Не отговарят на имейли, по телефона казват, че ще ги върнат, но не знаят кога, много са некоректни. Пуснах жалба до КЗП и чакам развитие и се ориентирам към адвокат.

От Профитурс съм много доволна, 2020 и 2021 почивахме с тях, но в България. Резервирахме и полети за свекървата през сайта им, много помогнаха с един, когато самолетът закъсня, изпусна връзка за София и не знаеше немски. Буквално в 11 ч. вечерта се занимаваха с нас и намериха решение.

# 1 107
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Edit: От Бохемия ми възстановиха сумата около 40 дена след подаване на жалба към КЗП.

# 1 108
  • Sofia
  • Мнения: 3 787
Edit: От Бохемия ми възстановиха сумата около 40 дена след подаване на жалба към КЗП.
А лихви за просрочие?

# 1 109
  • Мнения: 2 133
Здравейте, имам питане - някой може ли да ми обясни защо програмата на Луксутур за Кападокия е двойно по-скъпа?
Става въпрос за пътуване със самолет, 3 нощувки и настаняване  в 4* или 5* хотели. Не разбирам откъде идва това оскъпяване?

Общи условия

Активация на акаунт